www.otzyv.eu

Медицинская лаборатория «Эскулаб» — отзывы

165 отзывов • Отлично

4.5: Отлично
1: Ужасно

Не піду сюди більше! І нікому не раджу!!!

Ця лабораторія не задовольнила мої очікування від слова зовсім!!! Вони не змогли з першого разу взяти кров, але взяли гроші без належного результату!!! Ситуація на прийомі була просто жах!!! моя дитина отримала біль від уколу але кров не було взято, навіть при ідеальній вені. І це сучасна лабораторія???

5: Отлично

Найкраща лабораторія

Раджу тільки цю лабораторію, точно та зручно,достовірні результати! Ходжу всією сім'єю. Рекомендую, дуже приємний та супер персонал!

1: Ужасно

Не сподобалось ставлення до клієнтів(

Прийшла до відділення на чоколовці, щоб здати аналіз крові для роботи, мало того що мене ніхто не зустрів, так навіть не привітались.. Дуже холодне та не приємне відчуття, начебто від мене потрібні тільки гроші. Також довго йшов результат аналізів, а потім взагалі сказали , що кров не підходить для тесту... Тепер буду шукати іншу лабу, бо це дуже не приємна ситуація

1: Ужасно

не рекомендую

пришла в лабораторию в понедельник 06.05.2024. Закрыто. Накануне в субботу специально подошла, посмотрела режим работы. В информационной службе сообщили, что у них выходной после Пасхи. Мало того, что в военное время выходные по праздничным дням отменены так хотя бы повесели на двери предупреждение, что они не будут работать. Оказывается, что у них такое предупреждение было на сайте. Так что кто соберется сдавать анализы, обязательно перед этим зайдите на их сайт, во избежание сюрпризов.

5: Отлично

На даний час це найкраща мережа лабораторій

Достатньо давно користувалась послугами лабораторії Ескулаб, але, скажу чесно, послуги були набагато дорожчі ніж в інших лабораторіях. Минув час і, зовсім випадково, натрапила знову на цю лабораторію. Наразі була приємно здивована: цінами, рівнем обслуговування, зручністю розташування, також важливо, що проводяться акції та є знижки.
Особливо хочеться сказати про роботу лабораторії на вул. Майбороди, 8, м. Київ. Там працює медична сестра Катерина, яка своїм професіоналізмом затьмарить, без перебільшення, усіх спеціалістів не лише мережі Ескулаб а й інших мереж медлабораторій. А прийшлось побувати нам вже чи не у всіх по м. Київ. Отже, це людина з надпрофесійними якостями, уважна та ввічлива. Все швидко оформить та виконає, де б і декілька спеціалістів так швидко не впорались. Рекомендуємо лише цю мережу , а особливо саме лабораторію на Майбороди, 8. Приходьте, не пошкодуєте і самі переконаєтесь.

1: Ужасно

Результатів аналізу не має

здавала аналіз 26.03.2024, сьогодні 29.03.2024 результату не має. Виявляється у мене не якісна кров для здачі аналізу, про що мене не попередили, на ГЛ сказали що мені телефонували 26.03 та ще й 27.03( але за 27.03 пропущених дзвінків не було)щоб повідомити інформацію з номера який не підписаний, відповісти змоги не має. Я залишала електронну пошту, якщо не змогли дозвонитись то мабуть можна було надіслати у письмовому вигляді, цього не зробили, зато на ГЛ затверджували що надсилали мені на вайбер повідомлення, в мене цього повідомлення не має, на що мені сказали що воно у Вас повинно буди і звяжіться зі своїм оператором, це було 28.03. Запропонували зробити новий забір крові, але, це гормони які здаються в період циклу і в відповідний день. Сьогодні 29.03.2024, мені на 16:00 до лікаря до якого я записувалась 3місяці назад, результатів не має з тієї поганої крові, хоча вчора обіцяли що зателефонують і напишуть в лабораторію щоб зробили швидше, і ці результати будуть можливо з похидкою в 10%, я заплатила кошти 1300 грн., за що? За не точні аналізи з похибкою, чи за комунікацію з кліентом, якої не було, якщо б я сама не пішла би дізнаватись результати і чому їх не має, мабудь мені би просто продовжували телефонувати( у них є підтвердження дзвінків, а в мене не має пропущених) і на тому все. На даний час я не впевненна взагалі що результат аналізу буде зробленний з моєї крові, що він буде точний, і що він прийде вчасно. Висновок: я ніколи більше не піду в цю лабораторію, нікому її не пораджу, а навіть буду відмовляти знайомих іти в цю лабораторію. Я залишилась без коштів і без результатів аналізу достовірного і вчасного.

5: Отлично

Відмінно, рекомендую!!!

Постійно здаю аналізи на Левка Лукʼяненка з моменту відкриття. Персонал дуже ввічливий. Сьогодні здавала Глюкозо толерантний тест , на який у відділенні треба сидіти 2 години. Адміністратор дуже часто запитувала як я себе почуваю після розчину глюкози, всі відбори проводились із легкістю , все доступно і дуже зрозуміло! Результати прийшли через пару годин того ж дня.

5: Отлично

відгук про Ескулаб

Я вже 6 років живу за кордоном у Італії і скажу що якість і сервіс української медицини на багато краща ніж за кордоном. Минулого тижня я приїхала додому і мені потрібно було здати аналізи. Найближча лабораторія була Ескулаб, я подзвонила, щоб записатись, а мені сказали що записуватись не потрібно. Наступного дня прийшла в лабораторію і без черги швидко здала аналізи. Я не можу передати яким було моє здивування коли частина результатів прийшла на пошту вже ввечері, а інші наступного дня.
Щоб здати ті самі аналізи в Італії мені треба було два тижні! Перше записатись щоб здати, прийти здати, прийти забрати, а про результати на електронну пошту там і не чули.

Дуже задоволена обслуговуванням у Ескулаб.

1: Ужасно

Аналіз крові

НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Дитині 4 роки. Не змогли взяти кров з вени на руці. В інших лабораторіях брали нормально. Звернулись в цю лабораторію по причині, що такий аналіз, там де ми зазвичай здаємо, не роблять.

5: Отлично

ТТГ в Києві

Постійно здаю ТТГ тільки в Ескулаб, може ви зробите якусь знижку для постійних клієнтів на типові аналізи?