www.otzyv.eu

АО РВС Банк (RwsBank) — отзывы

13 отзывов • Отлично

4: Хорошо
5: Отлично

дуже виручили

треба було отримати кошти від чоловіка з Харкова. обійшла декілька банків, чому ніхто не міг допомогти. казали, що "система не працює". нарешті знайшла цей "рвєс банк". дівча все хутко зробили. система, хвала Богу, працювала!!! гроші отримала. переказ. тепер буду сюди ходити постійно. дякую, дівчата!

1: Ужасно

Написала на сайтах отзывов директорам ПриватБанк, но тут тоже напишу...

Генеральные директора, директора банка ПриватБанк. Уважаемые Бьош Герхард, Ярмоленко Валентина Васильевна! Банковские специалисты легко исправят и росталкуют, что такое банковские продукты, банковские карты, операционная система, правильная методика работы. Так же и терминалы и банкоматы. В данном случае чьи то не обдуманные действия...

4: Хорошо

Депозит Відсотки наперед

Оформлювала на відділенні депозит "Відсотки наперед". Гарно придумали, %% можна отримувати одразу в день оформлення зручно.

5: Отлично

Депозит "Комунальний"

знову можна вікрити депозит, по якому не тільки отримаєшь гарні %, а ще й оплату комунальних послуг! я такого ще ніде не зустрічала Рекомендую!

5: Отлично

Банк надає якісні послуги

Банк мені подобається, мають хороші продукти з адекватними умовами. Користуюсь їх послугами не вперше як завжди все ок

4: Хорошо

Стягнення боргів із клієнтів РВС Банк

Фінансова компанія «Паріс» викупила право вимоги (можливість стягнення коштів) у АТ «РВС Банк»
На даний час Паріс активно звертається до суду для стягнення заборгованості із клієнтів РВС Банк. І найчастіше такі заяви суд задовольняє.
Якщо правильно підійти до вирішення даного питання то можна скасувати частину боргу (до 50 відсотків). Дізнайся як (098) 33 98 764 Адвокат

5: Отлично

Открыла новый депозит в банке

удивил депозит, у которого можно получить % сразу. это подкупило. раньше такого не встречала. деньги нужны были на учебу сыну. так и деньги в надежном мете и проценты получила

5: Отлично

хороший банк

все подобається. працюють добре, швидко і злагоджено за час обслуговування ніяких нарікань немає. В касі черг немає, можна все швиденько оплатити,

5: Отлично

Обслуговуюсь як ФОП

Користуюсь послугами банку як для бізнесу та і для особистих потреб. За мною закріплений менеджер, що за потреби може проконсультувати і допомогти у вирішенні актуальних питань.
Тарифи адекватні, по депозитам ставки хороші.

4: Хорошо

Рекомендую

Випадково натрапила на цей банк, почала вивчати тарифи і пропозиції по депозитам. Що сказати, молодці працюють оперативно і злагоджено ставки хороші і умови теж.