www.otzyv.eu

turbosto.com.ua — отзывы

1075 отзывов • Хорошо

4: Хорошо
5: Отлично

Рекомендую

Сервіс вражає своєю швидкістю та якістю виконання робіт. Після чистки сажевого фільтра моє авто відновило свою продуктивність

5: Отлично

Сделали ремонт в Сумах

Приехал с масложором в турбине на Hyundai Sonata 2.0T GDI. В течение одного дня нашли в чем проблема, сейчас все хорошо. Ценник не сказать что большой за такое дело, но и не маленький. Не кусается в общем. Еще катализаторы у них убрал с прошивкой.

1: Ужасно

Лохотрон не раджу!

Лохотрон, нахабно брешуть, рукожопи, навіть відгуки які пишуть самі собі всі під один шаблон)) на сто менеджери перекидають відповідальність один на одного, нв'іхто ні в чому не винен ніхто ні за що не відповідає, нікому неможливо додзвонитись. Коли діло доходить до оплати звонять всі і одразу.

5: Отлично

Плановая диагностика

Понравилось , что делают все быстро и оперативно, заезжала к ним на плановую диагностику, за два дня привели машину в порядок, еще и гарантия год. Теперь могу спокойно ездить и не прислушиваться гудит либо нет турбина.

1: Ужасно

Харків. Не раджу.

Ремонт тнвд зробили!!!
Ціни захмарні, зняття бампера на трьох саморізах і двох болтах -1200.
Обіцяли ремонт зроблять за тиждень, зробили за три.
При виїзді з сто виявилось, що відмовив гур (коли авто ставало на ремонт все працювало) на прохання зробити діагностику відмовили, зробивши тільки поверхневий огляді і запропонували зателефонувати на гарячу лінію і записатись на огляд.

5: Отлично

Ремонт Одесса

Хороший сервис, отдельное спасибо Сергею за приятное общение и доходчивое объяснение причины. Сделали все супер. Всем советую!

1: Ужасно

Львів, Зелена, суцільний жах

Найжахливіше місце, яке тільки можна знайти!!!
Якщо Вам потрібно зіпсувати авто-звертайтесь сюди.
Лишив авто на діагностику-забрав пошкодженим. Керуючий це просто бидло, чув і сторонні розмови, самі лише притензії від клієнтів, а у відповідь відверте хамство та нецензурна лексика, це людина якій немає місця серед цивілізованих людей.
Загалом і вище керівництво не допомогло, записів з камер не надали і тільки говорили про те, що такого не могло статись, хоча є абсолютно всі докази що саме там пошкодили авто.
Тому, якщо ви хоч трішки любите своє авто, В ЖОДНОМУ РАЗІ НІ ЗА ЯКИХ УМОВ НЕ ВЕЗІТЬ ЙОГО СЮДИ!!!
А і ще, додзвонитись нереально, тільки в колл-центр мережі, але не на саме СТО.

5: Отлично

Сделали ремонт турбины на Мерседесе

Мне механики неплохо помогли на этом СТО. Просто обращался по поводу ремонта турбины на Мерседесе, так сделали всего за пару дней. А думал , что придется новую покупать - вот и сэкономил.

1: Ужасно

Розводняк!!! Читайте реальні відгуки а не куплені!!!

Не ведіться на рейтинг!!! Більшість відгуків це відгуки самих працівників цієї шарашкіної контори! Здав в ремонт не працююче ТНВД повернули не працююче і вимагали заплатити. Акт проведення детектування надати відмовились, ціни на роботу відрізняються від названих в три авто і чотири рази і мінятимуться з геометричною прогресією. З таким свинством і безлаборністю ще ніколи не стикався.

5: Отлично

Хорошие сто

Делали ремонт турбины и диагностику у них (в апреле).
Сегодня пригнал машину, сказали что проблема с ТНВД. 
Пока нареканий никаких, буду у них делать.
Читаю отзывы и в шоке, но видимо мне везёт.