www.otzyv.eu

Friends English Club — отзывы

120 отзывов • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Подобається)

Займаюсь в школі лише 2 місяці, але вже є позитивний результат😊 Зручний формат і система викладання! (Поєднання граматики, аудіювання, спілкування). Сподобалась викладач Наталія! Всім рекомендую😉

5: Отлично

Довго шукала школу англійської мови, але зупинилась на Friends Club

Чудова школа, атмосфера на заняттях дуже класна. Сподобалось що процес навчання відбувається виключно англійською мовою. Тічер Діана дуже мила та доброзичлива, завжди доступно пояснює та допомагає

5: Отлично

Рекомендую !

Класна школа, при індивідуальних заняттях є можливість більше звернути увагу на аспекти і моменти, які необхідні тобі, саме в цей період. Також хочу подякувати своєму тічеру, викладач Олена Ч. дуже індивідуально та професійної підходить до занять, тому і результат не змушує на себе чекати.
Дуже дякую!

5: Отлично

Відгук по навчанню

Навчаюсь в школі 4 місяці,зважаючи що часу на самонавчання не маю,дякуючи Софії,наразі можу розуміти інших знаю багато слів,хоча мені важко, бо я не маю бази,і кожного уроку,коли щось не виходить хочу кинути, але і знати хочу..
Дякую школі,за гарне навчання

5: Отлично

Інтенсивний індивідуальний курс, викладач Наталія

Дуже довго та прискіпливо вибирав собі курси
Зупинився на індивідуальних курсах у friends.club з викладачем Наталією.
Супер викладач, весела та розумна людина.
Все розкладає по «поличкам». Якщо бачить що не йдуть мені Irregular verbs, то блискавично змінила підхід і очолила «боротьбу з ними», за що я їй дуже вдячний

Також вразила платформа, сучасна та інтуїтивно зрозуміла, з безліччю цікавих функцій та привітними менеджерами
А головне - це те що я почав розмовляти, нехай не ідеально поки, але величезний стрибок вперед.

Сміливо можу рекомендувати платформу і викладача Наталію

Вони дійсно друзі!!!

5: Отлично

Однозначно рекомендую:)

Навчаюся вже більше пів-року у школі на рівень C1.
Перетнув половину курсу і можу лише сказати, що дуже задоволений навчанням!

Перш за все – завдяки викладачці Анні. Під час проходження матеріалу, я відчуваю себе максимально комфортно у власному зручному темпі та ритмі. Анна завжди дає змогу подумати самому і включається тоді, коли це дійсно потрібно.

Якщо я відчуваю необхідність зупинитися і більше зосередитися на певних темах, Анна завжди відгукується і підкидає додатковий матеріал та завдання, навіть якщо вони не включені в навчальну програму!

Також, на персональному рівні, я відчуваю, що можу спокійно спілкуватися з Анною на будь-які теми під час уроку, поза запланованим матеріалом – і це неймовірно круто, оскільки звичайний спікінг є одним з моїх головних пріоритетів у вивченні англійської. Тому це 100% матч для мене – величезне дякую Анні за це!

Сам навчальний матеріал чудово балансує вивчення граматики з великою кількістю спікінгу – що знову ж таки, те що мені потрібно.

І звичайно не можу оминути менеджмент – це завжди супер приємна та оперативна комунікація з першого ж дня! Дуже вдячний за такий сервіс!

Тому без сумнівів можу рекомендувати Клуб Друзів для навчання:)

5: Отлично

Рекомендую

Гарно організоване заняття. Відмінний викладач Влад. Завжди допомога з проблемними тасками та дає додаткові вправи, якщо потрібно закріпити цю інформацію. Менеджери швидко реагують на запити, чемні та гарні =)

5: Отлично

Чудові курси для навчання!

Чудові заняття, до кожного уроку є презентація, а також цікаві завдання в особистому кабінеті. Завдяки даним курсам покращила свою англійську. Окреме дякую своїй викладачці Олі: дуже приємна в спілкуванні. Все пояснює, допомагає. Нема моральної давки, яка часто бувала в школі, що я чогось не знаю. Навпаки, прокидалася все сильніша мотивація вчити англійську. Це було дуже цікаво та корисно. Я в захваті від пройдених занять, тому рекомендую всім. У майбутньому, щоб отримати новий рівень, також буду користуватися даним курсом!

5: Отлично

Відгук про Friends Club

Відвідував ці курси приблизно рік. До викладачей, як зі звичайних занятть так і спікінг клубів, ніяких притензій немає, все було чудово. Мені сподобалось що на кожному занятті нам дають можливість поговорити між собою, а також наявність додаткових занятть з носіями. Також хочу відмітити постійну можливість зв'язку з менеджерами, що можна побачити не часто і дуже спрощує навчальний процес.

5: Отлично

Відгук про Friends English Club

У школі швидка тех підтримка та привітні менеджери, які вам допоможуть. Вчителі щирі та кваліфіковані, з легкістю допоможуть вам на шляху вивчення мови. Навчалась в цій школі раніше та з через певні особисті обставини довелось зробити перерву та знову до них повернулась й знову знайшла класного вчителя!)