www.otzyv.eu

OPEN VISA — отзывы

78 отзывов • Хорошо

3.5: Хорошо
5: Отлично

Дякую, буду рекомендувати вас

Працюю зараз в Нідерландах на квітах, мені все подобається, з 1-го дня зауважень не маю. Житло простеньке, але все необхідне є. До роботи на велосипеді. Дуже заціпило Що менеджер знає дуже багато деталей, внутрішніх. Розповідала про всякі ситуації які були з людьми, тому і звернувся.

1: Ужасно

Мошенники

Почиму берете деньги на физлицо? Мошенники только так работают. У вас нет регистрации в Европе, только какая то левая лицензия, все сплошной лохотрон. Деньги идут на физлицо!

5: Отлично

робота австрія

Працюю на ресторанах в Австрії, робота хороша. Все заявлено з опису співпало. Дякую компанії за працевлаштування.

5: Отлично

робота за кордоном

Мала досвід роботи від даної агенції на складах кормів для тварин, сам склад дуже чистий, все стоїть на своїх місцях, одяг та головні убори все стерильно, з великого мінусу що присутній запах кормів. Годин давали багато, тому сюди їхати можна. Координатор звісно в них людина цікава, як не зуб болить, то ще щось, трубку не завжди брав, але відписував. Опис Повністю співпав. Дякую вам

5: Отлично

робота за кордоном

Сама з Вінниці, тому і звернулася до них, атмосфера на офісі тепло, запропонували чай та цукерки. Обрали ресторани, 1-й місяць заплатили 1200 євро, була на барі, + чайові, Описі заявлено що 1100, мені повезло, чи можливо тому що я з їхнього міста? Не знаю. Але дякую за роботу.

5: Отлично

заміна вакансії

Маю досвід з заміною вакансії, яка є прописано в договорі, спочатку поїхала на склади скляної тари, мені там було дуже важко, не мала надії дійсно що зроблять заміну, телефонувала в менеджеру кожних декілька годин, нащо вона мені відповідала що Шукає, і уже після того як я думала їхати додому, пройшло на секундучку 3 дні, мені знайшли заміну також на склад картону, ці вакансії якщо порівняти то небо і земля. Дякую компанії за людяність, за те Що не кинули у важкий час. 2-а робота зовсім легка, складати рекламні картинки. Ось така моя історія. Дякую.

5: Отлично

Робота шоколадна фабрика

Ми з Харкова, дуже боялись їхати з закритими очима, обрали шоколадну фабрику, маю наголосити що дуже важко було і працювали по 9-11 годин, так як це було перед святами, менеджер кожного дня слухала мої скарги, плюс Зіна з нами перших два тижні була, дивилася як ми працюємо, після Зіни попали до бригадира Даші, то стало все добре. Від Зіни подальше. І спокійно відпрацювали 4 місяці, розрахували добре. Жили біля складу, це плюс. Дякую, виговорилась

1: Ужасно

Шахраї які обманюють людей

Люди не йдіть працювати через цю компанію , це шахраї , обманюють , не надають достовірної інформації, самі не володіють інформацією яку надають , будьте обережні ,якщо не хочете викинути кошти на вітер , і майте на увазі що відгуки самі собі пишуть , ніколи не ведіться на ці «хороші» відгуки бо вони не відповідають дійсності , шарага одним словом , ну але в житті буває правило бумеранга , колись завжди все повертається тільки в 10 раз гірше , бажаю успіхів всім хто шукає роботу але не через фірму а особливо «open visa”

1: Ужасно

Жахливий досвід

Поїхали по одній домовленості - це виготовлення листа А1, бо маємо карту побиту, на місці нам повідомили, що нажаль, роботодавець не може виготовити нам відповідні документи, ми попросили повернення коштів, бо роботи по факту немає, а те, що вони потім начали пропонувати - було нелегально для нас, повертати кошти не хотіли, потім погодились на 30%, а пізніше на 50%, висновки робіть самі, але я не раджу!

1: Ужасно

Scam

We paid 300 € each and got no work. It's a scam.