www.otzyv.eu

Tranzzo — отзывы

27 отзывов • Отлично

4.5: Отлично
4: Хорошо

Задоволен співпрацею

За останні пів року моя компанія співпрацює з цією платіжною системою. Загалом, досвід досить позитивний. З плюсів: процес інтеграції платіжної системи з нашим вебсайтом був досить простим і зрозумілим, технічна підтримка була завжди на зв'язку. З мінусів на мою точку зору: інтерфейс користувача мені не дуже зрозумілий та зручний.

5: Отлично

Супер сервіс для платежів

Просто, швидко і без проблем. Я впевнений в їхній надійності, працюємо вже більше року. Всім рекомендую

5: Отлично

Рекомендую

Протягом багатьох років я співпрацював з багатьма фінтех-компаніями, але Tranzzo виділяється серед них. Їхнє прагнення до успіху клієнта та глибина знань в організації платежів у галузях з високим рівнем ризику заслуговують на похвалу. Процес приєднання з їхньою постійною підтримкою пройшов гладко.

5: Отлично

найкраще ПРРО

Я підключав їхню ПРРО систему, отримав неймовірно якісне обслуговування. Мені сподобалась співпраця - легко, швидко, без проблем та затримок з їхнього боку. Тож рекомендую

5: Отлично

Служба підтримки просто котики

Оперативність роботи служби підтримки на найвищому рівні. Адекватне обслуговування. Все чітко, ясно та оперативно.

5: Отлично

Дуже задоволена Tranzzo

Співпраця з компанією складалася успішно та без будь-яких неприємностей, допомога надавалася оперативно у будь-який час. Висловлюю щиру подяку за вашу роботу! Ваш професіоналізм та готовність завжди прийти на допомогу роблять співпрацю з вами особливо цінною та приємною.

1: Ужасно

Жахливий сервіс!!!

Для активації приймання платежів потрібно зв'язатись зі службою підтримки і подати заявку. Заявку подав, обіцяли опрацювати за 3 дні. Пройшов тиждень, заявку ніхто не опрацював в службі підтримки щоразу звучить шаблонна відповідь "Додатково передав інформацію у профільний відділ. Очікуйте"

4: Хорошо

Хороший агрегатор, но не без проблем

Хотелось бы больше комфорта для меня как клиента, вроде в этом направлении двигаются, но пока сервис не на 5. Надеюсь дальше все будет отлично.

5: Отлично

Tranzzo крутые, без преувеличений

Работаю с ними уже 3 года. Да, были свои провалы, но они всегда быстро и мирно решались, а сейчас по истечению времени осознаю, что это была точка роста, для них и для моего бизнеса. Спасибо вам за ответственность перед клиентом и профессионализм!!!

5: Отлично

Прогрессивная платформа с большим количеством сервисов

Подключил +- полтора года назад и никаких нареканий. Вижу что компания развивается, подключает новые фишки. Могу смело рекомендовать