www.otzyv.eu

turbosto.com.ua — отзывы

852 отзыва • Хорошо

4: Хорошо
5: Отлично

Отлично!

Приятно удивлен уровнем профессионализма, ребятам все вежливые, рукастые. Работу выполнили точно в срок. Вышло немного дороже, но зато качественно. Рекомендую

1: Ужасно

УЖАС!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Передал в ремонт Фольцваген Т4 2,5 TDI - помер насос ТНВД.
Предупредил что снимали шланг с форсунки не подается топливо. На СТО сразу проверили подали топливо на прямую машина завелась. После трех недель простоя озвувили стоимость ремонт ТНВД = 12500 грн и ремонт каждой форсунки 3500х5= 17 500 грн. Счёт на 31920 грн. Я сказал что отказываюсь от ремонта форсунок по причине расход на 100 км 6,5 литров, машина не дымит и прекрасно едет. На что ответ пришел что мы машину без форсунок делать не будем и предложили оплатить 8500 грн за снятие форсунок и ТНВД и забрать машину без установки ТНВД и форсунок.

После длительных переговоров с приемщиками, директора показывать не хотят, телефон директора не дают, главный офис никак вопросы не решает, горячая линия не работает. Договорились на сумме 25 000 грн в которую включили: Чистка интеркулера, чистка седел форсунок, сборка разборка и т.д.

Машину забрал завел вроде норм. Проехал и вижу что валит дым и плавают холостые обороты. По телефону договорились что сделают все по гарантии Пригнав машину обратно на СТО сказали следующее:
Человек который ее делал уволился
Людей которые знают и могут сделать у них нет
Вся проблема в моторе, хотите мы сделаем Вам мотор

Машину забрал и отогнал на свое СТО, ждем продолжения чем закончиться ремонт
Видео работы Автомобиля

1: Ужасно

Оминайте це СТО !!!!

Виявилась проблема з турбіною. В пошуку знайшов це Горе - СТО випадково ( + було зручно по місцю розсташуванню) . На місці сказали що так, є проблема з турбіною, до вечора скажемо точний діагноз. Чекав до вечора. Ніхто нічого не повідомив ( менеджер постійно казав " Через 20 хв з вами звьяжуться"
Аж через 2 дні, після мої постійних дзвінків, нарешті зателефонували і почали розказувати що там все дуже пагано і т.д і деталей немає а це можуть зробити тільки вони. Повірив і погодився залишити на ремонт. ЦЕ БУЛА ВЕЛИЧЕЗНА ПОМИЛКА!!!!
Просив скинути фото проблем турбіни - постійний мороз " То немає на місці" то "Пізніше" то ще шось.
Здогадуюсь, що частина того, що було озвучено по необхідній роботі,було вигаданним!!

Через 3 дні , машину віддали і сказали що все зроблено і можна сміливо кататись. Ну да) Проїхав 200 км і що?) Правильно - турбіна перестала працювати)) Ремонт за 24 000 грн в помийку) Але ж, є
гарантія на роботу і це мене трошки заспокоїло. Приїхав знову і повідомив про повторну проблему турбіни, на що мені відповіли, що це не гарантійний випадок!!!!! Черті!!!

Поїхав в 2 інших профільних СТО які займаються турбінами, всі в один голос кажуть, що проблема саме в тій деталі, яку вони замінили і це точно, гарантійний випадок!

Висновок: Оминайте цю халтурну СТО , яка доречі, є мережевою по Україні, і в усих областях одне і теж саме.
ШАХРАЇ!!!! НЕ ПРОФЕСІОНАЛИ!!!!!!

1: Ужасно

Беруть гроші за роботу, якої не було

Пишу вже вдруге. Дуже пожалкував, що вирішив чистити сажовий фільтр на Турбосто у Дніпрі. Затягнули з роботою, через що я зазнав збитків через простой, тому що десь знайшли другий фільтр і не встигли своєчасно, взяли гроші за чистку 2-х фільтрів. Через місяць довелось видалити сажовий, бо машина просто не їхала. І він виявився один. На всі мої звернення в Дніпрі всім було начхати, як потім виявилось це політика всієї компанії, тому що теріторіал просто не відповідає, а Київ стрілки переводить. Ніхто не може дати мені відповідь, де був 2-й фільтр і чому не діє гарантія на роботу. Гроші, хоча б частково, ніхто повертати не збирається.
І це я дуже стисло свою ситуацію описав. Бо скільки нервів спалено, словами не передати.
І ця компанія отримала премію "Вибір Року 2023"!!!!!! Це зовсім не смішно.
І ще, оплата на карту без чеків.
Саме так працює вибір року!!!

1: Ужасно

Не відгуки видаляйте, а працюйте як слід

Розміщую повторно...

АБСОЛЮТНО НЕ РАДЖУ СТО.
приїхав з проблемою некоректної роботи турбіни на бенз двигуні.

1) незрозуміле ціноформування. Після діагностики, менеджер запевнив, що до турбіни буде складно дістатись, потрібні слюсарка, демонтаж підрамника, зливи/доливи деяких рідин, тд. і виходячи з цього вказана ціна ремонту. по факту - демонтажу підрамника і всіх цих робіт не було, до турбіни дістались зверху. ціну заплатив повну (обумовлену спочатку). я все розумію, але це мінімум оговорюється.

2) не клієнтоорієнтовані зовсім.
через три дні після ремонту позвонив менеджер, авто можна забрати. я невагаючись поїхав на таксі одразу, встигнути до години пік. Коли я був біля сто, перезвонив менеджер,повідомив, що авто треба залишити, бо потрібно дещо виправити (виявилось клинив клапан).
Таксі так ніхто не компенсував!!!
про додаткові сроки ремонту (повернення працездатності клапана на стенді) ніхто не повідомив, хоча я запитував.

3) ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ПІСЛЯ РЕМОНТУ, та обкатки в абсолютно спокійному режимі (враховуючи всі рекомендації сто) МАЄМО:
1.ПРОБЛЕМА БУСТУ ТУРБО ЗАЛИШИЛАСЬ.
2. ВИЄ ПРИ БУСТІ (не свист).
3. ВИХЛОП ПАЛИВА ПІД КАПОТОМ, ДИМ З ПІД КАПОТУ, ну і в салон при включені обдувів.
4. ПІСЛЯ РЕМОНТУ ВІДСУТНІ ДЕЯКІ КРІПЛЕННЯ ПІД КАПОТОМ.

4) при спробі дозвонитись по всім телефонам сто, результат 0. заявка на сайті - ми перезвонимо, результат 0. написаний відгук на сторінці якості роботи, результат 0.
ЦЕ ТОМУ ЩО див. пункт 2).

Робіть висновки.

ЯКІСТЬ СТО : виявлено зламані шпильки турбіни, загублені/зламані деякі кріплення, вихлоп під капот - пошкоджена вихлопна в двох місцях,тече масло на патрубку турбіни, під заміну деякі прокладки турбіни і тд.

1: Ужасно

Застерігаю всіх

15.01.2024 приїхав на діагностику авто, так як в районі турбіни з'явився специфічний свист. Майстер подивився і сказав, що проблема з турбіною.

31.01.2024 року приїхав на це сто для ремонту. Зняли турбіну, і як вони кажуть, поставили на стенд для перевірки,потім мені передзвонив менеджер і сказав шо турбіну потрібно повністю перебирати, і вартість за ці роботи буде 21000 гривень. Я звичайно погодився на цей дуже не дешевий ремонт.

Два дні авто стояло на ремонті і зрештою моя машина виїхала з ремонтного боксу. Я попросив менеджера продемонструвати якість ремонту і тут від здивування я завмер, свист від турбіни як був так і залишився.
Після моїх зауважень менеджеру, він почав виправдовуватись, що турбіна була в поганому стані і її необхідно було ремонтувати. Я не проти, можливо, турбіна і була в поганому стані, але я приїхав до вас з зовсім іншою проблемою, в кінцевому результаті отримав машину з тими самими проблемами ще й заплатив 21000 гривень.

Оце так сервіс. Я почав вимагати повернення грошей, але так ніхто поки мені гроші не повернув, до цих пір. Дуже поганий сервіс. За дві години поки я чекав машину зустрів 4 людини, які так само як і я, були не задоволені обслуговуванням. А це вже багато про що говорить.

Доречі продемонструю на фото як вони собі рейтинг в гуглі роблять (це сьгодні), якщо хтось вважає, що він реальний. І таке скрізь. Шахраї.

1: Ужасно

Обережно ШАХРАЇ!!!

Ремонтував у них насос форсунки. 2 на ремонт 2 на діагностику, ціна питання до 5 тисяч. Результат, ціна 9.600 + 2 так і не роблять після ремонту.відправив по гарантії майже місяць в роботі і їх навіть не розбирали. Просто шахраї з великої літери.

1: Ужасно

Повна некомпетентність

Був 2чі з капремонт турбін, авто BMW X3, з двома турбінами. Грошей взяли як нормальне СТО, а робота (не хочу образити людей з обмеженими) як люди з вродженими вадами голови, рук, очей, мозку. За рік авто простояло на цьому «СТО #1», під час першого ремонту 1,5 місяці, під час другого ремонту (рекламації по їхньому) це 2 місяці. Вдалось отримати авто тільки після того як почав погрожувати їм поліцією.
Результат:
- турбіни знову здохли 1 раз через 1000км, 2 раз - 4-5 тис км;
- повністю заклинений перепускний клапан;
- майстрами було просрано більшість заводських болтів і кріплень;
- обірвані і не замінені болти на павук турбін;
- вирване кріплення бампера і на половину прикручений бампер;
- про..рано 3,5 міс часу, дофіга і трішки грошей;
- купа нервів і ніякий результат!!!
Так що краще тікай з відтіля, чим швидше, тим краще.

5: Отлично

Заміна амортизаторів

Наші дороги, тривалий пробіг (84 тис.) доканали трохи мою автівку. Автосервіс в Одесі порадлили 2 друзів, які постійно ремонтують свої машини тут. Ну що сказати недешево, але з чим порівняти... мені називали і більші цінники, але я на власні очі побачив круте обладнання, хлопці ходять незасмальцьовані, тож і до моєї машинки так будуть ставитись - охайно.

4: Хорошо

Проблема в гальмах

Похавчора забрав свій Ford Fiesta,мав проблеми зі скрежетанням гальм, і я звернувся до цієї автосервісної станції. Ремонтники були дуже уважні та доброзичливі, пояснюючи мені усі деталі процесу. Результат просто вражаючий - моє авто тепер їде без будь-яких проблем