www.otzyv.eu

​Medik8 Surface Radiance Cleanse — отзывы

2 отзыва • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Добре очищає шкіру

Ніколи б не подумала, що гель для вмивання грає таку важливу роль в догляді за шкірою обличчя, завжди купляла тільки дорогі креми, а засіб для вмивання був аби який. Але після візиту до косметолога, зрозуміла, що всі етапи мають значення і купила для себе гель для вмивання від Medik8 Surface Radiance Cleanse.
Він має чудово ніжну та легку текстуру, яка добре розподіляється по шкірі та миттєво перетворюється на ніжну піну. Цей гель м'яко, але ефективно очищує пори від забруднень, себуму та макіяжу без пересушування або подразнення шкіри. Шкіра буквально за тиждень виглядає кращою, має природний тон, супер!

5: Отлично

Дуже подобається цей гель

Гель для вмивання Medik8 Surface Radiance Cleanse - це моя відправна точка до свіжості та сяйва шкіри! Я використовую його щодня двічі на день і одного тюбику мені вистачало аж на 5 місяців, дуже економний. Гель має ніжну текстуру, яка легко розподіляється і очищає шкіру без будь-якого дискомфорту чи пересушування. Після вмивання моя шкіра виглядає помітно свіжішою, чистішою і більш сяючою. Його формула з ексфоліюючими кислотами допомагає зменшити вигляд пор і підвищує рівномірність тону шкіри. Крім того, він містить вітамін С, який підтримує здоров'я шкіри та бореться зі стресом. Цей гель для вмивання найкращий, можу радити.