www.otzyv.eu

AVTIVNA — отзывы

105 отзывов • Хорошо

4: Хорошо
5: Отлично

Березинська, 59Д

Были у меня возникли проблемы с двигателем, но машина все еще ехала. Мой сын с друзьями решили, что смогут сами все починить. Конечно, они только усугубили проблему, и мне пришлось обращаться на СТО. Здесь работают квалифицированные специалисты и есть гарантия! Я более чем доволен.

5: Отлично

Все влаштовує

В минулому СТО міняли деталі. Як я зрозумів, замінили деталі на не найновіші. Машина зламалась на третій день після візиту. Приїхав сюди через пораду друга. Все зробили як треба. І видно, що деталі хорошої якості. Майстри професійно віднеслися до цієї проблеми, задавали питання, уточнювали.

5: Отлично

Хлопці – молодці!

Приємні ціни та професіоналізм персоналу роблять найкращим вибором для сервісу автомобіля. Я завжди можу розраховувати на них, коли потребую сервісу для своєї автівки.

5: Отлично

Ремонт Львів

Ремонт системи охолодження значно покращив роботу двигуна. Машина більше не перегрівається, навіть у спеку. Дякую за якісну роботу та професіоналізм.

5: Отлично

Цей автосервіс мені відомий вже не вперше, і я завжди залишався задоволеним з їхньої роботи. Майстри

Цей автосервіс мені відомий вже не вперше, і я завжди залишався задоволеним з їхньої роботи. Майстри тут справжні професіонали, завдання виконують швидко і якісно. Ціни також дуже доступні. Сьогодні я заїхав на діагностику і все було зроблено оперативно. Я рекомендую цей сервіс усім, хто шукає надійного партнера для свого авто.

1: Ужасно

Діагностика

Домовився по телефону за діагностику форсунок у м. Львів. Коли приїхав на домовлений час, то з трудом здав форсунки на діагностику. Результат діагностики взнав набагато пізніше чим вони обіцяли. До них не можу додзвонитися щоб забрати свої форсунки. Коли подзвонив з іншого номера і запитав результат за форсунки, то сказали чекати, що передзвонять. Досі ніхто не дзвонив. Обслуговування жахливе

5: Отлично

Рекомендую - Львов

Вже не вперше користуюсь послугами цього СТО, за весь час не було ніяких проблем, майстри – професіонали своєї справи, ціни доступні. Сьогодні заїжджав на діагностику, зробили швидко.

5: Отлично

Ремонт на СТО в Днепре

Денис, очень вежливый, ответственный и компетентный. Спасибо ему большое! Буду приезжать только в этот сервис и рекомендовать его всем своим знакомым!

5: Отлично

Привет Игорю, отличный мастер! ( СТО в Днепре)

Отличный сервис, грамотные мастера, работают на совесть. Самое главное цены приемлемые, ремонт турбины в разы дешевле вышло, чем в других местах. Самое главное после ремонта нет того чувства, что тебя обманули.

5: Отлично

рекомендую

Понравилось, что оперативно выполняют работу и качественно, гарантия дается независимо от пробега. Такие сервисы еще нужно поискать. У меня машина даже более резво стала ездить после ремонта.