www.otzyv.eu

SmartLab: Онлайн Академия Современных Маркетинговых Профессий — отзывы

9 отзывов • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Інтенсив- супер

Куратори SmartLab відкрили для мене загадковий світ арбітражу. Під час навчання отримала багато інформації. Вся програма була структурована, змістовна без зайвої «води» . Завдання були обʼємні, завжди по декілька разів переглядала відео ( запис ефіру додають). Після виконання домашки завжди отримувала зворотній зв’язок від викладачів.

5: Отлично

Пройшла курс "Affiliate Manager from 0 to Junior"

Інтенсивний курс з максимально корисною і актуальною інформацією. Багато практики. На курсі є цікаві практичні дз з фідбеком від менторів. Є онлайн підтримка в чаті, де кожен отримує відповіді на будь-яке запитання. Всі лектори - досвідчені практики.
Цей курс змінив моє життя. Курс проходила в жовтні-листопаді, з початку січня працюю і розвиваюсь в крутій компанії.
Дякую, SmartLab

5: Отлично

Прошёл курс "Affiliate Manager from 0 to Junior"

В феврале прошел курсы и в апреле уже начал работать в дейтинг партнерке.
Хорошая теоретическая база и интересные практические дз!Спасибо ребятам:)

5: Отлично

Пройшла курс з арбітражу

Якісна теоретична база, щоб зрозуміти що взагалі арбітраж і як все працює. Вже знайшла роботу в солідній компанії

5: Отлично

Відгук курсу SmartLab

Спочатку пройшов інтенсив, вирішив спробувати купити курс і не пожалкував. Все доступно, максимальна віддача від кураторів, перевірка домашніх завдань супроводжується коментарем куратора, що дає зрозуміти помилки. Результатом навчання стало отримання посади медіабайера

5: Отлично

Smart lab відгук

Своє знайомство почала з інтенсивну.
Було цікаво, змістовно. І за ці 5 днів ти можеш зрозуміти чи хочеш рухатися далі в цьому напрямку.
Потім я пішла на основний курс. Було цікаво і важко водночас. Дякую команді яка підтримувала і спілкувалась, не давала опустити руки.
Досить зручний формат навчання, у вечірній час. Є можливість подивитися у записі якщо не зрозумів матеріал з першого разу. Команда досить швидко опрацювала домашні завдання і давала фідбеки.
Зараз раджу курси своїм знайомим.

5: Отлично

Отзыв на курс "Арбитраж трафика з 0 до Junior"

Курс очень интенсивный и насыщенный. Все преподаватели большие профессионалы. Курс хорошо структурирован, предоставляются все необходимые материалы для погружения в каждую тему каждого занятия. Теория подкрепляется практикой на реальном проекте. В Академии большое количество разнообразных курсов, среди которых можно выбрать различные направления интернет маркетига

5: Отлично

Відгук на "Арбітраж трафіку з 0 до Junior"

З SmartLab познайомився через таргетовану рекламу. Зацікавися, намагаючись працювати з арбітражем трафіку, підвищіти обізнаність в цій сфері, тому вирішив пройти курс і зостався дуже задоволений. Також мені допомогли із працевлаштуванням і зараз я вже почав свій шлях разом з однодумцями у чудовій компанії. Дуже дякую академії за таку можливість!

5: Отлично

Нове життя!

Саме з Академії SmartLab почався новий професійний шлях в моєму житті! Спочатку пройшла інтенсив , щоб зрозуміти , що це за сфера, оскільки попередній досвід і сфера діяльності кардинально відмінні. Потім пройшла курс з Арбітражу трафіку. На сьогоднішній день працюю в цьому напрямку вже 7 місяців. Я дуже щаслива! Вдячна всій команді за нові знання і ,по суті ,- за зміну мого життя на краще! Всім рекомендую і буду рекомендувати!!