www.otzyv.eu

Medik8 Crystal Retinal — отзывы

2 отзыва • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Сиворотка від старіння шкіри

Сироватка купляла в якості допомоги для покращення текстури шкіри, зменшення зморшок і вирівнювання тону обличчя. Однією з головних переваг цієї сироватки є її формула, яка містить ретіноїди - похідні від вітаміну A, які відомі своїми антиоксидантними та антивіковими властивостями. Кристалічна ретінал від Medik8 має вищу стабільність і менше подразнення порівняно з традиційними формами ретіноїдів, що робить її ідеальним вибором для тих, хто має чутливу шкіру або ті, хто починає використовувати ретіноїди. Сироватка дієва, раджу спробувати.

5: Отлично

Крем для відновлення та омолодження

Medik8 Crystal Retinal являє собою унікальний засіб для омолодження шкіри, який має клінічно підтверджені результати, це справжній рятівник для шкіри.
Засіб має стабільну молекулу основної діючої речовини, а як відомо, чим стабільніша формула, тим краще вона діє. Тому не дивно, чому ти отримуєш такі помітні результати за дуже короткий термін. Лінійка Crystal Retinal має п'ять засобів з різною концентрацією активної речовини, тож без проблем засіб можна використовувати навіть тим, у кого дуже чутлива шкіра, як у мене.