www.otzyv.eu

Планета 2000 — отзывы

45 отзывов • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

До ремонту приступили без затримок.

Замірник приїхав цього ж дня. Виїзд цього фахівця був безкоштовним. Обговоривши всі моменти, підписав договір. До ремонту приступили без затримок. Найголовніше, що виконали всі роботи в строк. Оздоблювальні матеріали якісні.

5: Отлично

будемо в майбутньому співпрацювати.

Допомогли перевезти 20-ти футовий контейнер, потрібно було терміново й акуратно, вважаю, що добре впоралися і будемо в майбутньому співпрацювати.

5: Отлично

Робили нам ремонт котеджу під ключ

Робили нам ремонт котеджу під ключ. Організували виконання робіт якісно та у чітко обумовлені терміни, з урахуванням специфіки у графіку проведення робіт та високих вимог до безпеки.
Можемо рекомендувати компанію як надійного і клієнтоорієнтованого підрядника, який дорожить своєю репутацією.

5: Отлично

Мне понравилось наше сотрудничество.

С тем, чтобы сделать современный ремонт в котедже, проблем у этой компании нет. По срокам и по качеству — все хорошо. Особо понравилась работа плиточника, ему отдельная благодарность. Прораб всегда на связи, по моему запросу не забывал присылать фото в чат. Мне понравилось наше сотрудничество.

5: Отлично

Спасибі всім причетним

Перший раз вирішила звернутися за послугою капітального ремонту квартири до фахівців. До цього, ми з чоловіком справлялися самостійно. Результат перевершив наші очікування. Наша однокімнатна квартира перетворилася, а це головне. Спасибі всім причетним!

5: Отлично

Всі мої побажання були виконані

Зробили з однокімнатної квартири площею 40 кв.метрів повноцінну студію. Виділили вітальню і спальну зони. Оздоблення виконали в затишних світлих тонах. Всі мої побажання були виконані. Величезне спасибі за Вашу працю і мій комфорт!

5: Отлично

Рада що звернулася в цю фірму

Рада що звернулася в цю фірму, широкий вибір спецтехніки різної вантажопідйомності. Потрібно було перевезти побутівку, співробітники професійно консультували мене з усіх питань. Ціни виявилися цілком доступними. Буду рекомендувати цю фірму знайомим!

5: Отлично

Давно шукав таку компанію

Давно шукав компанію, де мені зможуть надати різну спецтехніку, як на тривалий термін, так і деякі на кілька днів. Всі маніпулятори та навантажувачі приїжджають у доглянутому стані і заправлені. Окреме спасибі хочеться сказати керівнику, за особливий підхід.

5: Отлично

Робили нам озеленення ділянки

Компанія надійна, минулого року робили нам озеленення ділянки, вийшло навіть краще, ніж було по плану. Цього року звернулись за утепленням фасаду. Адекватні ціни та професійно працюють

5: Отлично

Досвідчені майстри

Не шкодую, що звернулася до цієї компанії. Досвідчені майстри, за три дні провели демонтаж і монтаж фасаду. Майстри вправно і швидко все зробили. Рекомендую, якщо кому треба утеплювати свої домівки .