www.otzyv.eu
This page was last saved in the Internet Archive on 2022-11-02.
You can see the first saved version here.

Мист Экспресс — отзывы

25171 отзыв • Плохо

1.5: Плохо
1: Ужасно

Постійно якісь пригоди

З ними постійно якісь пригоди, як не поштомат глючить і не відкривається, то везуть посилку не туди. Замовляєш переадресацію, платиш гроші і знов чекаєш вічність! Це було завжди, і до війни, і під час війни, і буде так після…

1: Ужасно

Просто лайно, а не сервіс

Програвся з півгодини з проплатою, та з'ясуванням причин, чому не бачать суму, хоча квитанція на руках,посилку так і не забрав. Перший і останній раз замовляв через міст експрес

1: Ужасно

Безкоштовний сир тільки у мишоловці

Ця пошта намагається заманювати клієнтів дешивизною. Але чи так це насправді? Вони втратили з моєї посилки річ, яку мені всеодно доведеться замовляти. Це коштує трохи більше 4000 гривень. Чи зекономила я? Навпаки.

1: Ужасно

Намагаються здерти додаткові гроші

Відправник повністю оплатив посилку, але мені написали, що я повинна сплатити 530 гривень. Він подзвонив і налаяв їх, змінили

1: Ужасно

Найгірша служба доставки!

Організація обслуговування у пункті видачі замовлення нульова!Ніхто толком нічого не знає.Без скачування додатка на телефон оплатити посилку неможливо ні на сайті ні в пункті видачі !Була замовлена післяоплата,але товар відмовились показати,поки не оплачу! Додаток вимагає доступ до камери телефона,геолокації і ще невідомо чого .Декілька раз сайт вимагав уточнити одні й ті ж самі дані про покупця!Після 40хвилинного бавлення мені вдалось оплатити покупку в додатку,але це був тільки початок!Потрібно було відповісти 4 останні цифри телефону,з якого мені зателефонують!Працівники 2чи проводили якісь маніпуляції в підсобці,але дзвінка на мій телефон так і не було,після чого працівники стомились самі і просто віддали мені моє замовлення.
І вишенька на торті:доставка мала бути безкоштовна(це було заявлено при оформленні покупки),а в результаті був додатковий рахунок за доставку 30 грн !!!Нікому не раджу користуватись послугами цієї компанії.

1: Ужасно

Зачем эта почта существует?

Приложение кривое, неудобное, дата доставки не соответствует заявленной, нет нормальных отделений. В общем, даже укрпочта работает лучше.

1: Ужасно

Жахливе відновлення

Я хотіла б звернутися до офіційного представника з проханням звернути увагу керівництва компанії або її власників, що погано підібраний персонал може занапастити навіть ідеально продуманий бізнес. 5 червня я зверталася до компанії з проханням знайти зниклу річ із пошкодженої компанією посилки. Людям, яким доручили перевірити надану мною інформацію, поставилися до того доручення суто формально, і я впевнена, навіть не виходячи з кабінету. Вони дотримались усіх формальностей. Я розумію, що пошкодження посилки могло статися випадково і працівники могли помітити, що з якоїсь посилки випало кілька предметів. Можливо навіть, вони передали ті предмети, кому повинні у таких випадках. Та людина, яка дзвонила мені, щоб уточнити деталі, якось одразу здогадалася про який предмет я кажу. Можливо, він бачив його і вирішив привласнити. Я не знаю і нікого не звинувачую. Мені просто потрібен той предмет.

1: Ужасно

Відсутня нотіфікація про посилки

Відсутня нотіфікація про посилки. Якщо самостійно не будеш моніторити - посилка поїде відправнику і ти втратиш її вартість.
Підтримка цю проблему знає, але не вирішує.
Нікому не раджу зв'язуватися з Meest ПОШТА (MeestExpress)!
Можливо, їм простіше вже закритися, щоб посилки з AliExpress йшли через Укрпошту, це все одне буде краще.

1: Ужасно

Повна некомпетентність

Ніколи не буду користуватись і усім знайомим розповім. Ще 5 червня написала скаргу, результат нульовий. До того ж вони заблокували IP адресу. Які смішні люди. Зараз доступ до інтернету на кожному кроці. Будете блокувати усі? Я написала також на англійській в офіс в Торонто. Буду писати ще. Кого вони приймають на роботу?

5: Отлично

чудовий сервіс міст шоппінг, дуже гнучкі

на відміну від їх основного конкурента, гнучкі, адекватні і завжди підуть на зустріч. користувалаьс багато разів, і завжди в ситуація коли проблема, коли треба повернути товар в магазин чи якісь інші послуги супутні, завжди йшли на зустріч (підтримка по імейлу або тепер в додатку)