www.otzyv.eu

Threads — отзывы

3 отзыва • Отлично

4.5: Отлично
5: Отлично

Сервіс мікроблогінгу

Додаток було створено приблизно рік тому, але Threads так і не стала популярною (поки що чи вже) Творцями виступає компанія Meta Марка Цукерберга і її називають головним конкурентом Xwitter. Усе може бути, якщо хвитер і далі вестиме таку політику. А тим часом Threads дає користувачам швидку реєстрацію і мінімальні правила користування мережею, тут немає такого засилля реклами, і все може, популярність прийде з часом.

3: Нормально

МАГАТЕ – світовий центр співпраці. ТОВ "Укрнет" (@UKR.NET)

Нас захопили бандити. Їх дуже боиться президент Володимир Володимирович Зеленський. Для того, щоб не було йому проблем від них, то обрали жертвою людину, яка в торгiвлі не робил погано, і ніколи не робил покупок там де погано. У нас вкрали його електронні поштові скриньки та знущаються. В них паспорт, дипломи, трудові документи, історія штучно зробленной інвалідності, лiкування, торгові нагороди. Коли нам пишуться звернення, то відповідаємо задом на перед чим можемо бути корисні, тому що ми @ukr.net і по електронних поштових скриньках @urk.net не займаємося, звертайтеся, потім знову нас змушують. Навiть, що телефони у власника за паспортом. Але нас захопили і змушують з нього знущатися. Або зривають коли написано було на сторiнцi, а потiм знов зривають...

5: Отлично

Навіть поставила рекорд

Нова соціальна мережа Threads від Meta Platforms буквально за перші 5 днів старту отримала у свої ряди понад 100 млн користувачів! Правилами цієї соціальної мережі повідомлення обмежені - до 500 символів, є можливість відправки фото та відеозаписів, але теж не надто тривалі - до п'яти хвилин, а сама реєстрація проходить через свій аккаунт до Instagram. Але як швидко "вистрілила" ця соціальна мережа, так швидко до неї і згас інтерес через великий наплив ботів, знаходиться в цій мережі зараз не комфортно і нецікаво.