www.otzyv.eu

Туроператор Join up! — отзывы

1229 отзывов • Нормально

2: Плохо
1: Ужасно

Відпочинок з 2.02-9.02-24 в Sultan Gardens? Шарм-ель-Шейк.

Ми летіли з Кишинева до Шарм-ель-Шейка. З перельотом було вседобре. Трансфер до готелю був індивідуальний від Sultan Gardens, так що про автобуси Join up не можу нічого сказати. А ось готельний гід заслуговує на оцінку "1". Зустрілися на наступний день, запхав екскурсії і зник. Нам завтра вилітати, а на стенді ніякої інформації не було! Телефонували йому - слухавку не брав! Нащо тримати такого робітника в хорошому готелі? Ганьба!..

1: Ужасно

НЕМА ПРОГРЕСУ!

Вже рівно 2 роки пройшло, і теж мені не повертають кошти. При тому за цей період курс гривні встиг знецінитись на третину і переводять стрілки на те щоб звертались до турагента!
Якщо 10 років буде продовжуватись війна, то що - всі 10 років кошти будуть заморожені? Це абсурд, маразм і грабунок.
Зараз така ситуація не те що чоловіки невиїздні, а те що єдиний "гарячий тур" що може відбудитись це під Бахмутом або Авдіївкою с такими темпами.
Якщо у чоловіка заблоковані усі альтернативні можливості скористатися коштами на данний момент, то тільки повернення коштів єдиний вихід!
Раніше про вас був гарної думки, а тепер таким вчинком ви самі налаштовуєте усіх проти вас самих!

5: Отлично

Поруч навіть в ночі!!!

Джойн, ви супер-класні! Не хотіла турбувати свого агента у ночі, але хвилювалась перед вильотом. Тому написала на вайбер їх підтримки. За 30 сек мені відписали все що питала по перельоту. Дуже турботливі, нагадали що краще вибрати місця у аварійці (на занзібар летіти довго, все тіло болить від сидіння), оформили онлайн за хвилини за 2. Я просто вражена, краще українського сервісу немає ніде! Також хочу лишити відгук по самим готелям, якщо берете екзотику - не економте і слухайте поради. Ми думали, що відпочинимо трохи дешевше і взяли бюджетну 4 (хоч нас попереджали що це ризик). На настуупний день нас переселяли з доплатою, бідні ті дівчата в вайбері, всі мої нерви витримали (вибачте). Але треба сказати що замінили нам готель за 4 години, для танзанії з їх акунаматата це реально швидко. В цілому вражень багато і багато позитиву. Швидшого нам всім повернення в українське небо, бо їхати майже добу, а потім летіти ще 11 годин - дуже важко.

5: Отлично

Дуже задоволена

Задоволена цією компанію не один рік туроператор з Миколаєва планують мою відпустку біля моря
Вікторії з Миколаєва окремо дякую ви професіонал своєї справи

1: Ужасно

заморожені кошти

вже два роки ця бридка компанія морозиться і не повертає кошти!
Як інші оператори змогли ще на протязі 2022 року повернути кошти своїм клієнтам без шкоди для себе, реально моїм близьким знайомим повернули без проблем. Таке вреження, що ця дирява компанія чекає поки нас, тим кому вони вині кошти, вб'є війна і не буде кому повертати їх! Хто знає як з них можна забрати свої гроші? Короче тим хто планує свй відпочинок з ними не раджу, бо в них на меті тільки одне-урвати з вас грошеннят і побільше, так було завжди, ціна висока, а якість на нулі!

5: Отлично

Днепр Анталия

Автобус Днепр Анталия, (21-30 октября)дорога была приятной и не очень тяжёлой, благодаря слаженной работе водителей(к сожалению забыла имена) и сопровождающей Алёне.Весной ездила от другого туроператора, есть с чем сравнивать.Приехали в Анталия на пять часов раньше заявленного времени, и также дорога назад была короче на шесть часов.Кресла были достаточно удобные, спинки раскладывались , так как будто лёжа едешь.Остановки были каждые три, четыре часа.Wi-fi был по Украине, Румынии и Болгарии. Разъемы для зарядки гаджетов были возле каждого кресла.
Теперь только Джоин Ап.Спасибо, всем, кто делает наш отдых позитивным.

5: Отлично

Сподобалося

Дякую, джоінап! Мені сподобався відпочинок на Шрі-Ланці і приємно була вражена, шо в літаку був такий хороший сервіс. Агент попередила, що переліт довгий, та якось до останнього не знала чи хочу я щось замовляти. Вирішила звернутися до авіакомпанії напряму, щоб розуміти як воно там в них усе влаштовано. Приємна менеджерка Оля зі скайапу в інстаграмі написала мені, що я ще встигаю замовити їжу і пояснила, які є блюда. До речі, то треба робити заздалегідь. Там в коробочці усе таке смачне. Взяла собі Chicken Box. Така турботлива була, що навіть мені місце допомогла заздалегідь вибрати нормальне. Тож усе у вас на 5, джоін ап!!!

1: Ужасно

Не повертають гроші!!!!

Тур був оформлений 2 лютого 2023 року на 17 березня 2023 року.
Звісно через повномаштабне вторгнення в Україну поїздка відмінилась.
Мене досі маринують і не повертають кошти!!!
Турагент пропонує повернути 90% від оплаченої суми, а 10% лишити собі у кишені.
Ганяють від туроператора до тур агента і навпаки.
Не замовлейте тут тури, бо будете потім читати листи без конкретики
Відчуття, наче наді мною просто знущаються

1: Ужасно

Join up Самая ужасная компания!!!

Прилетели в Шарм эль Шейх, контроль прошли за 30 минут, зато ждать пока набрали огромный, старый, вонючий автобус пришлось ровно час, после этого несмотря на то, что наш отель ближе всего от аэропорта, нас ещё 40 минут катали вместе со всеми и в конце концов привезли последними, так как развозить начали с самого дальнего отеля. Это полный маразм и трата времени туристов. Раньше это занимало 10 минут! В жизни
больше не сяду в их автобусы!

5: Отлично

Відмінна якість

Відпочивали у жовтні цього року і були приємно вражені роботою туроператора. DURSUN ALI - наш гід дуже турботливо нас опікав, завжди був на зв'язку, давав слушні поради. А коли трапилась форс-мажорна ситуація - допоміг. Такі співробітники гідні бути обличчям компанії