www.otzyv.eu

Aurum — отзывы

158 отзывов • Отлично

4: Хорошо
1: Ужасно

Жахлива якість і ставлення продавців

Придбала срібні сережки з коралами. Розрахувалася картою. Одразу після розрахунку побачила, що камінчики різного розміру. Сказала про це продавцю. На що вона відповіла, що ювелірні вироби повернення не підлягають. Я сказала, що ще не пройшло 3 хв і операцію ще можна відмінити! Дівчина запропонувала обміняти на інші, я відмовилася. Пообіцяли на протязі 2-х тижнів обміняти, але так, як таких самих сережок не було, а ті, що мені пропонували ( звичайно за більшою ціною) не підійшли на тому і , я так думала, все скінчилося..... Через 3 тижні ( за цей час я їх одягала всього 4 рази) відпав камінчик на одній із сережок(((((..... Дуже неприємно!!!! Дуже обурена !!!! Нікому не рекомендую!!!!!

1: Ужасно

Найгірший магазин!

Отримала у подарунок сережки від чоловіка.
За тиждеть випав камінець, забрали на гарантійний ремонт(1.5 місяці).
Пройшло 2 неділі і знову випав камінець із сережок.
Компанія яка заслуговує найгірший відгук!

5: Отлично

Браслет по супер ціні

Я купувала тут браслет на день народження, великий дуже вибір і різне плетіння, аж трохи розгубилася, але обрала і дуже задоволена. Пощастило натрапити на гарну ціну.

1: Ужасно

Компанія дбає лише, як продати

Дороговартісний золотий виріб був придбаний цілим комплектом (+серги) на подарунок. Але кільце виявилось з невеличким брачком у вигляді неякісно закріпленого центрального каменю. Тобто камінь твердо сидить, але закріплений трохи бочком і крючок кріплення чіпляє одежу (тому і звернули увагу на недолік). Із проблемою звернулись до ювелірної крамниці в Києві у ДрімТауні, оскілки на сайті виробника міститься запевнення про гарантійне обслуговування. Натомість стикнулися зі звинуваченням типу "самі винні", що камінь (який закріплений і не рухається) провалений. Вердикт був винесений, що це механічне ушкодження, великим спеціалістом на прізвище Кізякова по пересланій фото! Висновок для нас один, якщо ми знайшли фінанси на купівлю такого виробу, то і знайдемо на порядне та якісне обслуговування. Але компанії AURUM радимо цінувати не лише власні інтереси, але і покупців за рахунок яких і існують подібні кампанії. До речі, виробники, які себе поважають, ніколи такого не дозволяють, якщо дбають про власний імідж.

4: Хорошо

Браслет ТОП

Нещодавно купив собі браслет, якщо що то чоловічий, тащусь від нього!!
Респект менеджеру що відговорила від того що хотів брати, а запропонувала цей!

1: Ужасно

Ужас обман по ценам

Перед новым годом заказывала браслет через интернет магазин,пришла забирать на цена уже на 1300 грн дороже ,продавец развел руками .То есть для вас может быть сюрприз что цена сайта и в магазине на один и тот же товар будет разный ,при этом вам предложат купить дороже .Обращалась и на горячую линию и писала жалобы ,через Инстаграм пообещали начислить200 грн бонусов -естественно никто ничего не начислил и ответ не дал .
Это уровень барыг -которым не нужен довольный клиент и который может прийти купить ещё раз
Плюс у них много ФОП не найдешь крайнего ,на сайте один ФОП в магазинах другой-
Лучше покупать золото у производителей золота чем тут

5: Отлично

Мої рекомендації

Завжди купуємо у цьому магазині бо зарекомендували себе як якісний бренд, великий вибір і приємні ціни.

5: Отлично

А мне все нравится

Почитала отзывы и не понимаю вообще что в головах людей, который в 2024 году покупая золотое изделие за 1500 грн.хотят, что бы на него можно было пса привязать и оно держалось...
Все мои изделия из Аурума ноши аккуратно уже много лет, ни каких нареканий.

5: Отлично

Все понравилось

Самый удобный сайт со всех. Удобно выбирать, удобно заказывать.
Заказ обрабатывают в день-в-день, на следующий уже можно примерять на почте.
По изделиям - есть на любой кошелек и вкус. Делают все хорошо, адекватно, без тонких переходов, как иногда любят удешевить но визуально увеличить изделие.
Покупала здесь 2 раза - без нареканий.

1: Ужасно

Неякісний товар.

Нажаль,перед купівлею сережок в даній“забігайлівці ",ми не подивились відгуки покупців і теж потрапили на неякісний товар.Через місяць-півтора відпала підвіска від замка сережки.
Прийняли з незадоволенням на гарантійний ремонт 5.12.23,а повернули 21.01.24р.,хоча заявлений строк ремонту не більше 25-ти днів.Працівники,якщо можна їх так назвати ,не подзвонили,не відправили СМС про готовність виробу.
НЕ РЕКОНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИНЧИК.