www.otzyv.eu

Kantol — отзывы

818 отзывов • Хорошо

3.5: Хорошо
1: Ужасно

Перший і останній раз їхали з даним перевізником

Поїздка пройшла жахливо що вперед, (їхали до Гданська),що назад. Через водіїв які везли заборонені речі(контрабанду) нас довго утримували на кордоні... Назад як їхали,була заявлена 1 пересадка, але виявилось що 2, водій взагалі бігав по вокзалу шукав автобус який би взяв 12 пасажирів, тобто не від компанії перевізника , про зупинки не попереджають, не озвучують нормально ніякої інформації...Їхала з маленькою дитиною, сподівалась на швидку і адекватну поїздку, більш не хочу...

5: Отлично

ДЯКУЮ!!!!!

Задоволена подорожжю до Варшави разом із донечкою, яка проспала на м'якому кріслі, майже, всю дорогу, а в перервах дивилася мультики, завдяки вай-фай. Дякую Вам.Ви найкращі.

5: Отлично

Гарна робота.

Хочу похвалити чистоту в салоні. На кожній зупинці водій робив обхід, заглядав під сидіння, щоб ніхто не залишив по собі сміття. Такого раніше я не бачила.Рекомендую.

5: Отлично

ДЯКУЮ ЗА ПОЇЗДКУ!!!!!

Мала нагоду їхати до м.Луцька.
У теперішній час , приємно вражена позитивними і привітними водіями!
У автобусі чисто і комфортно , без проблем підзарядила телефон .
Але найбільша приємність була знову їх зустріти і їхати з водіями цього рейсу назад.
Дякую Вам , за вашу роботу і привітність!

2: Плохо

Жах, до операторів не додзвонитися

Рейс Живець Харків (16.07): прибув вчасно в аеропорт, зручні крісла, чисто в салоні. Вважалося, що всі негативні відгуки від клієнтів, в яких завищені вимоги.
Але до самого кордону ми повзли: зупинки в полі на перекури, різкі повороти…це вперше коли до кордону від аеропорту ми їхали більше 3 годин. Сам кордон пройшли швидко (до години часу).
Як результат-перед нами автобус Кантол (на яку планувалась пересадка) пройшов швидше нас на 4 години і чекав нас в Рівному!
За пересадку до Києва ми знали ще за місяць до відправки, тому готові були. Квитки на потяг брали завчасно з запасом.
Прибувши в Рівне із запізненням, водії не знають в який автобус нас пересадити
З нами троє!!! малих дітей, важкі валізи і невідомий подальший маршрут.
Через 15хв спорів нас опрідилили.
Лише завдяки водіям іншого автобуса Кантол, який прямує до Чернігова через Києв, ми встигли на потяг
Але це заслуга лише цих водіїв, які чудом довезли нас за 13хв до відправки потягу
В салоні їхали жіночки, яких вже вдруге пересаджують і це не кінець. Чому така організація? Запізнення рейсу на 4 години це критично, особливо в період, коли квитки на потяг викуповують за місяць.


Залишаю 2 зірочки: 1. Ми таки доїхали та встигли на потяг (автобус прибув за 10 хв до відправки потяга);
2. Водії автобуса, в який нас пересадили, робили максимально все можливе аби ми встигли на потяг

1: Ужасно

Не рекомендую

Не рекомендую. Придбавши електронний квиток до Києва, прочекавши дві год на автобусній, так як автобус запізнився, І ТУТ САМЕ ЦІКАВЕ ,, ПАСАЖИРІВ ПО УКРАЇНІ НЕ БЕРЕМ,, пояснили тим, що в Польщі сіло багато людей і вже решту немає куди взяти. ШАНОВНИЙ ПЕРЕВІЗНИКУ, ви б мали передбачити такі ситуації, або ж не продавайте білети. ЛЮДИ в комендантську год добирались, хтось в лікарні, хтось на потяг, хтось поступати, спізнились всі, а хтось зовсім не поїхав, неприємна дуже ситуація вийшла, та ще й гроші за квиток поки не повернули..

1: Ужасно

Ніколи не звязуйтеся з цим перевізником

Це просто суцільний жах. Водії агресивні, поводяться по -хамськи. Суцільні пересадки. Водії абсолютно не поспішають. Через них запізнилися на потяг, хоча кордон пройшли з запасом. Ніколи більше не скористаюся їхніми послугами.

5: Отлично

Чудова поїздка.

Найголовніше це людяне відношення! У цьому Кантол на мій погляд кращі, для комфорту пасажирів робиться усе! Супер що є такі українські фірми!

5: Отлично

РЕКОМЕНДУЮ

Щиро дякую водіям! Дуже уважні до пасажирів, попереджали про запинки. Дуже гарний сервіс у цього первізника! Буду їх рекомендувати!СУПЕР.

5: Отлично

ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА

Дуже дякую за поїздку!
Дуже дякую компанії КАНТОЛ за комфортну поїздку. Їхали з Кракова, задоволені. Хочеться відзначити команду, дійсно професіонали: все дуже чітко та злагоджено та комфортно, чисто та охайно, враховували бажання пасажирів та дотримувалися графіку водночас! Поїздка пройшла легко та весело.