www.otzyv.eu

Компания "Za Kordon легко" — отзывы

150 отзывов • Отлично

4.5: Отлично
4: Хорошо

Завод Фольксваген Словакия

Меня зовут Руслан. Работаю на заводе уже полтора месяца. В принципе все ок. Линия мелкой сборки. На работу ехал с расчётом заработать, но и ВНЖ что б можно было от работодателя продлевать и может семью перевезти. Работаем с другом по 8 часов. Чистыми выходит под 1300 евро на руки. Общежитие дают. Условия норм. Но для жены с ребёнком конечно, нужно отдельно плюс что б она работала для полностью комфортной жизни. Как найду ей работу на пол дня, сразу займусь вопросом переезда. Ребёнку 13 лет по этому школа позволит как раз пол дня или ночные смены работать. По фирме замечаний вроде нет. Отправили быстро денег взяли всего 150 евро.

4: Хорошо

Склад в Германии посылок

Работа не сложная. На ногах целый день, три 5ти минутки на кофе , туалет и час обеда. В основном уборка картона, складывается коробок. Чистыми выходит чуть меньше 10 евро час. В день 8 часов. Жилье 250 євро в месяц.

4: Хорошо

Греція робота в готелі з сином 15 років

Шановні мами з діточки. Всім хочу порекомендувати, вакансії на прибирання в готелі від цієї контори. Дуже файні умови праці, а головне оздоровлення для дитини на літо абсолютно безкоштовне. Так наче малувато зп в 900 євро але ж квитки житло і їжа безкоштовна, то нас дуже влаштувало. Надеюсь що жо самих холодів тут просидимо з малим. Він взагалі від щастя на сьомому небі. Нас життя покидали з цією війною, то ніж на переселенський кімнаті в 18 метрів з постійними сиренами літо сидіть в місті, то тут ще крім моря й грошей привезти якихось вийде.

4: Хорошо

Англія робота на теплицях

Приїхали два тижні тому від конкордії. Віза 6 місячна. Робота на теплицях салатів різних. Є й відкритий ґрунт, але то напевно коли потепліє. Умови всі стандартні каравани житло, їжа за свій кошт, житло оплата з зп, плюс переробітки. Одяг також свій. Їздили до війни на квіти в Шотландію, не дуже сподобалось бо важко дуже. Тут поки норм. Візу робили 2.5 місяці контракт закінчиться в жовтні.

5: Отлично

Германия уборка в отеле

Приехали 23 декабря. Жилье в отеле в 15 минутах езды, питание свое. Жилье 300 в месяц. Питание тоже под 250. По зп минус проезд и сигареты выходит 1400-1500 в зависимости от загруженности.

4: Хорошо

BRP на роботі на грибах

Шукали трохи більше двох тижнів з донькою роботу з житлом в Лондоні, але навіть з документами пластиковими, дуже важко. Знайшли компанію з Києва, вони нам запропонували хоч і не в Лондоні, але ферму з житлом на пакування грибів. Ми погодились відразу, бо гроші скінчилися і вирішили одноголосно їхать. По приїзду були приємно здивовані і житлом і головне колективом - наших відсотків 80%. Працюємо вже третій місяць і поки всим задоволені. Зарплата виходить десь 1800євро чистими після страховок житла, податків та їжі. Був один місяць 1900 залишилось. Працюємо 5 днів по 7- 8 годин. Є тут сім'ї, що приїхали ще до війни пр робочій візі, а потім конвертувати її на 3 роки ВНЖ. То вони розповідають коли було роботи на переробіьки на вихідних чи практиках, то й по 2600 євро відкладали. Всім миру та добра від Галі та Валі Умерових з під Шостки.

4: Хорошо

Филадельфія праця на будові

Приїхали на роботу вдвох з дочкою. Дружину залишили у Львові з маленьким сином. Дочці вже 23 роки, англійську знає дуже добре, то її погодили в готель досить швидко. Мене на механіка вантажівок погодили за 2 місяці, бо не знаю англійської та й вже 51 рік стукнув. Але вдалося і ось ми вже третій тиждень на чужині. Вже є документи майже всі і дозвіл на роботу і інн, і права подали на заміну. Житло допомогли роботодавці знати майже за дві тисячі на місяць.14км від міста. Заплатили зразу за два місяці під поруку роботодавця. Дочка довольно наче, треба машину не дорогу їй знайти, бо вдвох їздить в різні боки на громадському транспорті то важкувато. Я кручу старі вантажівки 15- 20 років. Цеха нормальні ,контора логістикою займається. Наче все розказав. Як буде далі дочка напевно вже розкаже. Всім миру.

4: Хорошо

Великобританія на робочу візу ферма чорниці малини і полуниці

Вчора забрали паспорти в Варшаві з візами на роботу в Англію на збір ягід різних. Віза відкрита з 12 травня. Все зайняло з погодженням, контрактом і вклейкою трохи більше півтора місяця. ДУЖЕ великий візовий і консульські помлуги майже 500 євро обійшлися. А так довольно. Перший раз їдемо за кордон на роботу, не рахуючи Польську працю три місяця поки робилося все на Англію. Дяеуємо від сім'ї Павличенків.

5: Отлично

Отличное обслуживание

Мы приехали работать в Германию уборка отелей встретили нас хорошо приветливо поселили в хостеле работа находится недалеко дружный коллектив есть выходные на работе выдают завтрак бесплатно красивая местность парки мы всём довольны

1: Ужасно

Ця фірма шарашкіна контора

ця фірма шарвшкіна контора обіцяла відправити мене в США, Взяла гроші і два місяці мутили воду і мурижили мене і нічогісенько не запропонували а ні роботи а ні повної повернутої суми ніяких ваксній у них для жінок немає це все обман, передали мене якимось кураторам а на самому ділі просто перепродали мене і мої документи, вони просто тягнуть час тримаючи ваші гроші у себе а потім коли вам терпець уривається то вони починають робити вигляд що вони щось ро*#!ть після того як починаю просити кошти назад вони пропонують повернути тільки частину коштів, це просто реальне кидалово на гроші, гарна придумала схема, люде не звертайтеся до них по нерви і воно того не варте.