www.otzyv.eu

Типография 50 копеек — отзывы

654 отзыва • Отлично

4.5: Отлично
5: Отлично

Чудова якість обслуговування

Отримала посилку зі своїм замовленням.Я приємно вражена,як швидко відреагували на моє замовлення,зателефонували,уточнили всі нюанси,на наступний день і відправили.Однозначно буду замовляти ще і рекомендую всім,сайт надійний👍👍👍Щиро дякую🌹

5: Отлично

Рекомендую

Гарна друкарня. Дуже якісно працюють. Персонал – професіонали своєї справи. Якість на висоті. Не раз рятували, коли потрібно якісно і на вчора! Рекомендую!

5: Отлично

все якісно

Терміново потрібен був друк блокноту. Увійшли в ситуацію, зробили все мега швидко і якісно. Швидко й одразу відповідають на всі запити і повідомлення.
Рекомендую

5: Отлично

Висока клієнтоорієнтованість, розпитали про побажання, запропонували варіанти та додаткові послуги,

Висока клієнтоорієнтованість, розпитали про побажання, запропонували варіанти та додаткові послуги, замовлення виконали вчасно та належної якості. Ціни цілком прийнятні, залишилися задоволені, за потреби і далі співпрацюватимемо

5: Отлично

Рекомендую

Якось замовляла в цій типографії для себе візитки, і якість і ціна мені сподобалась) Мені сподобався привітний персонал, дуже ввічливі, уважні до клієнтів, свою роботу виконують вчасно та якісно.

5: Отлично

Велика подяка всім!

Щиро дякую всій команді, особливо менеджеру, за своєчасну і професійну роботу. Кожен наш проєкт був виконаний на високому рівні, з увагою до деталей та дотриманням термінів. Ваші зусилля та професіоналізм значно спрощують нашу роботу, і ми завжди можемо розраховувати на якісний результат.
Як постійний клієнт можу рекомендувати вашу друкарню найкращою в Україні!

5: Отлично

Є постійним клієнтом майже від самого початку роботи данної компанії.Просто найкраща топографія в Ук

Є постійним клієнтом майже від самого початку роботи данної компанії.Просто найкраща топографія в Україні, якісно та вчасно все виконують, дякую.

5: Отлично

Рекомендую

Чудове обслуговування. Замовлення виконано в обумовлений термін. Менеджер завжди був на зв'язку. Рекомендуємо.

5: Отлично

Типографія

Вчора забрала замовлення - все просто ідеально! Без ніяких проблем , без зайвих питань, оформила замовлення на візитки і на наступний день уже відправили! Сервіс просто на рівні!

5: Отлично

Все чудово!

Замовляю друк вже не перший раз, дуже приємне обслуговування! І ціни в порівнянні з іншими нижчі. Персонал завжди допомагає у всьому, розповідає, консультує.