www.otzyv.eu

Promodo — отзывы

66 отзывов • Хорошо

3.5: Хорошо
5: Отлично

8-й місяць роботи як Customer Success (Overseas напрямок)

Йшов мій 8-й місяць у Promodo. На початку завжди страшно розпочати щось нове, але я не помітила, як минуло стільки часу!

З кожним місяцем знання глибше, досвіду більше, проєкти різноматніші.

Але найголовніше…
Чи то зі збігом свого особистіного розвитку, чи то завдяки тім ліду та команді, а може й взагалі усім командам, з якими щастить попрацювати (а воно якось буває все на купу), але я відчуваю, що нарешті навчилася спокою…

Так, так, просто спокою!
Коли не береш близько до серця, що аж страждаєш
Коли питання на роботі - це питання на роботі, але не трагедія
І взагалі всі проблеми на роботі - це задача
Хоч і різної складності, бува вимагає високих стандартів, емоційного інтелекту, гнучкості, проте задача! А все що задача - має рішення.

Ти розумієш, що не можеш відповідати за всі емоції та слова інших людей, тому й видихаєш, і просто робиш все, що залежить від тебе!

За свою помилку спокійно відповідаєш, за чужу - спокійно висловлюєшся

Допомагаєш, вчишся, падаєш й підіймаєшся, будуєш мрії та зіштовхуєшся зі справедливою реальністю… але чи це не круто, любити це таким, яким воно є?

Вдячна безмежно за цей стан ❤️

5: Отлично

Про Promodo

Працюю в агенції майже півроку. Компанія швидко росте та розвивається, а також надає багато можливостей для навчання та розвитку співробітників!
Хочеться відзначити прозору комунікацію з керівником відділу та командою.

5: Отлично

Моя історія в Promodo)

Мене звати Валерія, я тімлід рекрутингу Promodo і я хочу поділитись відгуком як мені тут)
Моя історія з Promodo почалась в лютому 2021 року та продовжується до сьогодні. Ми разом додали різні пероди, але найголовніше, що завжди є відчуття стабільності та безпеки.
Promodo - це про людей, про розвиток, про виклики, про темп та про лідерство. В мене найкраща команда, найкращій керівник та найкращі колеги. Всі поважають та чують один одного. На сьогодні процес рекрутингу, який ми побудували, найкомфортніший для всіх.
Ціную та готова рекомендувати компанію!

5: Отлично

Рекомендую

Найважливішим фактором в нашій співпраці з Promodo було їхнє розуміння наших потреб та глибока експертиза в сфері фінтеху. Вони продемонстрували професіоналізм у кожному кроці та звертали увагу на найменші деталі, що дозволило нам досягти бажаних результатів.

Наша співпраця з Promodo значно покращила нашу онлайн-присутність та вплинула на збільшення трафіку на нашому веб-сайті. Це також призвело до зростання зацікавленості нових клієнтів нашим сервісом, що стало важливим показником ефективності нашої спільної роботи.

Їхні стратегії та підходи допомогли нам отримати цінні уроки та зробити обґрунтовані рішення щодо подальшого розвитку бізнесу.

Загалом, робота з командою Promodo була дуже позитивним досвідом для нашої компанії, і ми раді продовжувати співпрацю з вами в майбутньому.

5: Отлично

Комплексна співпраця: PPC, SEO, Media, Retention

Співпрацюємо з Promodo вже не перший рік. Коли постало питання вибору стратегічного партнера для виводу нового бренду на ринок, ми вже знали, що будемо працювати разом.

Скажу, що запускати з нуля проєкти в умовах повномасштабної війни — цікавий досвід. Одна з причин, чому ми почали з позиціонування — це те, що в період пандемії всі сиділи вдома та рідко пересувалися, тому автомобіль — це про твій комфорт, а в період повномасштабної війни — це про безпеку, мобільність та порятунок.

Краще розуміння нашого клієнта дає нам можливість покращувати сервіс та взаємодію щодня, адже ми ще зовсім юний бренд. Планування в такий період досить нетривіальна задача, але бачимо в цьому скоріше можливості, ніж загрози.

Тому план на 23 рік ми навіть трошки перевиконали. Єдине, що при плануванні помилилися з середнім чеком. Але для першого року роботи це не критично. На сьогодні вже чітко розуміємо, куди ми рухаємося

4: Хорошо

Дуже цікаво, поки нічого незрозуміло)

Promodo є за що любити і є за що боятися, бо ця школа життя не для всіх: виживе сильніший.

Побачимо, як буде, поки важко звикнути до творчого безладу (треба бути тру хаосменом), але вірю, що скоро всі процеси налаштуються, бо команда росте на дріжджах (ми дуже потребуємо порядку).

У будь-якому випадку дякую за цей неймовірний досвід та потужних людей (не всіх, але...)❤️ Якщо доживу — напишу щось масштабне, бо поки рано говорити...

Є деякі нюанси, але так скрізь і завжди, тому...

5: Отлично

SEO просування та аудит

Шукали агенцію, яка б допомогла з seo просуванням та аудитом сайту, і не помилилися у виборі Promodo. Чудова команда, у якій кожен – спеціаліст своєї справи. І команда розуміє, що різні види бізнесу потребують своїх специфічних стратегій для seo просування. Враження від співпраці залишились тільки позитивні, тому у майбутньому, якщо виникне потреба, обов'язково будемо звертатися саме до Promodo.

5: Отлично

SEO + Promodo

Що можна сказати про нашу з Promodo співпрацю? Тільки одне: результат виправдав наші очікування. Ми плануємо продовжувати нашу співпрацю і розширювати роботу у напрямку оптимізації пошукової видимості та розвитку нашого онлайн-бізнесу.
Плани на цей рік — збільшити частку продажів сайту до 20% від загального обороту компанії. Сподіваюсь, що нові ідеї та стратегії допоможуть нам досягати успіху.

5: Отлично

ТОПова агенція

Прийшов в компанію в лютому 22-го, за 2 тижні до повномасштабного вторгнення. Якраз тоді був дуже здивований піклуванням та турботою компанії до співробітників.
Крім цього, за час роботи встиг вирости з мідл грейду до сіньйор. Тому впевнено можу сказати, що це ТОП компанія для росту і самореалізації.

1: Ужасно

Провальна робота агенції

Мій досвід з рекламною агенцією був далекий від очікуваного - затримки у виконанні робіт, неякісні та незрозумілі результати, розмите формулювання висновків та недостатня комунікація зі сторони їхньої команди.