www.otzyv.eu

Mr.Florista — отзывы

104 отзыва • Отлично

4.5: Отлично
4: Хорошо

Дякуємо за сервіс та свіжі квіти

Квіти чудові , але кур'єр трохи запізнився , хоч тримали нас у курсі , але наступного разу надіємось на пунктуальність все таки. Одержувач букета втішений і задоволений, каже, квіти красиві та свіжі. Сподіваюся, порадують довше. Дякую!

5: Отлично

Завжди все на найвищому рівні! Квіти - свіжі і красиві, доставка - вчасна

Не вперше замовляю у вас букет, квіти завжди свіжі, красиві, букети дуже добре оформлені. Квіти доставляють вчасно. Одержувач букета був дуже задоволений і оцінив його на всі 100 балів. Спасибі вам за вашу працю, яка дарує радість і захват.

5: Отлично

Букет чудовий, обслуговування приємне! Все сподобалося. Дякую Вам!

Відмінне місце, рекомендую для звернення, оперативно працюють, майже вночі зробила замовлення, вже рано-вранці отримала фото зібраного букета, красиві квіти та упаковка, свіжі квіти)

5: Отлично

Доставка квітів у Берліні

Замовляли квіти на день народження, дуже сподобалось. Ціную підхід у допомозі менеджера, зручність доставки, лояльність цін і що завжди на зв'язку. Букет дуже сподобався зовні і своєю свіжістю. Бажаю магазину процвітання!

5: Отлично

Виконали доставку на вiдмiнно!

Перший раз замовляла букет через інтернет. Зупинила вибір на цій компанії і не помилилася. Сподобалося обслуговування, на питання, що цікавлять, відповіли відразу. Доставку зробили в обумовлений час. Букет сподобався. Спасибі за роботу!

5: Отлично

Доставка цветов в Германии

Часто пользуюсь услугой по доставке цветов в Германии. У Mr.Florista dсегда все на высшем уровне. Удобный заказ. Свежие цветы. Огромный выбор. Очень необычные букеты и сочетания. Абсолютный восторг у получателей. Все вовремя, букеты изящно оформлены, можно добавить открытку

5: Отлично

Большое спасибо Вам за вашу работу!

Помогаете делать сюрпризы боизким на растоянии.Сервис на высоте.Доставка своевременна ,без задердек! Так держать!Успехов и процветания!

5: Отлично

Заказываю не первый раз и всегда всё чётко!!!

Вы- большие молодцы, профессионалы своего дела, Вы-лучшие!!! Спасибо Вам за Ваш труд!!! Отдельно спасибо курьерам- всегда вежливы и учтивы!!! Всём рекомендую, если хотите, чтобы всё было в срок, качественно и позитивно- заказывайте здесь- здесь работают ПРОФЕССИОНАЛЫ и очень классные, душевные люди!!! Спасибо!!!!!

4: Хорошо

Спасибо большое, всё очень понравилось!

Но есть одно замечание. В моей почте было написано что с прошлого заказа у меня подарок коробка конфет Рафаэлло и что с моим следующим заказом их отправят вместе с цветами, но так кроме цветов ничего больше не пришло к сожалению. А так всё остальное хорошо

5: Отлично

Рекомендую всім до вас звертатися!!!

Які ж Ви молодці, хочу щиро подякувати за букетик для матусі тиждень тому. Він був просто неперевершений. Підхід у вас із любов'ю до кожного клієнта! За кожен крок прозвітували, доставили вчасно, і найголовніше - створили букет, який дійсно було заявлено. Точнісінько такий же гарний, як на ваших фото.