www.otzyv.eu

Tickets.ua — отзывы

1924 отзыва • Плохо

2: Плохо
1: Ужасно

Менеджер - хамло. Водитель - хамло.

Два часа прождала автобус в указанном месте и в итоге никто не приехал. Водителю пришлось объяснять где конкретно нахожусь +он не мог сориентировать меня по времени через сколько меня заберет.
Деньги обещали вернуть на протяжении 10 дней, а также полную стоимость билета не возвращают!!!

5: Отлично

Користувалася послугами перевізника «Pal Tour» при поїздці з Варшави до Хмельницького 22 травня 2024

Користувалася послугами перевізника «Pal Tour» при поїздці з Варшави до Хмельницького 22 травня 2024р. і не прогадала, а мені є з чим порівнювати, бо доводиться час від часу їздити як по Украні, так і за кордон. Дуже задоволена !!! За адекватну ціну була чудова поїздка в комфортабельному автобусі, професійні та ввічливі водії, особливо вразило те, що розклад був дотриманий - навіть проходження кордону, яке не залежить від транспортної компанії, пройшло за графіком. Враження від такої поїздки лише позитивні. Надалі користуватимуся їхніми послугами і радитиму всім друзям, колегам та знайомим саме «Pal Tour», які дбають про безпеку, комфорт для людей і про якість послуг пасажирських перевезень. «Pal Tour», ви - найкращі!

1: Ужасно

Гроші списали с карти,квитків немає!

БроньХРROGCSO,оплата пройшла в Приват 24,квитки не прийшли на почту,двічі зверталась в підтримку, кажуть що предають в інші відділи ,результату 0.

1: Ужасно

Не повертають гроші

Купувала два білети, один зі Львова до Володимира і зворотній. На передодні поїздка скасувалась і я замовила повернення. Минув тиждень, але грошей так і нема, кинули тільки на пошту листа, що типу гроші повернули. На сайті зв'язатись з підтримкою неможливо, таке враження, що вони навіть і не переглядають повідомлення.

1: Ужасно

Шахраї. Не рекомендую

Бронь № C9C8X8LT
Купив квитки на літак. Через декілька днів прийшло повідомлення, що рейс скасовано та запропонували обмін на білети на інший рейс, який в дуже незручний час та дешевший. Проте на їх сайті рейс не був скасований, та квітки продавались. Коли спробував повернути гроші, відмовили. Спробував змінити дату, окрім вже сплаченої суми, запропонували доплатити ще суму в півтори рази більше ніж вартість білетів на цю дату!!! Спроби вирішити питання через операторів, ні до чого не привели. Відповідь стандартна - очікуйте, ми з вами зв'яжемося. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

1: Ужасно

ЖАХЛИВИЙ СЕРВІС

Купили квитки на автобус з Кракова до Києва. Все сплановано було погодинно, а перевізник відміняє рейс, і УВАГА повідомляє про це в листі на пошту за день до виїзду! Хто зараз взагалі перевіряє пошту?? Якби чисто випадково я не зайшла на пошту за 30хв до виїзду - так би і чекали автобус. Маючи всю контактну інформацію сервіс обирає для комунікації не телефон а ПОШТУ. Це просто жах. На момент, коли потрібно було шукати нові квитки- гроші ще не були повернуті, це окрема тема для обурення.

1: Ужасно

Поганий сервіс

Купила білет на літак, проте змінилися життєві обставини. Хочу змінити дату вильоту або скасувати політ, авіа компанія “ Condor” просить звернутися до компанії посередника і тоді можна це зробити. Звертаюся до компанії “ticket.ua”, компанія мене відсилає до компанії перевізника. Вже 4 добу намагаюся вирішити це питання. Компанія “ Condor” не бачить ніяких проблем у зміні дати або скасуванню, але потрібно щоб компанія «ticket.ua” звʼязалася з нею. Висилаю повідомлення на електронну почту з доказами, проте від “ticket.ua” ніякої відповіді та ніяких запропонованих варіантів не отримала. Не рекомендую!

1: Ужасно

Шахраї, розводіди.

Шахраї , розводіли.каса до електпронних квитків нічого не має ,
Касірша каже вас в вєдомостях немає, Шофер вас не взяв, це ваші проблеми.ї

1: Ужасно

Жахлива компанія!

Tickets.ua Купив Квитки Штутгарт-Тель-Авів! Компанія запропонувала переліт з пересадкою через Кіпр, рейс з Кіпру був перенесений на більш ранній час, мені прийшов лист, про те, що я не встигну на другий рейс! Я звернувся в службу підтримки, попросив повернути в такому разі мені гроші. вони не запропонували мені інших варіантів і надіслали листа про те, що не повернуть мені кошти і це все мої проблеми! Я всім не рекомендую користуватися цим сайтом і максимально хочу повідомити всіх, що вони шахраї! (цей квиток був для моєї мами (біженки з Маріуполя у якої не залишися нічого), яка їздила в Україну, ховати мою бабусю, катували людину як могли)

2: Плохо

Вщяли гроші за квиток, який було одразу скасовано. Коли повернуть - невідомо.

Шкодую, що попередньо не прочитала відгуки про компанію. Одразу після перерахування коштів за квиток моє замовлення було скасовано. Дивно, що при зверненні до консультантів єдина інформація - це те, що вони передають запити в інші відділи. Через деякий час отримала інформацію, що мені повернуть кошти протягом 1-2 днів. На шостий день знову написала в чат компанії, де вже інший консультант запевнив, що знову передав запит і я отримаю повернення коштів протягом 10 днів. І це за квиток, який я навіть не купувала тому що його одразу було скасовано перевізником(зі слів консультантів)!