www.otzyv.eu

ART DE LUX Shop — отзывы

32 отзыва • Ужасно

1: Ужасно
1: Ужасно

Шахраї ? Не інтернет магазин, а організація шахраїв.

Дуже шкода, що я почала шукати відгуки про цю шахрайстку організацію лише коли стикнулася з проблемою з товаром.
Абсолютно безвідповідальна організація шахраїв, які створили сайт і розводять своїми тряпками людей на гроші. Замовила сукню, обирала розмір по їхній розмірній сітці, приїхав величезний міх який абсолютно не відповідає розміру який я замовила.
Подзвонила з проханням обміняти на менший номер.. шахрайка яка сидить на телефоні сказала, що потрібно писати листа на електронну пошту і чекати відповіді, я сказала, що мені потрібно терміно бо немаю часу чекати.. кажу дайте номер менеджера.. не може, бо робочий час закінчився у менеджера. Дзвоню наступного дня з тим самим питанням і прошу дати номер менеджера бо мені потрібно терміново обміняти.. Немає номера, чекайте відповіді на ел. пошту. Коли я сказала, що ви за сайт в якого немає менеджера і по закону ви повинні мені обміняти товар який не підійшов..., кинули слухавку і заблокували мій номер. Пробувала дзвонити на номер відправника який був вказаний на посилці там одразу абонент не доступний, тобто вказаний номер який взагалі не працює, а використовують його просто щоб було шось вказано на посилці.
Підкажіть, будь ласка, куди можна поскаржитися на цей сайт, щоб ними зайнялися правоохоронні органи і вони не розводили далі людей на гроші.
Вказую номер який був на посилці як відправника і прізвище та ім'я.. може хтось з Києва знає таку особу як ФОП і наведе порядок з цією мерзотою шахрайською.

+380636721050
ФОП МЕДВЕДСЬКА ДАРИНА ІГОРІВНА

Адреса з якої була відправка вказана: Київ, відділення №316

1: Ужасно

Шахрайство

Замовляла плаття,а прислали даже нема слів якусь ганчірку,що дуже -дуже всіх прошу не замовляти в них бо це шахраї.Незнаю чого ще не заблокували цей сайт?

1: Ужасно

Шахрайство

Придбала в цьому магазині сукню за 990 гр. Вона виявилась замала. Як з'ясувалося, повернення товару в них немає, хоча на сайті було зазначено 14 календарних днів, а я звернулась одразу. Отже, закони України на цей магазин не розповсюджуються. Звичайне шахрайство!

1: Ужасно

Полное несоответствие товара

Покупала тунику-кимоно и я просто а яростном ужасе. Можно отзыв было и не оставлять - достаточно лишь показать фото того, что я заказывала и того, что пришло. Единственное сожаление, что не пробила раньше по отзывам, скорее всего не вляпалась бы так. Туника-кимоно, которое я ждала 990 грн., а пришёл кусок тряпки.
Единственная отписка на запрос - не меняем и не возвращаем.
Не рекомендую. Не советую.

1: Ужасно

Шахрайський сайт

Купив годинник за 2 тисяч гривень, не пропрацював і двох тижнів. Обміну немає, дозвонитися неможливо. Шахраї

1: Ужасно

Хлопці, ви догрались!

Арт де люкс - це реальна шахрайська контора. Придбав в них навушники, перевірив на новій пошті цілісність упаковки, потім вже на місці випробував товар, виявилось що не працює один навушник... товар виявився гівніщем ще тим, бо в мене вже одні такі навушники з такою ж якістю вже пішли в утиль... Товар не хочуть міняти, мотивують що я міг відмовитись на новій пошті... Вони знають взагалі закон про захист прав споживачів? ...і ще, якщо є в когось контакти фізичні або юридичні цієї контори, прошу закинути мені в особисті (можна у ФБ - ), хочу щоб хлопці військові з ними плотно поспілкувались! Буде їм торговля знатна - там і хлопці призивного віку гадаю знаійдуться, а дівчата залишаться без роботи!
...плюсів жодних немає, але плювків маю необмежену кількість.
ПРОШУ ПОВІДОМИТИ ФІЗИЧНУ АБО ЮРИДИЧНУ АДРЕСУ ЦИХ ПОКИДЬКІВ!

1: Ужасно

Шахраї, не купуйте в них нічого

Замовила льняне плаття, та 2 каблучки 18 розміру, прийшло ношене поліестерове плаття не того фасону, не того кольору, з перешитим комірцем і 2 каблучки розміру 22. Доставка була в поштомат, писали на їх сайті що безкоштовно, але знов надурили, доставка платна і більш того, я не змогла перевірити товар а перевірила тільки після оплати. Одразу набрала їх, мені оператор сказала, що вони тільки приймають закази, питання обміну та возврата через пошту, їх пошта відмовила мені у возвраті. Порушення всіх споживчих прав. На сайті одне, по факту полові ганчірки, каблучок не було мого розміру, вислали аби вислати. Номер мій вони заблокували, щоб я більше не звонила.

1: Ужасно

Найобують людей

Това поганий і найобують людей возрат зробити не можлив. Я замовив смарт годинних і хочу поворнути то вони телефон не підіймають. І не відповідають взагалі нікуди

1: Ужасно

Шахраї! Фуфло!

Не видиться на картинки! Товар не відповідає ВЗАГАЛІ! Повне фуфло! Повернення або гроші не отримаєте. Тільки в Киберполіцію звертатися!

1: Ужасно

Тільки фуфло

Замовила дорогий смарт годинник, при замовленні дуже швидко зв'язуються. Відправили звичайне китайське найдешевше фуфло. Тепер коли чують слово "обмін", кидають трубку.