www.otzyv.eu

turbosto.com.ua — отзывы

301 отзыв • Хорошо

4: Хорошо
5: Отлично

Отлично!

Все сделали на отлично, немного по срокам были заминки, но в итоге все получилось отлично. Спасибо!

5: Отлично

Повна планова діагностика, комплексне ТО

На сто у Києві Іллєнка зробили комплексне ТО. Майстри проявили неабияку уважність до деталей, а також були дуже приємні у спілкуванні. Вони показали бажання допомогти в найкоротші терміни, щоб я знову міг насолоджуватися комфортом моєї машини.

5: Отлично

Ремонт Volkswagen Caddy

Надеюсь, мой отзыв станет вам полезен. На этом СТО я решил проблему на Volkswagen Caddy, связанную с двухмассовым маховиком. Мастер показал мне все детали работ и предложил варианты решения проблемы, оставляя выбор на ремонт или замену. В итоге, выбрал замену, хоть и дорогая деталь, заказали, установили, все отлично работает!

5: Отлично

Проблема в свічах

Сподобався сервіс! Звернувся з приводу відмови запуску двигуна Опель Астра 85 тис. пробігу. Провели діагностику, замінили свічки, котушку запалювання. Ремонт проводили 3 дні, запчастини запропонували, порівняв ціни, тут і замовив. Дуже дякую за оперативний ремонт!

5: Отлично

Комлекс робіт

Вчора о 10:00 приїхав за записом (Київ на Ільєнака), майстер вийшов до машини о 10:05. ТО ( зробили заміну змазки і фільтрів + заміну одного кінцевого рульового) виконували майже 2 години, зазвичай ТО 40 хвилин + тяга 30 хвилин). Дякую, все на рівні!

5: Отлично

ремонт електроблока електрорейки

Якісно зробили ремонт електроблока електрорейки і гарантію рік дали. Сервіс і спілкування були нормальні. Ціна теж буду звертатись.

4: Хорошо

Ремонт електроблока електрорейки

Ремонт електроблока електрорейки вийшов якісним, і надали гарантію до року. Обслуговування і спілкування були належними. Ціна також влаштувала. Буду звертатися за потреби.

5: Отлично

Спасли чавун мого мерса, круті рєбята!


Розколовся чавун на моєму "грузовику"))) Mercedes-Benz, але хлопці змогли відремонтувати його протягом 2 днів. Практично всі турбінщики відмовлялися робити такий ремонт, але тут взялися і не за всі гроші світу. Вдячний за допомогу!

5: Отлично

Турбокомпресор почав кидати масло

Турбокомпресор почав тікати масло з усіх боків, мов корпус вирушив у подорож. Після пошуку ремонтних варіантів на форумах, обрав це СТО, яке отримувало позитивні відгуки від клієнтів. Задоволений результатом: корпус турбіни тепер абсолютно новий. Дякую!

5: Отлично

Розібрались у проблемі

На холодну при запуску двигуна, починала горіти помилка тиску масла, на першому СТО поміняли датчик, проблема не пішла. Звернувсь в ТУРБОСТО, хлопці продіагностували, проблема виявилась серьезною, прийшлось робити капітальний ремонт(
Але дякую що зробили швидко, на кожному етапі дзвонили пропонували різні варіанти як по ціні так і по якості. Усе проговорювали та не намагались надути, як роблять інші.