www.otzyv.eu

СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория — отзывы

2338 отзывов • Хорошо

3.5: Хорошо
5: Отлично

Спасибі за такий людяний підхід

Спасибі за такий людяний підхід до клієнтів. Ви чудові! ❤️🙌🏻

5: Отлично

Дуже швидко

Здавав аналіз крові по направленню. Сьогодні в 11.40 зайшов, в 11.47 вже вийшов) Дякую дуже за економію часу та реально класний сервіс!

5: Отлично

Вражена ставленням персоналу

Пройшла аналізи за програмою НЗСУ. Вражена ставленням персоналу, яке мене дуже задовольнило. У мене є проблеми з венами, тому після процедури здачі аналізів я завжди виходжу з трьома чи чотирма наклейками на руках. Дякую вам за це! Також хочу відзначити ввічливість та увагу співробітників на рецепції.

5: Отлично

Користуюся вже неодноразово - все влаштовує

Користуюся вже неодноразово - все влаштовує. Дуже зручно і вигідно сплачувати передплату онлайн - надається знижка 10%

5: Отлично

Спасіть Україну допомогайте фінанінансово

Здрастуйте я знаю як виграти у Росії теоретично. Потрібно щоб весь світ допомагав нам фінансово, а це означає, що всі наші українці та всі наші друзі у всьому світі повинні створювати акаунти масово нові та існуючі (Інстаграм, Тік Ток та Фейсбук тощо у всіх можливих соцмережах світу! І тоді люди нам кидатимуть гроші і буде багато зброї за рахунок їх фінансів репост максимальний...@@@

5: Отлично

Все прошло супер

Персонал отличный, за стойкой приятная девушка, меня обслуживала опытная медсестра. Забор прошел безупречно. Результаты получили до конца дня! Однозначно буду обращаться еще.

5: Отлично

Спасите Украину помогите

Здравствуйте я знаю как выиграть у России теоретически. Нужно чтобы весь мир помогал нам финансово , а это означает что все наши украинцы и все наши друзья во всем мире должны создавать аккаунты массово новые и существующие ( Инстаграм Тик Ток и Фейсбук и т.д во всех возможных соцсетях мира! И тогда люди нам будут кидать деньги и будет много оружия за счёт их финансов репост максимальный

5: Отлично

Моя улюблена лабораторія

Моя улюблена лабораторія завжди вражає доброзичливістю та професіоналізмом персоналу. Особлива подяка медичному центру у Києві.

1: Ужасно

Відмовляють в аналізах за програмою НСЗУ

Звернулася у мережу "Синево" за направленням лікаря за системою державних гарантій , через сайт запис відхилено, тому о більше 4 аналізів у направленні ,але в направленні саме 4 аналізи, тел. гарячої лінії 044 2050020 не відповідав 18.05.24 протягом 6 годин. Аналіз треба було здати саме в цей день. Зателефонувала на гарячу лінію, де нічим не допомогли...взяли контактний телефон.. .все ще чекаю на зворотній дзвінок...Жахливий сервіс, не здивована що у мережі є проблеми.

5: Отлично

Лабораторії "Сінево" - це найкращий вибір для вашого здоров'я!

Лабораторії "Сінево" - це найкращий вибір для вашого здоров'я! Вражає якість послуг, доброзичливий персонал і зручний процес отримання результатів. Завдяки ним я завжди впевнена у своєму здоров'ї. Дякую за вашу роботу!