www.otzyv.eu

Компания "Академия статей" — отзывы

439 отзывов • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Дякую за професіоналізм!

Співпраця з Академією Статей завжди є конструктивною і продуктивною. Якщо трапляються якісь запитання в процесі роботи, менеджери завжди їх оперативно вирішують. Дякую менеджеру Євгенію за професіоналізм, компетентність та оперативність роботи!!!

5: Отлично

Якісний сервіс!

Велике дякую команді "Академія статей" за сертифікати, оперативність, швидкість, постійний зв'язок і супровід - все просто супер!!!
дуже швидко і такий якісний сервіс!
Бажаю компанії розвитку і процвітання!

1: Ужасно

Погрожують за негативний відгук

Сьогодні Академія статей вийшла на зв'язок зі мною, написали мені за один день 43 повідомлення з вимогою покращити свій відгук про них, інакше вони повідомлять в МОН, що я купую готові статті. На їхню вимогу покращую свій відгук, пишу правду, вони повернули мені кошти за невиконаний договір через місяць після простроченого договору і моїх численних листів до них. Але дізналася я про це з банківського додатку, вони так і не подзвонили, і не написали, і не вибачилися за невиконані зобов'язання.

5: Отлично

Швидко та якісно

Надзвичайно вдячна за таку плідну співпрацю команді "Академія Статей". Швидко, якісно, враховано всі мої побажання та вимоги. Дякую!

5: Отлично

Професіонали своєї справи!

Задоволена, що звернулася до команди професіоналів 'Академії статей''. Завжди вчасно, якісно, доступно. Допоможуть, зорієнтують, запропонують зручні варіанти. Сподіваюся на подальшу співпрацю.

5: Отлично

Відмінний сервіс

Професійна допомога у великому спектрі послуг швидко, якісно, надійно. Хороше ставлення до клієнтів, чудовий менеджмент. Особливо хочу відмітити роботу менеджера Євгенія, він дуже професійний, працює якісно, відпоівдає на всі питання швидко, і роботу робить теж дуже швидко і якісно.

5: Отлично

Рекомендую Академію Статей

Вже не перший рік спілкуюся з Академією Статей. Хочу подякувати вам за цікаві пропозиції, що розширюються з кожним роком, за вчасну і професійну допомогу, за дотримання договірних позицій.
Безумовно буду ще не раз звертатися до вас і рекомендувати своїм знайомим колегам!

5: Отлично

Дякую за співпрацю!

Дякую команді "Академія статей" за співпрацю. Робота організована чітко, на кожному з етапів (підготовка статті, подача до друку, вихід публікації, індексація) надано конкретну інформацію, що й запезпечило успішний результат спільної роботи. В умовах неймовірної зайнятості сучасних викладачів-науковців такий формат узаємодії на часі.

5: Отлично

Чудовий менджер!

Хочу подякувати менеджеру Євгену за консультування, підтримку 24/7, адекватний і швидкий фідбек, готовність допомогти і розуміння.

5: Отлично

Високий рівень надання послуг!

Дякую "Академія Статей" за надзвичайно високий рівень наданих послуг! Супровід на кожному з етапів (зібрання особистих даних, підписання угоди, попередній погодження матеріалу тощо) є безумовною перевагою при виборі фахівців з надання подібних послуг. Роботи, що подаються до друку є актуальними та самостійним науковим доробком. До того ж, у всіх соавторіа є можливість заробити редакційні правки. Дякую.