www.otzyv.eu

Автошкола Антарес — отзывы

505 отзывов • Отлично

4: Хорошо
5: Отлично

Найкраща автошкола!

Навчалася у Запоріжжі, філіал «Антарес» на Бочарова, 1. Дуже дякую усьому персоналу за таке якісне навчання!
По практиці навчалась у Дмитра Юрченко, це найкращий викладач з яким я склала іспит по практиці сама! До занять із ним, я боялась дороги, але тепер я отримую одне задоволення. Теорію викладали онлайн, все цікаво і зрозуміло, по теорії іспит я також склала сама!
І дякую адміністратору Юлії, яка за руку вас проведе, все підкаже, буде завжди на звʼязку, вирішить будь-яке ваше питання.

5: Отлично

Супер автошкола

Учился в автошколе на ул. Бочарова. Всё супер. Персонал отзывчивый и заинтересованный в твоих успехах. Особенно инструктор - Юрченко Дмитрий. Он очень хорошо обучает вождению. Так меня подготовил, что я сдал сам! Если будете учится по этому адресу, то на практические занятия - только к нему!😁

5: Отлично

Обслуговування на вищому рівні

Доброго дня. Хочу подякувати всім працівникам філіалу Антарес за адресою Рубана 23а. Персонал дуже кваліфікований. Теоретичну частину інструктор Дар'я дуже добре і зрозуміло пояснює. Відповідає на всі запитання, які з'являються. Інструктор з водіння також все зрозуміло пояснює. Всім хто бажає навчитися водінню рекомендую автошколу Антарес.

5: Отлично

Навчання в автошколі "Антарес"

Навчалася у автошколі "Антарес" місто Суми, проспект Перемоги 121Д. Теоретичний матеріал пояснюють добре і зрозуміло, також проходили тести і розбирали незрозумілі питання, акцентували увагу на помилках, які часто зустрічаються серед учнів, що дуже допомогло під час складання теоретичного іспиту. Практичних занять було 20, інструктори спокійно пояснювали, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, тому однозначно рекомендую цю автошколу!

5: Отлично

Мій досвід з автошколою Антарес

Звернулась до філіалу Антарес на Бочарова 1, по рекомендації знайомої, щоб продовжити навчання після іншої автошколи. Як результат склала практичний іспит з першого разу, завдяки інструктору Дмитру Юрченко. На екзамен йшла спокійна, бо добре відпрацювали не тільки маршрути, а й різні види парковок в реальних умовах!, а цьому вчать не всі. Тому однозначно рекомендую

5: Отлично

Мій досвід з автошколою Антарес

Звернулась до філіалу Антарес на Бочарова 1, по рекомендації знайомої, щоб продовжити навчання після іншої автошколи. Як результат склала практичний іспит з першого разу, завдяки інструктору Дмитру Юркевичу. На екзамен йшла спокійна, бо добре відпрацювали не тільки маршрути, а й різні види парковок в реальних умовах!, а цьому вчать не всі. Тому однозначно рекомендую

5: Отлично

Навчання в автошколі "Антарес"

Навчання в автошколі "Антарес" стало для мене не просто школою водіння, а справжнім путівником у світ автомобільної грамотності. Від професіоналізму інструкторів до сучасного автопарку — тут все на найвищому рівні. Теоретичні заняття були інформативними та зрозумілими для розуміння, а практичні уроки водіння проходили в доброзичливій та підтримуючій атмосфері. Завдяки індивідуальному підходу та увазі до кожного учня, я відчув впевненість за кермом вже після перших занять. Автошкола "Антарес" подарувала мені цінні знання та навички, які, я переконаний, забезпечать мені безпеку на дорогах. Рекомендую всім, хто хоче навчитися водити машину та робити це якісно!

5: Отлично

Бочарова 1

Очень благодарен автошколе Антарес по адресу Бочарова 1, и отдельно и администратору Юлие, и инструктору Дмитрию Юрченко. Сдал сам, на взятки даже намеков не было. Все было быстро, понятно и очень терпеливо)

5: Отлично

Рекомендую

Антарес у Запоріжжі , проспект Соборний 133.
Навчалась саме у цьому філіалі , все сподобалось. Адміністратор дуже все гарно пояснювала , все прописувала , завжди була лояльною . Викладач по теорії дуже гарний , пояснює добре (теорію здала з 1 разу). Щодо практичних занять , мені попався дуже гарний інструктор, було з ним дуже комфортно, цікаво та корисно навчатись водінню. Потім його перевели до іншого філіалу , але навіть у такому випадку мені пішли на зустріч і допомогли вирішити цей момент , і я доходила свої заняття у того інструктора з яким починала водіння . У цілому все супер , рекомендую.

5: Отлично

Дякую автошколі Антарес

Завдяки автошколі Антарес м.Запоріжжя вул.Бочарова,1 я стала водієм.
Ще рік тому я навіть не уявляла що буду водити авто.
Мені дуже сподобався персонал,це приємні і кваліфіковані професіонали.
Дякую Юрченко Дмитру за практичні заняття,це було легко і цікаво. Завдяки йому я змогла здати практичний іспит.
Дуже рекомендую цю школу.