www.otzyv.eu

Академия "Партнер Плюс" — отзывы

129 отзывов • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Модель на процедурах

Завжди приємно зустрічають адміністратори. За день до процедури нагадують про запис.
Щодо викладачів - масажисти , косметологи, майстри з манікюру, то усі професійно ставляться до процесу навчання та саме моделей, враховують побажання.

5: Отлично

Гарне місце! Рекомендую!

Ходжу сюди кілька місяців як модель на масаж, стрижки та чистку обличчя. Все дуже круто! Студенти дуже стараються. А викладачі завжди уважно слідкують за процедурами.

5: Отлично

Якісні послуги за доступною ціною!

Багато раз була в якості моделі на лівому березі та отримувала різні послуги. Досвідчені викладачі, уважно слідкують за всім, дають рекомендації. Є можливість придбати засоби по догляду в домашніх умовах. Дякую за можливість отримувати салонні процедури за дуже демократичними цінами. Рекомендую!

5: Отлично

Люблю відвідувати салон

Користувалася різними послугами, завжди все на висоті і за дуже маленькі ціни, дуже задоволена.
Послуги надаються під наглядом спеціалістів, привітний персонал. Рекомендую!

5: Отлично

Найкращі курси масажу обличча

Навчалася на курсах з масажу обличчя 4 техніки в Академії «Партнер +». Хочу відзначити професійне викладання, доброзичливу атмосферу в цьому закладі. Викладачі- майстри своєї справи.Раджу всім цей заклад ,якщо ви хочете навчитись дійсно якісному і професійному масажу обличчя

5: Отлично

Якісна освіта. Профессіонали

Навчалася на курсах « масаж обличчя, чотири техніки».Дуже вдячна викладачам( Юлія Амосова) за високий професіоналізм і підхід до студентів. Раджу навчатися в академії « Рартнер плюс»

5: Отлично

Академія професіоналов

Хочу подякувати всім за прекрасні процедури. Отримала море позитиву та задоволення,все на найвищому рівні, дуже дякую майстрам.Рекомендую всім!

5: Отлично

Курси косметології

Проходила курси косметології. Дуже задоволена, отримала чудові знання та вміння. Багато практики, хороші та доступні матеріали. Досвідчені та кваліфіковані викладачі які охоче діляться знаннями та досвідом. Приємний та привітний персонал.
Раджу цей заклад всим своїм знайомим

5: Отлично

Академія " Партнер+" кращі

Началась на перукаря- стиліста у академії " Партнер+" , дуже задоволена знаннями і навичками , які отримала. Курс " Трітментолог" та " Протезування волосся" - це взалі супер сучасні підвищення кваліфікації. Жодного разу не пожалкувала, що пройшла всі ці навчання. Інформацію, яку я отримала тут, в інших навчальних закладах не надають в такому обсязі, та не роз'яснюють " по поличках" . Безмежно вдячна своєму викладачу Пустовойтовій Ірині Олександрівні, адміністрації, менеджерам, дівчатам з "торгового дому" та всій академії в цілому.

5: Отлично

Класні курси з ліцензією МОН

Довго не могла вибрати курси по косметології. Для мене було важливо знання і щоб документи насправді були дійсними за кордоном. Партнер Плюс виявилася єдиною школою, що насправді має ліцензії МОН і я без проблем змогла перевести і затвердити їхні документи для роботи в Німеччині. Велике дякую, що Ви є! Процвітання і успіхів Академії!!!