www.otzyv.eu

BioVit — отзывы

83 отзыва • Хорошо

3.5: Хорошо
1: Ужасно

Підробка Solgar

Замовив дорогі вітаміни Solgar. Після отримання виявив, що на баночці відсутні номер партії, дата виготовлення та дата придатності. Після звернення в чат-бот мені порадили сканувати штрих-код на баночці! Люди добрі! Сканувати те, що ви наліпили? Це знущання з людей! Не раджу брати будь-яку продукцію на цьому сайті! Для прикладу, на фото оригінал продукту і підробка.

3: Нормально

Препарати, які не працюють

В к самому інтернет магазину претензий нет. Косультируют, дают советы, некоторые препараты мне понравились был результат положительный, а вот этот, что на фото вообще никакой , не работает, я бы сказала и не стоит тратить деньги на него. Закончила курс и результат ....ноль, к моему сожалению ....НОЛЬ

5: Отлично

Вітаю з сонячной Одеси)

Хочу написать приятный отзыв магазину), сайт работает четко, информативно. Зауважень немає). Делал специфический заказ, хорошо изучив тему. Отдельная благодарность консультанту Снежане, которая оперирует такими терминами, которые не каждый врач знает и понимает. Профи уровня Best, как говорят в Одессе). Очень помогла советами. Реккомендую

5: Отлично

Гарний професійний підхід. Подобається.

Індивідуальний підхід під запит клієнта. Нормальний адекватний магазин. Все Ок. Консультація, доствка, все як має бути.

5: Отлично

Гарний магазин

Рекомендую. Отримав якісну консультацію та допомогу в виборі добавки. Допомогли оформити замовлення, ще й розказали про можливість безкоштовної доставки на поштомат Нової Пошти, що дуже зручно та приємно.

5: Отлично

Чудова робота менеджера, та продукції

Дякую менеджеру Інні , за допомогу у виборі вітамінів .
Пила, Магній після якого дуже добре сплю , стала спокійніша , а завдяки вітамінам , покращився стан волосся та шкіри .

5: Отлично

Хороші та якісні ліки

Доброгo дня, я займаюсь написанням позитивних відгуків i хотів зaпpопонувати вам свою допомогу в залученні нових клієнтів.
Відгуки пишуть рeальнi люди, з різних пристроїв та ІР-адрес, тому відгуки нe видaляються мoдераторами і вони залишаються нa сaйті назавжди.
Якщo вас зацікавила мoя пpопозиція - нaпишiть мeнi бyдь лаcкa в тeлегрaм: @froghanterr
Гарнoго дня:)

5: Отлично

Хороший магазин

Мені магазин подобається. Завжди приємна консультація, допоможуть обрати найвигідніший варіант. Оформити замовлення на сайті досить легко, навіть літній людині. Доставка кур'єром дуже радує.

5: Отлично

Дякую за терпіння!!

Не знаю кому, що не подобаєть?) Ціни пише хтось? Люди ви в магазин ходите? Там ви нічого певно не кажете? Чому так дорого? Вчора було дешевше!!!)) Є об'єктивні речі. Подобається професійний підхід до роботи! Починаючи від замовлення до доставки! Дякую! Молодці!

5: Отлично

Чудовий магазин!

Гарний асортимент, уважні та професійні консультанти, Швидка доставка. Звертаюсь вже не один рік. Все влаштовує!