www.otzyv.eu

Магазин MirSon МирСон — отзывы

952 отзыва • Отлично

4: Хорошо
5: Отлично

Придбала ортопедичну подушку

Придбала ортопедичну подушку за пристойну суму. Написано, що антибактеріальні ефекти має, не знаю, це складно перевірити... Але одне сказати можу точно, біль у шиї, що ламає, після пробудження зникла. Подивимося, що далі буде. Дякуємо за якість! Покупкою задоволена)

5: Отлично

Відмінна крамниця

Відмінна крамниця, користувалася двічі. Замовляла рушники з бамбука, товар відповідає опису, гарна якість та помірні ціни. Швидке оформлення замовлення, акцій, приємні продавці. Обов'язково скористаюся цим магазином ще раз.

5: Отлично

Гарний, якісний товар!

Гарний, якісний товар! Наша сім'я користується подушками та ковдрами тільки цієї фабрики. Рекомендую!

5: Отлично

Зручний самовивіз

, професійні консультанти, швидке оброблення замовлення, зворотний зв'язок.

1: Ужасно

Вироби з вовни смердять гноєм!

Нікому не раджу вироби з вовни, та й магазен цей вцілому. Подушка то ковдра смердять хлівом. За такі гроші, можна знайти щось інше. Магазин-дно.

1: Ужасно

Комплект постельного белья из бязи

По поводу самого постельного белья ничего не могу сказать потому что я его не видела. 28 мая я оплатила комплект и первого числа я его получила. На коробке был указан неправильный размер пододеяльника. Я позвонила в мирсон, консультант сказал ни в коем случае не открывать коробку и отправить её обратно, что я и сделала. Мне обещали быстро сшить новый комплект и прислать его.Через несколько дней я позвонила в мирсон и спросила, когда я смогу получить мой заказ. На что мне грубо ответили, что со мной свяжутся. На прошлой неделе я опять звонила и мне опять сказали что со мной свяжутся и действительно, в понедельник позвонила девушка и сказала что мой заказ отправят в понедельник, в крайнем случае во вторник. Сегодня уже четверг и до сих пор мне никто ничего не отправил. Я начинаю сомневаться получу ли я вообще что-то. Крайне не рекомендую этот магазин. Сегодня буду звонить туда ещё раз и требовать мои деньги обратно.

1: Ужасно

Обережно шахраі !!!

Маю негативний досвід замовлення товару в компанії mirson.
Замовляв такий товар Подушка пухова 70%пух "Extra" №111
в розмірі 50*70 висока.
З подушки лізе не оброблене пірья, на дотик коле руку і де ті 70% гусячий пух категорії "Extra".
Просто брехня в красивій упаковці. Ну і як ви можете здагадатись відмова від обміну чи поверненя.Списувався по E-mail предостостовляв фото що це іх товар.
Викинуті гроши.НЕ раджу замовляти в цій шахрайскій компаніі.

5: Отлично

Хороший магазин

Хороший магазин. Продукція хороша, користуємося довгі роки і бажаю їм процвітання. Співробітники привітні, завжди допомагають у виборі товару.

1: Ужасно

Постільна білизна

Погоджуюся з попереднім відгуком, постіль поганої якості, вся в катишках після першого прання і це при 30С, нікому не рекомендую.

1: Ужасно

Жахлива якість

Я купила хіт продажів з двоспальної постільної білизни. Катишки на 2-ге прання. Хоча, я дотримувалася рекомендацій прання. Постіль шорстка, під нею прієш. Запах неприємний. Навіть після першого прання. Точно не 100% бавовна. Жахливішої якості ще не зустрічала. Обходьте десятою дорогою цих шахраїв, які прикривається високими нагородами. Реальність не відповідає дійсності. Їхня якість дійсно в деталях, як на біржі і написано: