www.otzyv.eu

DarStar — отзывы

63 отзыва • Отлично

4.5: Отлично
5: Отлично

Дякую. Все чудово

Все чудово. Дякую Darstar, як завжди на рівні!!! А головне, що швидко доставили, як і обіцяли! Буду Вас рекомендувати знайомим!

5: Отлично

Sony mds ja22es

Замовляв на DarStar мінідискову деку Sony mds ja22es. Товар прибув робочій та доброму стані! Остався задовільний на всі 💯% товаром Тай обслуговуванням і підходом до клієнта! Відразу боявся відправляти кошти но зробив оплату за товар і тепер готов ще не раз замовляти на DarSar. Дякую ще раз за виконання замовлення та підхід до клієнта! Здоров'я вам!

5: Отлично

Швидко та зручно

Довго шукала де і як купини новий стілус на ноут. Був варіант через сервісний центр, але чекати 7 тижнів. Тут дорожче, але ж чекати до тижня. По факту прийшов за 5 днів з моменту оплати. Працює. Все класно. Я довольна!

5: Отлично

Дуже добре

Прийшло раніше, чим очікував) Замовляв товар який складно купити в Україні, таке знаходив тільки в штатах.Дуже дякую 🙏🏻

5: Отлично

Колба для кавоварки (б/в)

Добрий день! Посилку отримала, товар був гарно упакований, цілий та має досить пристойний вигляд, з огляду на те що купувала не новий. Дякую!

5: Отлично

Матриця ноутбука

Було замовлено матрицю для ноутбука Asus R512M.
Матриця надійшла в узгоджені терміни, акуратно і надійно запакована.
На етапі узгодження замовлення менеджер попередив, що для б/в матриць допускається наявність кількохневеличких битих пікселів.
Проте приємною несподіванкою стало те, що жодного битого пікселя немає, матриця працює належним чином, як нова.

1: Ужасно

Материнская плата

Подсунули мат.плату для xiaomi 11T без оперативной памяти, молодцы)
класс, супер, зае#ись, в очередной раз убедился, что брать б/у - плохая затея

1: Ужасно

пластик для друку

Замовив пластик для 3D друку. Колір - мармур. Прислали білий колір. Спочатку казали шо я саме такий і замовив, але це НЕ ТАК. Коли до них дійшло шо сталося почали питати який саме мав бути пластик. Я захотів повернення коштів, але сказали шо кошти вертаються тільки після того як польський продавець отримає товар! Кошти переведені саме на магазин Dar Star! До чого тут польський продавець?! В підсумку кошти повернули, але лише за повернутий товар. Кошти за транспортування ніхто не повернув, хоча на сайті вказано що МАЛИ Б повернути, якшо сталася помилка стосовно товару. На цьому все. Не рекомендую. Менеджери не дуже компетентні (якшо вони є)

5: Отлично

Заказал товар.

Заказал товар, все работает и соответствует заявленим параметрам на сайте, аккуратно упаковано, ну и цена товара актуальна. Дякую. 🙂❤️

5: Отлично

Замовлення на навушники

Замовляв навушники, прийшли в зазначений термін, у повній комплектації та в відмінному стані. Минулого разу замовляв в них ще материнську плату до телевізора. Також все вчасно.
Продавець добросовісний👍