www.otzyv.eu

iCoola - ремонт iPhone та продаж Apple — отзывы

21 отзыв • Хорошо

4: Хорошо
4: Хорошо

"Відгук про iCoola: Надійний сервіс ремонту iPhone та продаж Apple-продуктів"

Я була приємно вражена роботою сервісного центру iCoola. Мій iPhone потребував ремонту, і я вирішила звернутися саме сюди. Обслуговування було швидким і професійним. Майстри ефективно виправили проблему і тепер мій пристрій працює на повну потужність. Також мають великий вибір аксесуарів і продукції Apple. Рекомендую iCoola для ремонту iPhone та покупок Apple.

1: Ужасно

Це ШАХРАЇ, НЕ КУПУЙТЕ В НИХ

Я ніколи не купував нічого в цьому магазині, та й не збираюсь, адже ці шахраї якимось чином отримали доступ до моєї електронної скриньки і залишили на Hotline коментар від мого імені з такими чудовими відгуками, так себе хвалили, що можна було б і повірити. Служба підтримки видалила той відгук, за що дуже їм вдячний. Магазин не заслуговує на довіру, адже просуває себе шахрайськими методами. Бережіть себе.

1: Ужасно

Продають китайські репліки як оригінал і скидують відповідальність за дефекти на покупця

Купила в ICOOLA білий чохол Apple для 12 mini, котрий позіціонується як оригінальний! і вартувє 999 грн. При відкритті коробки і пломби! виявилось, що на чохлі незрозуміла бежева пляма, котра не відтералась ні водою ні міцеляркою і загалом це все виглядало як кустарна китайська копія.

Повернула на "перевірку", після чого мені відповіли що це була пляма від увага! тонального крему (котрим я навіть не користуюсь) і "він вже чистий". На моє заперечення запитали чи немає у мене відео-доказів, як я відкриваю коробку і там видно що він всередині брудний і взагалі "не все так однозначно".

У мене вже давно так не підгорало з такої відвертої брехні. Це просто позорисько, нікому не рекомендую цей магазин. Завжди знімайте як відкриваєте пакування, щоб icoola.ua не могли потім відмовити вам в поверненні, бо "всієї правди ми не знаємо".

1: Ужасно

iPhone XS 64GB Space Gray

У травні 2022р. купив у даному магазині iPhone XS. Менеджер запевнив, що телефон пройшов ретельну перевірку та тестування, а всі частни телефону є ВИКЛЮЧНО ОРИГІНАЛЬНИМИ. Саме це для мене було дуже важливим і основною умовою купівлі даного телефону. Приблизно через неповний рік використання на екрані телефону почали з'являтись плями, а краї задньої кришки почали змінювати відтінок кольору. Спочатку не надав цьому особливого значення, але з часом ці проблеми почали проявлятись все більше, тому вирішив звернутись в сервісний центр і дати телефон на перевірку. І ось що виявилось: екран та задня кришка телефону були замінені та є НЕ ОРИГІНАЛЬНИМИ. Саме тому на екрані з'явились плями та не працювали деякі функції, а задня кришка телефону була неякісно замінена і з часом просто почала відклеюватись.
Залишились дуже неприємні враження від покупки та обману в даному магазині.

5: Отлично

iPhone 12 Pro 256gb Graphite

Купил восстановленный айфон по очень выгодной цене. Визуально и технически вообще ничем не отличается от обычного, а цена приятная. Зря сомневался. Ну и большой плюс, что тут есть год гарантии на телефоны, но думаю не пригодится))

5: Отлично

Чудовий магазин, беру неодноразово

Купив тут айфони для всієї сім'ї і навіть, якщо хтось питає де купити якісний недорогий айфон, раджу тільки цей магазин...

5: Отлично

Прекрасне обслуговування

Купив айфон дівчині на день народження. Чудовий сервіс, ввічливі оператори. Оформили все швидко і без затримок

1: Ужасно

Жахливе обслуговування

Хотів би наголосити на мінусах в покупці телефону в цій компанії:
1. Надіслали зламаний телефон
2. Вказана неправдива інформація про справність телефону та замінених запчастин
3. Довго чекав на заміну телефону
4. Витратив паливо ціною в 52 грн/л, щоб кататися туди-сюди на НП
5. У першому випадку на телефон поклеїли захисне скло, зараз не поклеїли
6. Зарядка для телефону неоригінальна
7. Довга відповідь у інстаграмі

Не рекомендую мати справу із компанією! Проводять афери

5: Отлично

Подобається телефон

Замовляв тут відновлений телефон, по якості - нічим не гірший від нового. Але ціна дійсно нижче! Я буду рееомендувати та звератитсь сюди ще. Ви найкращі.

5: Отлично

Заслуговуєте на максимальний відгук

Все виконали швидко, я задоволений що звернуся до Вас. Меня порекомендували цей магазин - замовив собі мобліний 7+. Дійсно - якість на високому рівні