www.otzyv.eu

Визиум — отзывы

232 отзыва • Отлично

4: Хорошо
5: Отлично

Чітка організація роботи клініки

Чітка організація роботи клініки, без зайвої витрати часу ні свого, ні пацієнта. Уважний та толерантний обслуговуючий персонал. Якісне та сучасне обладнання, суворе дотримання стандартів гігієни при роботі з клієнтами, навіть у потоці.
Висококваліфіковані лікарі з багатостороннім підходом у діагностиці проблеми та її вирішення.

5: Отлично

Дуже сподобався прийом у лікаря

Дуже сподобався прийом у лікаря Ярига, на всі запитання відповіла, дівчатка на рецепції привітні. Так що нарікань ніяких немає.

5: Отлично

Сподобалась уважність і професіоналізм персоналу

Сподобалась уважність і професіоналізм персоналу. Величезна подяка лікарю Рубан Ірині Геннадіївні.
Вона не тільки гарний лікар, а щє дуже відповідальна і чесна людина.

5: Отлично

Дуже сподобалося все

Дуже сподобалося все. І лікар дуже уважний, ввічливий, гарно роз'яснює. Дівчатка на реєстртурі ввічливі.

1: Ужасно

Грушевський Федір Дзержинальдович и Грушевская Елена Генриховна шарлатаны

Обращались к кардиологу Грушевскому. Нашли на сайте док по топ рекламе (как оказалось рейтинг и топ ничего не значит, врачи сами оплачивают рекламу сайту как товар в гугл). Узи делает его жена Грушевская. Категорично НЕ РЕКОМЕНДУЮ к этой парочке обращаться. Не профессионально,грубо,надменно. Если у вас серьезное заболевание, то Грушевский ничем вам не поможет. Он ничего не знает, на вопросы по делу не отвечает. Какие-то шаблонные ответы. Но то что он выписал лекарства, в противопоказаниях которых стоит ваше заболевание, это просто ужасно. УЗИ Грушевская тоже делает неправильно, мы знали диагноз, а она написала кучу всего другого.

5: Отлично

Все сподобалось

Я відвідала клініку вперше. Все сподобалось , доброзичливий кваліфікований персонал! Буду надалі спостерігатися у вас!

1: Ужасно

Тікайте!!!

Не рекомендую клініку «Візіум»!!! Шахраї!!! Відсутність індивідуального підходу та відповідальності щодо наслідків лікування, зверхність та неповага до пацієнта, надання недостовірної інформації!!! Мені була проведена операція з видалення катаракти хірургом Явтушенко В. у центрі «Візіум» за адресою м. Київ, вул. Антоновича, 131. Результат операції – обіцяний зір для читання відсутній!, бокове затемнення на оці!, подвоєння-потроєння зображення!, ефекти галло на світло!, мерехтіння!, відчуття дискомфорту, болі!, післяопераційне помутніння задньої капсули (через 1 місяць)! Відповідальність за підбір лінзи оперуючий хірург, він же один із засновників клініки, повністю перекладає на пацієнта, а післяопераційні ускладнення на виробника лінз. Головне – продати лінзу подорожче, роблячи їй красиву рекламу, при цьому на сайті клініки «Візіум» у переліку вона була відсутня. Хірурга Явтушенко В. не цікавлять скарги пацієнта після операції, а їх було декілька! Зі слів самого Явтушенка В.: «Медицина – это бизнес!», - який, до речі, дозволяє собі спілкування в клініці з пацієнтами ворожою мовою.
На кожному кроці прослідковується девіз клініки – заробити якомога більше грошей, а не вилікувати пацієнта! Одним словом – конвеєр. У моєму випадку було проігнороване прохання звернути увагу на потребу вичищення під час операції задньої капсули – тепер це потребує додаткового оперативного втручання! В післяопераційний період для виключення ускладнень за скаргами пацієнта вимагають додаткових коштів за дослідження.

5: Отлично

Дуже гарне відношення до пацієнтів

Дуже гарне відношення до пацієнтів, відповіли без проблем на всі запитання, рекомендую цю клініку усім, хто хоче мати гарний зір) дякую за обслуговування

5: Отлично

Широкий спектр обстеження.

Широкий спектр обстеження, дуже швидко і якісно. Доступність пояснення лікаря діагнозу та процесу лікування.

5: Отлично

Я ваш клієнт, те що треба

Дякую вам за такий обширений огляд і дуже хорошу та зрозумілу консультацію лікаря🌸Я ваш клієнт, людське відношення.