www.otzyv.eu
This page was last saved in the Internet Archive on 2022-11-02.
You can see the first saved version here.

Мист Экспресс — отзывы

24861 отзыв • Плохо

1.5: Плохо
5: Отлично

Все дуже швидко, дякую

Мені сподобалась така швидкість. Дуже все професійно. Це дуже приваблює. Це моя особиста думка. Супер

1: Ужасно

Жахливе ставлення

Посилка повинна була прибути сьогодні з 14 до 16 год
Після чого приходить повідомлення що зі мною не змогли зв’язатись ( хоча я цілий день чекала біля телефону дзвінка кур’єра ) і посилка лишається в відділенні не зрозуміло де, а я замовляла курєрською доставкою ! І оплатила все !!!
Прошу привезти посилку в пунк призначення
Останній раз я тут щось замовляю
Набридли вже!

1: Ужасно

Загубилась посилка

Добрий день. Замовила товар. Н сайті написано що 22.02.24 прибув до точки видачі. У точці видачі немає. При замовлені число була вказане що Доставка прибуде до 27.02. Дитина чекає на день народження подарунок!

1: Ужасно

Суцiльне непорозумiння.

Тиждень тому я замовила на Notino.ua двi окремi посилки,вартiстю 3500 тисячi гривень кожна. Сьогоднi отримала повiдомлення вiд Meest, що впродовж 5 днiв я повинна сплатити мито 437 гривень. Не розумiю, що це за свавiлля, посилки сформованi окремо, за кожну нарахована окрема платня за доставку. Яке ще мито, вигадане просто навмання за якоюсь незрозумiлою примхою?

3: Нормально

доставте посилку

добрий день. посилка CV395850462ES з 24.02 лежить на складі. на сайті було написано, що орієнтовна дата доставки 26.06. вчора ввечері дата доставки змінилась на 27.02. я не бачу, що посилку передано кур’єру. видайте посилку кур’єру і доставте за адресою!

1: Ужасно

Не рекомендую ни кому .

Первый и последний раз пользовалась этой службой Оплатила посылку онлайн приехала забирать. По базе оплаты нет , когда они смогут прояснить ситуацию ответ-ждите мы перезвоним , на вопрос сколько ждать ответа нет .
У меня нет времени ждать непонятно сколько и повторно ехать за посылкой .Не рекомендую ни кому тратить время,и деньги на эту службу доставки.

1: Ужасно

НАЙГІРШЕ КАРГО ЯКЕ Я ТІЛЬКИ БАЧИВ

Meest це НАЙГІРША компанія в Україні в сфері доставки.
Не відповідальне ставлення до роботи. Халатність. Найдорожчі ціни на ринку цієї послуги при цьому якість найгірша. Посилки вчасно ніколи не приходять. Посилку з Чехії в Україну не можуть доставити за місяць часу (хоча інші карго з навіть з Китаю привозять за менший час). Компанія Rosan (це компанія від міста яка займається розмитненням і про неї взагалі мовчу, краще застрелитись) Не раджу співпрацювати з ними. Після опиту з цією компанією від них доставка навіть за безкоштовно непотрібна. Оператори ніколи нічого не знають, до них телефонувати взагалі сенсу немає.

1: Ужасно

за можливісттю не користуйтеся

козли рідкісні-6 діб посилка була на сортувальному центрі у Львові. Доки не зателефонували-ніхто ніяких дій не робив... Посилка похабно перепакована...
тобто перили...

1: Ужасно

НАЙГІРША ДОСТАВКА????

Вже раз 10 доставляють посилки на іншу адресу!!! Самі змінюють адреси на інше відділення, але якщо змінюєте адресу, ту будь ласка змінюйте її в радіусі 1 км, а не 5-6 км, навіщо тоді така доставка😂😂😂Коли набираєш їм такі всі привітні, вирішують питання, але насправді нічного ніхто не вирішує, тільки обіцяють, а навіть переадресацію нормально зробити не можуть, ЖАХ!!!! Повідкривали відділення, а вони просто відкриті, а посилку туди не можна замовити! Завжди «по технічним причинам ваша посилка в іншому відділенні»! НЕ ДОСТАВКА, А ЖАХ!!!!!Одні нерви з ними!!!! В цей раз з сайту MODIVO посилку за 18 000 грн вони загубили😳 Можливо є ще якась нормальна доставка, а не це лайно💩 Доставка яка доставляє посилки з MODIVo та Answear!?

2: Плохо

Качество услуг

Первый раз воспользовался услугами почты и наверное последний.. Раньше подтрунивал над работой Укрпочты, но теперь понял, что они ещё молодцы. Нашел адрес почты, оказалась в магазине Делали, зашёл и спросил у продавцов где отделение- мне махнули рукой в неопределенном направлении, обходил все подсобки магазина- не нашел естественно. Вышел опять в торговый зал и начал спрашивать - подсказали покупатели случайно знавшие где принимают посылки. На мое замечание что нет никакой вывески или даже таблички нахамили и нехотя начали обслуживать, хотя я с коробкой 3 раза проходил мимо *отделения* Вы реально не хотите работать и развивать свою компанию. Никому не рекомендую. P.S. надеюсь посылка хоть дойдет до адресата.