www.otzyv.eu

Space Deer Anti-School — отзывы

611 отзывов • Отлично

4.5: Отлично
5: Отлично

Мій досвід навчання

Хочу і я поділитися своїм досвідом вивчення англійської мови. Школу мені порадив брат мого друга, який зараз уже живе з родиною в Канаді (власне, для термінового переїзду йому й потрібна була англійська). Я ж вирішив вивчати іноземну мову в першу чергу для себе, а там, як вийде. Зізнаюся чесно, у школі та університеті завжди робив акцент на інших предметах (технічних). Але з часом все більш ясно стає, що без англійської ніяк.
Для початку я записався на безкоштовний пробний урок, щоб придивитися спочатку що до чого, а не купувати кота в мішку. Пішов, спробував на смак так би мовити. Все просто супер!
Я обрав групові заняття, і моя група виявилася дуже згуртованою, сильною, цілеспрямованою. А наш учитель – це окрема історія! Наша Катя дуже крута! Її стиль викладання, ентузіазм. Її очі, що горять, так і мотивують рухатися далі. Ну а до її компетентності взагалі немає жодних питань!
Бажаю провітання та розвитку!

5: Отлично

Рекомендую!

До этой школы посещала многочисленные курсы и индивидуальные занятия, однако, английский всегда оставался в категории - неинтересно, сложно и когда это закончится. И только с преподавателями Антишколы – моё отношение изменилось!!! На занятия хочется подключаться снова и снова. Всегда приятная и теплая атмосфера. А главное – результат. Я в восторге.
Спасибо команде Антишколы, за то что мечты становятся реальностью!)

5: Отлично

Задоволена навчанням

Вивчаю англійську близько року. Починала вивчення займаючись з одним із викладачів індивідуально. Потім перевилась до групи. Приємна атмосфера на заняттях, легко і доступно дають інформацію, а розуміння та підтримка викладача дає ще більше мотивації. Тож, я задоволена, є бажання продовжувати вдосконалювати англійську саме тут✌

5: Отлично

Мені подобається вчитися в АнтиШколі

Школа дуже сильна, вона дає багато корисної інформації і багато знань в області англійської мови. Я дуже довольна нашим викладачем Дариною, вона дуже зрозуміло пояснює матеріал і підтримує кожного свого учня, як друга, відноситься з теплом і любов'ю до нас і нашим урокам. Я люблю цю школу, люблю приходити і вчити, вчити, вчити!)

5: Отлично

Жодній школі не зрівнятись з Антишколою:)

Я дуже рада, що у моєму житті з'явилась Антишкола. До цієї школи, за все життя було кілька курсів та шкіл. Але з жодної школи, я не винесла стільки потрібної інформації. Чомусь відразу після занять отримані знання кудись відлітали:)
Завдяки чудовому викладачеві Лері, всі правила розклалися в моїй голові по поличках. Нарешті, я почала розуміти різницю у всіх минулих часах, майбутніх і теперішніх)))
Дуже вдячна школі та чудовим викладачам!!

4: Хорошо

Інтерактивний піхдід до занять дуже подобається

Я вже деякий час вивчаю англійську в Антишколі, і загалом дуже задоволений. Подобаються інтерактивні заняття, вони допомагають значно краще засвоювати матеріал. Я вже помічаю значний прогрес у своїх знаннях англійської, особливо у розмовній практиці.
Із недоліків навчання, це технічні проблеми з платформою. Вона іноді підвисає.

5: Отлично

Дякую антишколи

Дуже вдячна школи за такий цікавий та корисний марафон. Я покращила свою анг мову, завдяки челенджам, спілкуванням з movie mate

5: Отлично

Дуже задоволена роботою в АнтиШколі :)

Я дуже задоволена і самою роботою, і колегами)
Якщо щось не зрозуміло, то допомагають і поясняють все як треба робити правильно.
Поки що на адаптації, проходжу разом з тім лідом - обговорюємо всі моменти, дуже круто, коли керівник відділу так ставиться до своїх робітників)
Окремо хотіла б сказати, що компанія сама по собі дуже крута. Максимально якісний продукт, який хочеться продавати.
Також, дуже круто все організовано для робітників - круті гайди, скрипти на всі випадки життя. На моїй минулій роботі такого не було😅
Завжди є до кого і куди звернутися і завжди допоможуть)
Дуже круто, що все ще є такі компанії, в яких справді цікаво та приємно працювати :)

5: Отлично

Подяка школі Anti School

Щиро вдячна усій команді Anti і фахово підготовлений курс " Англійська за два місяці ".🤗 Дуже важливо дотримуватися усіх рекомендацій, щоб отримати найкращий результат ✊ Коли виникають якісь запитання, чи потрібна допомога - тебе завжди почують (зворотній зв'язок налагоджено дуже добре). Надзвичайно задоволена своїм рівнем англійської на сьогодні, завдяки мотивації курсу позбулася мовного бар'єру через страх сказати щось неправильно. Отримала величезне задоволення від прослуховування пісень🌹 приємні бонуси і подарунки в кінці курсу 👌
Одним словом - я " засмакувала" вивчення англійської з Anti School і зупинятися після цього не планую😉 Бажаю успіхів усім😎

5: Отлично

У дитини є прогрес після занять

Моя донька вже деякий час відвідує курси з англійської та математики в Антишколі, і я не можу натішитися її прогресом) Вона завжди з нетерпінням чекає на заняття)
Що стосується англійської мови, то я бачу значне покращення в її словниковому запасі, а в математиці вона також робить великі кроки вперед, почала краще розуміти складні теми і вирішувати задачі самостійно.
Дякую за Вашу роботу!)