www.otzyv.eu

Hillel компьютерная школа — отзывы

187 отзывов • Отлично

4.5: Отлично
5: Отлично

SMM in Hillel

Ось мій відгук про школу ⭐️: ндекілька місяців тому я закінчила курс SMM. Коли курс закінчився дуже сумувала за лекціями і нашою групою. Я вдячна за великий обсяг інформації і знань, за ту атмосферу, що була на лекціях (офлайн), і за всі поради, зокрема викладачу школи – Алексею Дворнику!!! Він справді професіонал!!!

5: Отлично

Моє позитивне враження

Я закінчила курс в цій школі і дуже задоволена своїм вибором. Обов'язково порекомендую цю школу і якщо потрібно буде, буду проходити курсу, тільки тут . Дуже добре організований навчальний процес, приємні ціни і професійна команда. Хочу подякувати викладачеві Станіславу Подзолкову за його знання 🤗

5: Отлично

Моє враження від школи

Пройшла курс SMM в Hillel, я хочу висловити щиру вдячність викладачам Даніїлу та Анні за чудовий підхід до навчання! Вони дуже досвідчені та професійні, завжди підтримували і пояснювали все докладно. Курс був насичений корисною інформацією і дружньою атмосферою 🔥. Я вважаю, що це найкраща школа, і дуже ціную їхню роботу.

Особливо приємно було відкривати для себе круті фішки, які надає Даніїл, і величезну кількість корисних посилань, що полегшують навчання і корисні для майбутньої роботи. Даніїл є справжнім професіоналом у своїй справі. Анна також вражає своїм професіоналізмом і талантом мотивувати до досягнення результату.

Я захоплений цим курсом і дуже вдячний викладачам за їхню роботу. Бажаю їм та школі подальшого розвитку.

5: Отлично

QA Manual в Hillel

Опитав всіх знайомих і перечитавши всі відгуки, я обрав цю школу для вивчення QA Manual і не пожалів. Особливо вдячний Олександру Дяченку за його професіоналізм як викладача. Він завжди перевіряв наше розуміння матеріалу і виконання завдань, готовий був допомогти і пояснити на прикладах. Взагалі, відносини в школі дуже добрі, їх підхід до студентів дуже мені сподобався.

Також школа пропонує приємні бонуси, такі як фінансову підтримку і допомогу з резюме для працевлаштування, що робить процес навчання ще приємнішим і кориснішим. Після успішного завершення курсу я знайшов роботу і дуже задоволений результатом.

Чекаю з нетерпінням на майбутні курси для покращення своїх знань.

5: Отлично

Відгук про школу

Я завершиив курс по тестуванню в Hillel і дуже задоволений. Програма круто складена, одночасно складна і при цьому якщо прикласти зусиль, то є відчуття що ти вже готовий починающий спеціалист.
Викладачі тут справжні професіонали з глибоким розумінням сфери.

На курсі я отримав практичний досвід, що дуже мені потом допомогло з пошуком роботи. Школа створює дружню атмосферу, що теж дуже важно для мене.

5: Отлично

Project managment

Курс був вимогливим, але він надав те, що потрібно для розуміння самої професії і втягнення у роботу. Я дуже вдячний Гілелю за можливість навчатись навіть у воєнний час. Особлива подяка викладачці Ліані за її чудову здатність чітко та зрозуміло пояснювати складну матерію. Якщо ви маєте намір поглибитись у сферу IT, зокрема у проектний менеджмент, я рекомендую обрати її курс. По-перше, вона практикуючий викладач, який не лише передає теоретичні знання, а й ділиться практичними прикладами. По-друге, вона базує навчання на реальних кейсах і дозволяє студентам отримати практичний досвід, а не просто теоретичні знання. І, що найважливіше, вона надає підтримку протягом всього навчання і завжди готова допомогти, коли виникають труднощі з розумінням матеріалу.

5: Отлично

Відгук про школу

Завершила курс "Основи веб-дизайну" і дуже задоволена якістю викладання і програмою. Викладачами на курсі були круті спеціалісти з достатнім досвідом і навичками подачі інформації 👍🏻
Hillel IT School має дружнє ставлення до студентів від першого консультаційного дзвінка і протягом усього навчання - це приємно)

5: Отлично

Мій досвід навчання

На минулому тижні закінчила курс UI/UX Pro, хочу поділитися своїми враженнями.
Хотіла би відмітити нашого викладача Дарину. Вона є прекрасним викладачем і дизайнером, яка дійсно знає, і що не менш важливо, любить свою справу. Сподобався її підхід до навчання, відкритість та готовність завжди
допомогти. Дуже імпонувала, що знаходила час ще поспілкуватись з нами, щоб розвантажити від навчання, коли це потрібно було і давало
атмосферу комфорту. Завдяки цьому, навчання проходило дуже легко та вільно.
Дуже вдячна, за ту велику кількість знань та досвіду, який вона нам передала.

5: Отлично

Відгук про курс ВА

Дуже крута школа, викладачі спрямовані на навчання, а не просто прочитання курсу. Дякую команді Hillel за чудову можливість отримувати нові IT спеціальності.

5: Отлично

UI/UX Дизайн

Я закінчила курс Ui/Ux Design Pro недавно і дуже задоволена. Викладачі чітко та систематично проводили заняття, і разом зі своєю групою я значно зростала як дизайнер. Менеджери школи завжди доброзичливо надавали всю необхідну допомогу з організаційними питаннями.