www.otzyv.eu

prizeme.com.ua — отзывы

926 отзывов • Хорошо

3.5: Хорошо
5: Отлично

Прайзмі - це справжня знахідка!

Прайзмі - це справжня знахідка! Всі продукти, які я придбала тут дуже класні: від засобів для здоров'я до продуктів для краси та дому.
Особливо приємно, що компанія піклується про своїх клієнтів та регулярно проводить акції.

5: Отлично

Замовляю вже не перший рік

Замовляю вже не перший рік для себе та на подарунок чудові товари.
Відмінна якість. Раджу всім обирати українські товари та підтримувати вітчизняних виробників особливо зараз. Підтримка українського виробника = підтримка нашої країни. Дякую команді Прайзмі за їхню працю та якісність продукції!

5: Отлично

азарт та різноманітні акції

Я завжди любив азарт та різноманітні акції, тому коли дізнався про можливість приймати участь у акціях від Прайзмі, не вагаючись, зареєструвався. Вибір товарів на сайті мене приємно здивував - нормальна якість за нормальними цінами.

Участь у розіграшах додала азарту та інтриги до моїх покупок. Хоча ще не виграв, але чудове враження від участі, якісний товар і можливість регулярно брати участь у акціях роблять мене задоволеним клієнтом. Сподіваюсь, що в майбутньому у мене буде ще більше успіхів у розіграшах!

1: Ужасно

Шахрайська схема

Спочатку визнають переможцем а потім кажуть що потрібно замовити щось щоб підтвердити відповість , втулюють непотрібну продукцію за високими цінами , люди не ведіться це лохотрон в законі

5: Отлично

Ви найкращі!

Замовляла товар у компанії Прайзмі Україна на подарунок і була дуже задоволена обслуговуванням! Мені потрібно було швидко отримати замовлення, і менеджер пішов назустріч, організувавши термінову доставку. Величезна подяка співробітникам за розуміння та допомогу. Ви найкращі! 💖

5: Отлично

PrizeMe довели свою чесність

Дуже задоволений співпрацею з PrizeMe. Виграв брат приз, хоча не очікував, що справді виграє, але PrizeMe довели свою чесність. Весь процес від участі до отримання призу був дуже зручним і швидким, я постійно був поруч з ним і все відслідковув, бо юрист за освітою.

5: Отлично

Мило "Антибактеріальне"

Я вирішив спробувати мило "Антибактеріальне" від Прайзмі, і воно вразило мене своєю ефективністю та безпечністю. Відмінно підходить для миття різних поверхонь, включаючи підлогу, а також для прання і миття рук.

Ефективно усуває бруд і мікроби, що особливо важливо в сучасних умовах. Рекомендую це мило всім, хто шукає ефективний та безпечний засіб для прибирання! А хто пише, що мило не може коштувати 150 грн., то ви не пробували це господарське мило. Воно вартує ціх коштів. Всім рекомендую

3: Нормально

Так можна?

Спочатку кажуть переміг, а згодом проводять розіграш. Так можна? А потім, ще виправдовуються, що всіх клієнтів називають переможцями, а вже як грощі виграв - то Головний приз, головний переможець.
Ну все я в житті )) Думаєшь одне , а там зовсім інше

1: Ужасно

Публикуем

Плохие отзывы не пропускают и не публикуют,а на самом деле выкачка денег за посредственный товар

1: Ужасно

Лохотронщики в Законе

Бред полный,сначала купил,потом со второго заказал и купил,и с того же самого каталога нужно снова купить.Лохотрон