www.otzyv.eu

iPOST курьерская доставка — отзывы

739 отзывов • Хорошо

3.5: Хорошо
5: Отлично

Отличное качество обслуживания

Кур'єр Лєв місто Павлоград 10 балів з 10 можливих, швидко, якісно, рекомендую всім цього кур'єра!!!!!!

5: Отлично

Безмежно вдячні, кур'єру Андрію, в м. Козятин.

Дякуємо за чесних, відповідальних та совістливих кур'єрів. Отримали все в цілості. АТБ нас дуже засмутили, очікували відвантаження від них, з 15.35, а отримали дякуючи кур'єру, в 19.45, але ще раз тільки завдяки пану Андрію.

5: Отлично

Дуже всі задоволений

Дуже часто користуюсь послугами, все швидко і якісно, жодного разу не було ніяких нарікать, особлива подяка курʼєру Анні, дуже вічлива і пунктуальна

1: Ужасно

I post не доставили замовлення

Компанія I post не виконала і не доставила замовлення (Очікуйте доставку №3038575 з 12:16 до 13:46.) з магазину Фора # 10952702.

5: Отлично

вдячна за доставку замовлення № 3035901 з АТБ

вдячна за доставку замовлення №3035901 з АТБ, швидко і вчасно,

5: Отлично

Доставка продуктів з Атб

Дякую за оперативну доставку продуктів. Швидко зібрали, перетелефонували з магазину та уточнили по продукції, кур'єр мав прибути пізніш, але уточнив чи можна раніше. Доставив швидко, морозиво було не розтаявше не дивлячись на відсутність термосумки. Дуже зручно мати можливість відслідковувати в реальному часі, де кур'єр , його фото, телефон та при потребі зв'язатися з ним.

5: Отлично

23/05/24 була доставка з АТБ кур*єром вашим, доставка №3033211

, вдячна вам дуже за доставку, швидко і зручно все, буду надалі користуватись вашими послугами, дуже задоволена , вчасно перезвонили, все уточнили і доставили. Вдячна від душі!

5: Отлично

Вдячний користувач аптеки 911

Дякую кур'єру за швидкість доставлення замовлення в інтернет аптеці 911. Все дуже професійно і доброзичливо.

5: Отлично

Доставка из АТБ

Дякую за вашу працю і гарне обслуговування! Як завжди все добре і швидко доставили! Дякую! Всё замечательно. Еще бы не заставляли отзывы по 100 символов топтать, так не пришлось бы копировать чужой :)

5: Отлично

Доставка з АТБ

Гарна доставка, все швидко й зручно, курʼєр Віталій оперативно взяв замовлення. Все було акуратно доставлено, швидко та обережно.