www.otzyv.eu

Toco Bus — отзывы

1750 отзывов • Хорошо

4: Хорошо
2: Плохо

Спека у Sprinter АВ2374ІВ

Їхала даним перевізником зі Львова до Мукачева 18.06 і була в шоці, що не працює кондиціонер!!! Я їхала з дитиною і це було дуже важко, адже зараз спека!!! Старші люди мало не мліли в автобусі, так можна і інсульт отримати чи тепловий удар! Це неприпустимо, люди платять кошти за комфорт, а не за те, щоб над ними знущалися!
Єдине, що порадувало так це привітний водій, він згладжував ситуацію. Чесно, якби не його жарти і настрій ми б мабуть вибухнули від гніву.
Зверніть будь-ласка увагу і прийміть міри. В таку спеку КОНДИЦІОНЕР МАЄ ПРАЦЮВАТИ!!!

1: Ужасно

Люди майте повагу до себе не користуйтеся цим сервісом!

Щиро не рекомендую цього перевізника(Tocobus)оминайте його 10-тою дорогою
Я їхала з Польщі в Нетішин,як писало в білеті в мене було пряме сполучення(я розуміла що ми будемо заїжджати в інші міста АЛЕ)
Але в якому я була шоці коли мене повезли кругами по половині Західної України.

Все по-порядку, після 8-ми годинної нічної дороги,ми приїхали до Львова і ніби мало бути все в порядку,але нас вивезли на окраїну міста, і розсадили там в маленькі мікро-буси (спринтери),АЛЕ ми нікуди не поїхали і чекали після важкої дороги змучені 2 ГОДИНИ,на автобус який затримався на кордоні і також,люди з якого теж мають бути в нашому спринтері.
Змирившись з цими обставинами ми нарешті виїхали і щоб ви розуміли всю біль людей,то наш маршрут був наступний:
Назад до Львова-Броди-Радивилів-Почаїв-Кременець(тут ми стояли ще 30 хв)-Дубно-Здолбунів-Острог-Нетішин(а люди їхали і далі)
В душному маленькому бусі, з водієм хамом!

Якщо ви хочете їхати замість 12 годин 20 тоді вам до цього перевізника.

5: Отлично

Чудова поїздка

Їхала автобусом до України. Чудові водії (одного звали Сергій, а як іншого - забула). Ввічливі, доброзичливі. Розповіли усе про поїздку та про сервіс в автобусі. Автобус був гарний, крісла комфортні, усі механізми працювали. В автобусі був Wi-Fi. Поїздкою задоволена!

5: Отлично

Дякую!!!!!

Чисті нові автобуси, працюючий !!!) wi-fi, два водія. Цього достатньо, щоб продовжити користуватися послугами цієї компанії!!

5: Отлично

Осталась довольна поездкой.

Ехала более суток с этой компанией. Никаких нареканий на работу нет, приехал вовремя,привёз до места назначения без задержек. Рабочие розетки,кондиционер. Зря пугала себя отзывами ниже:)

5: Отлично

відгук TocoBus

Дуже привітні і обережні водії. Була затримка на кордоні, не встигали на запланований автобуc. В автобусі досить зручно: місця багато, кондиціонер працює. Дякую компанії за дбайливе ставлення.

5: Отлично

Tocobus Умань-Краків

Доброго дня. Їздила рейсом Умань-Краків. І хочу сказати що це була моя найкраща поїздка за кордон. Водій Ярослав їхав дуже окуратно та спокійно. В бусі було приємно не тільки їхати а і відпочивати. Дякую цій компанії що маємо таку можливість поїхати

5: Отлично

Спасибо!!!

Очень быстро и удобно купила билеты. Цены на билеты приемлемые. Поездка прошла с комфортом yже не один раз пользуюсь услугами компании Tocobus и всё устраивает. Спасибо за услуги.

5: Отлично

лучший перевозчик

Часто приходится ездить автобусом.
Tokobus самый лучший перевозчик. Комфорт, обслуживание, условия на самом высоком уровне. Рекомендую пользоваться услугами компании Tokobus.

5: Отлично

Задоволений

Посадка чітко по часу. Приїхали раніше, що було великим +. Було трішки брудно між сидіннями, а особливо під вікном. А так все добре. Сподіваюсь, що наступна поїздка також пройде успішно.