www.otzyv.eu

Leegl.com.ua — отзывы

281 отзыв • Хорошо

3.5: Хорошо
1: Ужасно

Шахраї, аферисти

Не ведіться. Шахраї страшні. Дурять, беруть гроші просто так. Підтягують якнайбільше клієнтів і грошей, а потім кидають

1: Ужасно

Некомпитентні Кидали -ШАХРАЇ

Компанія Шахраїв. Гаряча прозвонка на телефон. Запрошують на безкоштовну консультацію- підсовують договір з явними шахрайскими пунктами. Беруть гроші одразу-обіцяють вирішити ваші питання.
Звернулися за розяснення по приватизації. Обіцяли виконати,але наше питання під час воєнного стану вирішити не можливо бо діє мораторій по приватизації землі. При спробі дати відповіть і повернути кошти попросили написати заяву з обіцянням що розглянуть питання на протязі 31 календарного дня (теж шахрайска схема,щоб затягти час). В кінці дали відповіть що згідно з пунктами договора кошти не вертаються. Роботи не виконали обманули.
Попросив Юриста скласти заяву на цих ШАХРАЇВ- подав до поліції і других компетентних органів. заяву принали і за регістріровали. Так повинен зробити кожен кого обманули ці ШАХРАЇ.
Працюють тільки на видурювання коштів .

1: Ужасно

Жахливі спамери

Як ваш номер потрапив до них - вони дзвонять вам без перестанку. І вони шейрять ваші номери з іншими, судячи з усього. Просто безкінечний спам

1: Ужасно

Контора шахраїв

Рекомендую тричі подумати перед тим як звертатись в цю контору "рога и копыта".Ви їм цікаві поки не заплатите гроші,а гроші вони будуть видурювати тільки наперед,бо ніяких послуг надавати не збираються.

1: Ужасно

Я бы и 1 звезду не поставила!!!!!.

Потому что не за что!!!! Содрали 10000, а работу выполнили на 0 !!!!! Мошенники!!!

1: Ужасно

Шахрайська схема

Справжні шахраї. Велика зацікавленість вами триває лише до підписання договору і повної
вашої проплати . Все!!!

1: Ужасно

Шахраї будьте обережні

Неадекватна компанія яка обманює людей на гроші, не раджу нікому з ними працювати якщо ви цінуєте свій час і гроші. Особливо якщо вам попадетьсь адвокат чи юрист Мар'ян Романович!!!! Будьте обережні, гроші не вертають.

1: Ужасно

Шахраї! Не зв'язуйтесь з ними!

Я не розумію, чому така шахрайська організація існує по всій Україні й ніхто за неї не взявся! Користуються розгубленістю людей в критичній ситуації, викачують гроші та кидають. Шкодую, що не подивилась ці відгуки раніше. Всі позитивні відгуки - фейкові. Це виключно шахрайська схема!

1: Ужасно

Жуліки що дурять людей

Я не зная отзывов о этих,,адвокатах" оплатил услуги 3 т. Гривень - как залог , прошел месяц и работы их ноль. На звонки не отвечают ,узнал в инете что они ещё 3 мес. Как изменили название и вид деятельности - теперь компьютерная фирма.Нужно обращаться в полицию. 2 т. Гривен по второму договору ,всего 5 тыс.их улов с меня ,а скольких ещё обманули. Я попал к ним позвонив на гарячу линию держави - бесплатна юрдопомога и на эту удочку по всей Украине идут к ним думая что там державне.А державне то уже олигархичне давно с 1991 года, все в офшоры идёт и за свет и за газ и ЦНАПы частные а не Гос. А народ с ,,спит "

1: Ужасно

Не ведіться на слощаві голоси "юристів"

З фірмою Лігл я заглючила договір на адвокатські послуги.мені надали юриста,яка повинна була вести підготовку до подання позову в суд,представляти в суді мої інтереси реси.через місяць я подзвонила свому адвокату з фірми і з'ясувалося,що вона звільнилася і моїми матеріалами ніхто місяць не займається .я написала заяву про розірвання договору і поверненню мені авансу.відповцдь мені надана не була,а окрім того,дзвонили з компанії,якийсь адвокат і вимагав проплатити всю суму по договору.інакше пригрозив судом.ось така компанія лігл.це піраміда,в офіс ви не попадете,керівника ви телефон не отримаєте.