www.otzyv.eu

Сильпо — отзывы

4044 отзыва • Нормально

2: Плохо
1: Ужасно

Уважно дивіться на терміни акцій!

У Сільпо на Шевченка (Рясне), м. Львів не змінюють вчасно цінники, особливо на акційні товари. Будьте дуже уважні!!! Я ще зрозумію, якщо акція закінчилась вчора і не встигли поміняти цінник. Але коли
тобі говорять, що акція до 12.06, а на календарі 20.06 і пройшло вже 8 днів, то складається думка, що це такий маркетинговий хід. Добре, що маю звичку інколи переглядати чеки.

1: Ужасно

Не привозят половину заказа

Уже второй раз повторяется ситуация, что при заказе доставки на дом продуктов не привозят 3-ю часть заказа) Приходиться звонить на линию называть что именно не привезли и ожидать заказа только на следующий день. Если бы это было единожды, то модна закрыть глаза, но видимо это уже закономерность…. Внимательнее собирайте заказы и не заставляйте клиентов заниматься лишними обзвонами и ждать продукты, которые нужны были в день заказа…. Так же за неудобство обещают начислить бонусы, которым так же никто не начислил… Если честно уже лучше в АТБ заказывать доставку!

1: Ужасно

Сами себе на уме

Крайне не рекомендую делать покупки в магазинах Сільпо .
Постоянные проблемы, сборщики заказов сами себе на уме.
Горячая линия жалобы принимает, но они до одного места, так как, проблемы не решаются, просто красиво льют в уши.
Не рекомендую

4: Хорошо

Випічка «Сільпо»

Нещодавно брала випічку для сімʼї. Мені завжди вона подобалась у «Сільпо». Багато крему та стиглі ягоди, мʼяке та свіже тісто свідчить про те, що випічку регулярно міняють. Мені сподобалося відношення працівників, які швидко відреагували на моє прохання. Сімʼї також сподобалось. Сказали, що дуже смачно.
Єдине, що мені не подобається - це завеликі ціни на випічку, зокрема, тістечка.

1: Ужасно

Таємний рецепт ковбасок - просто додай води!

Купляли у Гулівері різні види ковбасок(індичі, дикикй чеснок, з сиром та інші 200+грн/кг) для грилю виробництва Сільпо. Це скільки треба додавати води, що вугілля гасне! Знахабніли від повної безкарності, а колись тримали марку. Просто жах.

1: Ужасно

Наглі шахраї

Постійно підкладають під червоні цінники (знижки) товари, які схожі зовнішньо, але коштують дорожче. Розраховують на пенсіонерів, які погано бачать ті мілкі літери на цінниках.

1: Ужасно

Касир хам!

Неодноразова неприємна ситуація в Сільпо , м.Львів ТРЦ ВАМ . Касир на експрес касі нагло хамить клієнтам ! Прохання до адміністраторів пояснити своїм працівникам, що поганий настрій потрібно залишати вдома !

5: Отлично

Все стабільно

В Сільпо все стабільно, все без змін. Повільно перетворюється в Ашан на кільцевій

1: Ужасно

Ужас, а не компания

Просто коз..ная компания. Приезжает каждую неделю машина на выгрузку на склад в Калиновку, по 5-6часов эти ур..ды не принимают товар. Причины просто смешные...хуже РЦ просто нет, даже АТБ переплюнули своим идиотизмом! Просто толпы машин, и все в шоке!

1: Ужасно

Їм байдуже на наші скарги і відгуки

"Овече молоко породи лакон" - гарне оформлення, рекламний папірець на кришці. А по факту - вже відкривалось, щось налите інше, бо кришка вже спрацювала.
Ті ж самі "красуні", що були у Комоді, обрізали м"ясо і підкладували кістки, на яких неодноразово скаржились, тепер працюють у Квадраті, але ще й з молоком.