www.otzyv.eu

Интернет магазин FISHKI.ua — отзывы

139 отзывов • Нормально

2: Плохо
1: Ужасно

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Син замовив телефон, оплатив.
Ні телефону, ні коштів.
Ігнор повний.
Совісті немає. Так образливо. Син отримав першу заробітну плату і його так надурили.

5: Отлично

заміна захисного скла

впустила телефон і пішли тріщини по екрану. постало питання про заміну скла на дисплеї. нагуглила ремонт телефонів Кременчук і одразу ж поїхала до сервісу. я дуже хвилювалася з приводу майбутнього ремонту, але менеджер запевнив мене, що все буде гаразд. Мені детально пояснив, що і як буде відбуватися, як знімається скло з дисплея, підбирається нове на заміну, як відбувається установка. За часом вся процедура зайняла близько півгодини і ось я володарка новенького дисплейчика. роботою задоволена, рекомендую.

1: Ужасно

Не відповідають!

24.02.2024, замовила телефон, написали що сьогодні ж його і відправлять, але вони не відповідають, поверніть кошти!

1: Ужасно

Отзывы кайф о магазине)

Хотел заказать айфон , но по отзывам вижу что лучше в эту помойку не лезть) видимо на олх будет проще )

1: Ужасно

Вжодному разі не рекомендую даний магазин!!!

Шахраї, які обдираються і дурять людей!!! Гроші за телефон оплатила , ні телефону ні грошей. Суцільний ігнор, на повідомлення не відповідають. Буду звертатися до поліції із заявою про шахрайство.

1: Ужасно

Смарт годинник дитячий

Купила дитині смарт годинник не працює, продають всі товари браковані. Дурять. На гарячій лінії працюють люди , які взагалі рахувати не вміють. Ще й за налаштування годинника вимагали кошти. Не купайте нічого в цих магазинах чи на сайті фішка.

1: Ужасно

відкуг співробітника

У Фішках дурять, не виплачують зарплату, обумувлюючи аж такі затримки політикою компанії. Друзі прошу ні в якому разі не влаштовуватись сюди навіть якщо геть скрута. Один обман і не налаштована робота, адміністрація на місці робить що хоче і цього ніхто не контролює !!! Будьте обережні друзі)

5: Отлично

Все отлично доставили!

Добрый день! Хочу поделится своим отзывом, заказала телефон, на сайте оплатила, чтоб не переплачивать наложенный платеж, отправили на 1 день раньше обещаного срока, при получении все было очень надежно упаковано, гаджет работает как и заявлено производителем, не бюджетная модель, спустя некоторое время после покупки могу точно сказать, что от процесса покупки и использования купленной техники я осталась довольна.

1: Ужасно

Кинули на гроші 5000 грн

Заказала телефон вроді все добре скинула що оплатила і мене почали ігнорувати і не відповідати на повідомлення. Немає телефону і не хочуть повертати гроші!!!!!!!

1: Ужасно

Не працюйте тут ніколи

Працював пів року, вічні списання з інвентаризації, після звільнення не виплатили половину зп, ви можете попробувати можливо спершу буде і не погано, але це не коштує тих зусиль, не працюйте тут.