www.otzyv.eu

kursach.net.ua — отзывы

114 отзывов • Отлично

4: Хорошо
5: Отлично

Дипломна робота в університет

Роботу виконали швидко, як і замовляла.
Я захистилась на В (82 бали) !
Дуже вам дякую!
Я дуже переживала, коли замовляла роботу: перечитала купу відгуків про різні компанії і все одно було тривожно. Якимось 6-м відчуттям обрала вас і ось такий результат!
Я легко написала доповідь на захист, бо висновки після кожного розділу були гарно структуровано написані і мені задали лише 1 питання )
Дякую! Успіхів!

4: Хорошо

Курсач топ

Хочу подякувати, автору курсову здала на 80, дуже крутий результат:)
Чудовий менеджер
Дуже швидке написання, та правки
Але не забувайте вказувати точність, що ви хочете бачити в роботах та ставте конкретні вимоги(щоб потім зробили якісно правки(якщо потрібно))

5: Отлично

Курсова робота

Курсову здала на 94 бали,отримала набагато більший бал ніж сподівалась.❤️ Велика подяка автору за швидкі правки☺️, та виправлення моїх же помилок, обов’язково звернуся ще🥰

5: Отлично

Якісний та швидкий сервіс

Замовляла бакалаврську роботу і залишилась дуже задоволена роботою! Часу на написання фактично не було, проте автор вклалась в неймовірні терміни 2-3 днів та написала дуже якісну роботу, унікальність якої склала 90+%. Правок по роботі від наукового керівника не отримала, все написано чудово
Обов'язково звертатимусь ще!

1: Ужасно

Жахливо, обходьте сервіс Kursach стороною.

Замовив виконання індивідуальної роботи за 1500 грн.
1. Дедлайну не дотримались.
2. "Робота" була або повністю написана ШІ, або дуже некомпетентним автором. Зміст - суцільна "вода", 0 прикладів, 0 аналітики, просто уривки інформації з різних джерел.
3. Комунікація дуже дивна - моїм замовленням займались 3 менеджери, 1 з яких закріплюється за клієнтом як "персональний", і може не відповідати годинами.
4. "Вишенька на торті" - презентація, яку я отримав) Думаю, після перегляду все стане зрозумілим.

5: Отлично

Чудовий сервіс, який зекономить вам час і нерви

Дуже задоволена курсовою роботою, котру замовляла на цьому сайті.
Всі вимоги дотримані, текст роботи підходить темі, а не просто скопійований з першого знайденого джерела. Також окреме дякую за гарну унікальність (навіть вищу, ніж було узгоджено), робота пройшла перевірку плагіату успішно.
Строки виконання роботи також додержані. Хоч і було невелика затримка, але це повністю компенсується гарно виконаною роботою.
Словом, дуже гарний сервіс! Однозначно рекомендую!

5: Отлично

Курсова робота

Хочу Вам подякувати від чистого серця! Вже другий раз замовляю у Вас курсову роботу - все супер! Мега задоволена Вашою роботою! Завдяки Вам зекономила час і взагалі не переживала, бо вже впевнена, що Ви все зробите на вищому рівні! Дякую!

5: Отлично

Курсова робота

Отримав 90 балів за курсову, автор встиг написати все в установлений час. повністю задоволений роботою автора

5: Отлично

Курсова робота

Дуже задоволений якістю та швидкістю виконаної роботи.
Написали в точні терміни (ще й на день швидше). Постійна підтримка з будь-якого питання. Викладачка оцінила роботу на відмінно.
Магістерську однозначно буду тут брати)

5: Отлично

Дипломна робота

Я дуже задоволена співпрацею з цим сервісом !
Все робили вчасно та згідно вимог!
Особливо хочу відмітити роботу менеджера, відповідав дуже швидко,намагався допомогти вирішити проблеми і навіть психологічна підтримка для більш тривожних😂
Це була приємна співпраця,а головне позитивний результат!
Рекомендую 🫶🏻