www.otzyv.eu

Онлайн школа английского Study Less — отзывы

564 отзыва • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Закінчила рівень В1, дуже задоволена навчанням.

Study Less це не тільки граматика та практичні завдання, це ціла платформа з цікавими та корисними актівіті, для розвитку мовлення, сприйняття на слух та для підтримки здорового способу життя.
Команда Study Less дає безліч можливостей за доволі низьку вартість.
Дякую, що допомагаєте втілювати мрії і до зустрічі на наступному рівні!

5: Отлично

Рекомендую Study Less своїм друзям та колегам

Якщо бажаєте дійсно знати англійську мову і швидко почати нею спілкуватись, вам саме сюди, до школи Study Less. Програма навчання побудована так, що у вас просто не буде жодного дня коли б ви не використовували і не говорили англійською. Багато є програм лояльності, а також пакети та умови для навчання на будь який смак.
Я рекомендую цю школу своїм друзям та колегам. А у Study Less Kids навчається моя дитина.
Менеджери та ментори завжди на зв’язку і раді вам допомогти з будь яких питань.
Я пройшла три рівня у школі і зараз маю роботу в мультинаціональній компанії. Тепер я спілкуюсь англійською мовою зі своїми колегами з Британії, США, Канади і не тільки;)

5: Отлично

Моя найкраща школа англійської ?

Навчалася з цією школою більше 2-х років і за цей час впевнилась, що для мене це дійсно найкраща школа англійської)) До знайомства зі школою (яке, до речі, відбулося під час безкоштовного тижневого марафону) пробувала вивчати англійську багато років, але тільки зі Study Less отримала результат, який так давно хотіла. Обожнюю їхні Phrasal verb Club, спікінг клаби з носіями мови, а відео з поясненнями граматики до уроків просто найкращі; до того ж швидкий зворотній зв'язок у випадку виникнення будь яких питань і висока клієнтоорієнтованість, постійний розвиток школи і велика кількість нових і дійсно цікавих вебінарів на різні теми - з цією школою навчання дійсно проходить не тільки якісно і продуктивно, а й легко і без будь яких труднощів.

5: Отлично

Study Less - це не просто школа англійської, а місце де отримуєш результат та нових друзів!

Study Less - це моя перша онлайн школа з якою я познайомилась на безкоштовному марафоні «Страх Говорити». За ці 7 днів я настільки занурилась у вивчення англійської, що зупинятися уже не хотілось. За весь час навчання в школі я пройшла 3 рівні від Intermediate до Advanced і це було моїм найкращим рішенням. Рекомендую всім хто хоче покращити свій рівень англійської, говорити вільно з native speakers, прокачати свої listening та grammar skills. Моїми найулюбленішими заняттями були Speaking clubs, де вчителі завжди готували цікаві теми для обговорення, також є можливість відвідувати різні Activities англійською такі, як медитація, стретчинг, фітнес, малювання. Дуже зручна та цікава методика навчання, уроки проходять на платформі, і все, що тобі потрібно для вивчення це компʼютер, планшет або телефон. Однозначно рекомендую школу Study Less і впевнена ви дуже швидко побачите хороший результат у вивченні англійської!

5: Отлично

Якісний підхід до навчання

Із задоволенням хочу надати свій відгук про навчання у Study Less. ))) Початок було покладено ще на безкоштовному марафоні, де я вже за тиждень побачила прогрес у говорінні, зайняла 1 місце та отримала 150 $ стипендії!!!😍 І я не задумуючись пішла на основний курс! Все в уроках дуже цікаво побудовано - різні варіанти опрацювання інформації для кращого запам’ятовування! І дуже класні теми, які не тільки дають нові знання в англійській, а й допомагають глибше зрозуміти себе, свої плани, наважитись навіть змінити життя (як в моєму випадку). З кожним уроком мені було все цікавіше і легше говорити. Групові заняття дуже допомагають покращувати вільне спілкування. Постійна підтримка вчителя та менеджера, до яких можна звернутися за допомогою. Тому, хто хоче покращити свій рівень англійської - дуже рекомендую )))👍

5: Отлично

Моя подяка

Навчання яке було цікаве, яке вчило планувати свої дії, працювало з мотивацією і мало багато різних додаткових занять на любий смак! Я задоволена, тому бажаю вам розквіту і розвитку, а я йду на другий курс:)

5: Отлично

Відгук про Study Less

Почала навчатись в школі Study Less з рівня pre intermediate. Зараз дійшла до upper intermediate та продовжу далі саме в цій школі. Study Less - це про комплексний підхід в навчанні, про якість та результат. Цікава програма, багато можливостей для практики. Надійний супровід менеджерів та чудові викладачі.
Я задоволена і самим процесом навчання і результатом.

5: Отлично

Це не просто школа, це спільнота!

Розпочавши тут навчання, ти стаєш частиною спільноти Study Less. Ти можеш знайти співрозмовників за своїми уподобаннями, можеш займатися додатково улюбленими хобі, можеш зустрічатись з іншими студентами офлайн та вправлятись у знанні англійською. Такі мовні практики - це безцінно! А завдання? Це не просто розповіді, це залученість людей до екологічного способу мислення, і це чудово! Ще одна родзинка Study Less - пісенні клуби, з якими вивчення англійської стає нереально легким і приємним!

5: Отлично

Вже 4 моїх друзів навчається тут за моєю рекомендацією!

Вивчаю англійську зі школи і до Study Less була переконана, що результат можна отриматие на індивідуальних уроках. Але в цій школі все продумано до дрібниць! Я закінчила Advanced, починала з Intermediate і думаю найкращою оцінкою буде те, що вже 4 моїх друзів навчається тут за моєю рекомендацією!
Я нарешті почуваюся вільно і розмовляю на будь-які теми без страху, зник барʼєр, зʼявилися нові інтереси!
Круто, що в Study Less тебе занурюють в англійську з усіх сфер: спікінг клаби на будь-які теми, фітнеси, уроки малювання чи обговорення книг. Тут є все! Тому щиро рекомендую

5: Отлично

Якщо ви мрієте вивчити англійську - вам сюди

Доброго дня! Намагалася вивчити англійську два рази в різних школах. І ось нарешті випадково потрапила на безкоштовний 7 денний марафон, до якого могла сказати хіба що my name is Maryna. І я ні разу не пожалкувала. Наступного тижня починаю вивчати третій рівень зі школою Study Less. Якщо ви мрієте вивчити англійську - вам сюди. я закохалась у їх методику та спікін клаби з носіями мови. і дякую своєму ментору, Олександра ти неймовірна! Не бійтеся спробувати ще раз побороти цю англійську. Воно того варте)