www.otzyv.eu

Коляски Anex — отзывы

28 отзывов • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Anex візок моделі Х

Дуже подобається візок, якісні матеріали, по маштабах ідеальний, зручно з ним на прогулянках та дуже легенько їздить. Рекомендую 100%!

5: Отлично

Коляски від анекс це кохання

Купували багато продукції від анекс і ні разу не підвела. Все надійно та зручно зроблено, стильний мінімалізм, ідеальний варіант якісної коляски та не тільки.

5: Отлично

Anex l/type?

Хороший варіант для тих хто шукає стильну, надійну та практичну коляску. Підбирали коляску щоб ідеально підходила під нас і було зручно і в машину і для прогулянок і для подорожей, ця коляска просто вау

5: Отлично

Anex просто супер!

Одразу закохалась у зовнішній вигляд колясок Anex, такі ніжні відтінки та мінімалістичні дизайни. По функціоналу коляски задовільняють, просто супер!

5: Отлично

Анекс л найкраще рішення!

Дуже хороша по якості та зовнішньому вигляду коляска! Має хороший матрацик, надійний корпус, матеріал тканини захищає від опадів та сонячних променів. Загалом всім сподобалась колясочка!

5: Отлично

Найкраща коляска?

Доброго дня, вирішила написати відгук так як коляска дуже сподобалась! Купували не так давно, за час користування не замітили мінусів, все зроблене по якості та надійно. Сподобались колеса, з якісних матеріалів які справді виглядають надійно.

5: Отлично

Anex iq Teddy коляска для чудового дитинства.

Коляску купували в інтернет магазині, були хвилювання на рахунок якості та зручності, але коли отримали її зрозуміли що це те що потрібно. Хороші колесика, навіть при їзді по нерівних дорогах дитину не качає по сторонах а надійно утримується.

5: Отлично

Відгук на коляску Eli Anex

Все сподобалось, стильна та ніжна коляска, має велику палітру кольорів, хороша по якості, приємний матеріал та відчувається що він якісний та захистить від опадів.

5: Отлично

Візочок Анекс

Чудова якість та зручно в керуванні візочком! Обирали довго, але зупинились саме на цій моделі. Рекомендуємо Анекс!

5: Отлично

Anex це любов

Чудова якість та одразу побачили що міцна та надійна колясочка, брали модель Anex Mev, дуже задоволені😍