www.otzyv.eu

ООО «Асгар» — отзывы

826 отзывов • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Гарне охоронне підприємство

Гарне охоронне підприємство.
Нарікань щодо роботи немає.
Співпрацюємо з ними на постійній основі.
Завжди на зв'язку.
Оперативно реагують на проблеми, що виникають, і оперативно вирішують їх.
Надають охоронців згідно з нашими вимогами.

5: Отлично

команда надала мені винятковий сервіс

Їхня команда надала мені винятковий сервіс, надавши всю необхідну інформацію та рекомендації, щоб я могла прийняти правильне рішення. Крім того, вони пропонували широкий вибір продуктів високої якості, що спростило мій вибір

5: Отлично

на мій погляд найкращі.

Найкраща охоронна організація, яка надає чесні послуги. професійні співробітники. гарний злагоджений колектив. співвідношення ціна і якості на мій погляд найкращі.

5: Отлично

Дякую команді професійних охоронців

Дякую команді професійних охоронців, за високий рівень відповідальності та пильності на нашому об'єкті. Ввічливість, акуратний зовнішній вигляд, швидке реагування на ситуації допомогли максимально безпечно все зробити

5: Отлично

Лучшие специалисты

Лучшие специалисты в области вашей охраны и безопасности !
Рекомендую однозначно. Будем и дальше сотрудничать

5: Отлично

Однозначно рекомендую!

Професійні хлопці знають свою справу. Користувалися послугами охорони на різних наших об'єктах, все пройшло гладко. Однозначно рекомендую!

5: Отлично

справляються відмінно

Мають всі ліцензії, має охорону, яка має підготовку для роботи в публічних місцях. До підготовки охоронців не виникло питань ні в мене, ні в мого персоналу. Зі своїми завданнями вони справляються відмінно, дорікнути їх мені нема в чому.

5: Отлично

Працюють чітко і злагоджено

Працюють чітко і злагоджено, відповідно до домовленості! Роботу виконують швидко та якісно! Якщо потрібний міцний захист будинку або квартири від небажаних гостей, то хлопці з «Асгар» його нададуть, навіть не сумнівайтеся!

5: Отлично

Все чітко й оперативно!

Швидко зв'язалися зі мною для вирішення проблеми. Все чітко й оперативно! Дякую

5: Отлично

Професіонали у своїй справі.

Звернулися із проблемою. Працівники Асгара та керівництво вирішили проблему чітко, оперативно та грамотно чим нам дуже допомогли. Ефективна організація роботи та керівництво. Рекомендую. У наші часи безпека є важливою складовою бізнесу. Професіонали у своїй справі.