www.otzyv.eu

vs-inside.com интернет-магазин — отзывы

6 отзывов • Плохо

1.5: Плохо
1: Ужасно

Не раджу купувати

Перша моя покупка, яка лишила негативні спогади. В надскладні для України часи, я стала обирати виробника з регіонів, яким на сьогодні важче за все. Щоб хоч якость підтримати ведення іх бізнесу, який сьогодні в занепаді. Замовлення було зроблено через Інстаграм, через 3 години надішло сповіщення через вайбер про отримання заявки і чомусь надані реквізити для оплати на фізичну особу. Я не замислюючись сплатила 100% замовлення. Жодного зворотнього зв'язку від продавця, на наступний день запитала щодо відправлення замовлення. Мені сказали, що від мене грошей не надходило і я підробила квитанцію, переписка зі сторони представника vs-inside велась в незвичній для продавця хамовитій манері. Що мене наштовхнуло на думку про те, що я вперше стала жертвою шахраів. Банк мене запевнив про миттєвий перевод грошових коштів, так як ми являємось клієнатми одного банку. 5 годин вихідного дня пішло на з'ясування обставин щодо грошового переказу. Врешті решт майже через добу гроші продавцем "випадково" знайшлись. Зрозуміло, що після принижень, від такоі покупки задоволення жодного. Я пояснила це представнику продавця і попросила повернути кошти. Мене почали запевнювати в моєму задоволенні від отриманоі покупки і вибачатись, ретельно підчистивши переписку в вайбері (скріни зберіглись). Не дивлячись на мою відмову від товару, вони все ж таки через 4 дні відправили сукню. Контрольним пострілом було те, що в якості вибачення мені буде зроблено ЗНИЖКУ на наступну покупку в 10%!!!!! Сукня так і лежить, навіть міряти немає бажання. Це перший негативний відгук за моіх 50 років

1: Ужасно

Не рекомендую однозначно

Дуже неприємний інстаграм магазин. Замовляла костюм вартістю 3500 грн., не підійшов зовсім. Домовились про обмін на інший костюм вартість якого мені вказали в листуванні 2800 грн. Довго чекала на сам костюм, а повернення різниці вартості взагалі викликали суперечки. Повернули мовчки 400 грн. без усіляких пояснень. Коли я задала резонно питання чому така сума повернення, відповіли що костюм на сайті коштує 3100, а не 2800. Досі принципово веду «переговори» щодо повернення решти коштів. Відповідають в месенджері дуже довго й неохоче, але обов‘язково листування змащують сердечками))) Якесь лицемірство! Ніяких бірок зі складом трикотажу на речах немає. Здається, що той склад, який вказують в інстаграм сторінці не відповідає дійсності, нажаль. Нічого замовляти в них більше не буду! Не рекомендую однозначно!

1: Ужасно

Одяг vs-inside

Бачу , що не я одна попала на їх одяг , теж робила передоплату за їх продукцію через продавця v.olkova_collection, дали номер ТТН на пошті такого номера не знайшли. Питала три дні де моє замовлення , відповіді не було . Потім сказали , що відправля нічого не будуть , бо я дуже вибагливий покупець , просили номер карти , щоб повернути гроші. Поки гроші не отримала . Продавчиня просто хамка , після оформлення заказа любязність пропадає і починається хамство . Не купуйте одяг vs-inside , принаймні у Телеграмі !

2: Плохо

Разводняк!!!

Заказала у них комплект одежды, сказали что штаны короткими не будут , а оказались что короткие ,вернула , качество не фабричное, а дешевое, Китай , и я предполагаю никого отношения к фабрике не умеют , у них даже нет геолокации производства и номера тел по которую можно связаться, это очень странно , только инстаграм , там сидят продажники, покупают дёшево из Китая тёплые шерстяные костюмы и продают с накруткой , я это поняла , когда пришёл костюм, качество идентично моему костюму, который я,покупала в другом магазине и намного дешевле, так что не видитесь на этот магазин!! Разводняк!!

1: Ужасно

Жахливий сервіс

Також мала негативний досвід замовлення vs_inside. Трикотажний костюм не підійшов за розміром. Повертати гроші відмовились, а обмін на іншій розмір робили так довго, що костюм не встиг прийти до Дня народження, до якого я його замовляла. При всьму тому дуже довго відповідали на повідомлення в месенджері. Відправили тільки після погрози, що буду скаржитися до Спілки захисту споживачів. Після моїх негативних відгуків мене заблокували на їх сторінці в інсте. І головне, у костюмі виявилось, що одна штаня довше іншої на 6 см. Довелося ще шукати майстриню, яка б виправила цей дефект

2: Плохо

Покупка трикотажа от Vs-inside

Хочу поделиться опытом покупки у vs-inside Трикотажная фабрика города Харьков.
Хочу сразу заметить, что заказывала я не на официальной сайте vs-inside.com, а в одноименном Инстраграм аккаунте @vs_inside. Это была первая моя ошибка. По телефону фабрики мне сказали, что к инстаграму они не имеют никакого отношения. Инста это просто перепродажники. Они понятие не имеют о сроках производства и положении вещей на фабрике. Сервис инстаграм магазина просто на нуле. Всю информацию приходится вытаскивать клещами. Я заказала костюм «Пилар» за 2800 грн ( такая цена была указана на сайте). В инстаграме цены указано не было вообще. Оформив заказ и скинув мне реквизиты на оплату, менеджер даже стоимость написать не потрудилась. Я оплатила 100% на карту по цене сайте. И мне пишут: «А костюм стоит 3200 грн», подорожал типа)))) И скидывают ссылку на совсем другую модель. Я говорю, что я не этот костюм заказывала, а другой))) На что мне ответили, что мой костюм тоже подорожал, но мы цену не успели поменять))))
На этом моменте мне уже стало все понятно с этой конторой. После нервотрепки мне все таки согласились продать костюм, по указанной на сайте цене, но настроение уже было конечно испорчено. Для избежания в дальнейшем путаницы с ценой, моделью и оплатой, я настоятельно попросила ПРОПИСАТЬ мой заказ(название костюма, цену, размер, модель, сроки и что он оплачен 100%). В ответ мне написали: ок и НИЧЕГО не прописали…ничего)))
Заказ пришел на 2 недели позже обещанного. Тут я без претензий, война в стране. Но я бы советовала указывать сроки з запасом изначально, в такой ситуации.
Теперь про сам заказ. Костюм за 2800 грн (хотя даже дороже- 3200 уже)!!!! Указан Состав: 70% шерсть, 30% кашемир. Я ожидала добротную и главное ТЕПЛАЮ вещь! Но свитер просто просвечивается, он ооооочень тоненький. Состава на изделии НЕ УКАЗАН. Я думаю что это не правдивый состав. Шерстью и кашемиром там и не пахнет. Я знаю, что кашемировые вещи очень тонкие, НО они очень теплые. Но этот костюм больше похож на хлопковый.
В нем действительно холодно, очень холодно. Носила в плюсовую температуру, под длинный пуховик. В акриловом свитере из ZARA мне в сотню раз теплее.
И еще штаны оказались коротковаты на рост 175, хотя меня уверяли что подойдут. Что б не быть подстреленной в них, приходится спускать пояс аж на бедра от чего получается «матня»…..извините.
В очередной раз убеждаюсь, что интернет покупки это одно расстройство. И что высокая цена / не гарантирует качество.
Надеюсь мой отзыв будет кому то полезным.