www.otzyv.eu

Николас Транс (Nikolas Trans) — отзывы

46 отзывов • Нормально

2.5: Нормально
1: Ужасно

Самий поганий перевізник

Добрий день!

Так склалися обставини, що до мого нещастя мені прийшлося стати вашим клієнтом 22.03.24 я придбала електроний квиток Полтава - Аланія в мобільному додатку автовокзал.
Мої негаразди розпочалося відразу ж при посадці. Мені сказали, що мене немає у відомостях і не дозволяли сідати на моє законно придбане 6 місце
Ще й у всьому зробили мене винною. Провідниця Анна сказала парі, що сідала в Києві: ,,Ось ця жінка сіла на ваше місце''.
😡😡😡

Дальше ще гірше. Виявилося, що автобус їде до Стамбула (мене ніхто не попереджав про це, а поставили перед фактом у автобусі).
Мене пересаджують в місцевий автобус без знання мови, без інтернету. Мало того до Анталії!!!
Але ж мені треба в АЛАНІЮ.
При приїзді в Анталію мені довелося самостійно взнавати чим доїхати до Аланії і знову платити гроші.
😭😭😭
Коли людина купує квиток ПОЛТАВА-АЛАНІЯ, то розразовує, що як сіла в Полтаві то в Аланії вийшла. Вимагаю повернення грошей за знову куплений квиток Анталія-Аланія - це 6 евро.

21 квітня я придбала квиток Аланія-Полтава.
Час відправлення 05.07.24. 01.00 ночі.
По тому як я сюди добиралася немає віри, що я виїду нормально назад. Знову купувати квитки і самій добиратися?!
Вимагаю, щоб мені вислали мої квитки на телефон АЛАНІЯ-СТАМБУЛ. Чи як ви там робите.

Мої побажання для ТДВ,,ПОЛТАВААВТОТРАНС'' продавайте квитки для благонадійних і перевірених перевізників.
Коли купуєш квитка то надієшся ж сісти в Полтаві і вийти в місці призначення.
Побажання для Ніколаавтотранс: добросовісно ставитися до своїх обов'язків коли вже ви взялися за міжнародні перевезення.

Обовʼязково чекаю вашу відповідь!

1: Ужасно

Дуже поганий перевізник. Жах. Запізнилися на 5 годин

Запізнилися на 5 годин по провині перевізника, компанія не сплатила за дороги. В Польщі зупинила поліція і виписали штраф. Стояли 3,5 години.
Дівчинка поряд зі мною мала летіти з Праги до Швейцарії. Не встигла на літак. Квиток пропав.

1: Ужасно

Куплений квиток,автобус не приїхав

Самий не надійний перевізник !!!!
Куплений квиток пропав ,тому що 4рази мені говорили що спізнюється,потім через годину сказали автобус проїхав,бо не було місця!!!!це як??? Пропадає білет на автобус і на потяг,хто мені компенсує ?Ніколи не замовляйте через цю компанію!!!не відповідальні зовсім!!!

1: Ужасно

Никогда не планируйте поездку этим перевозщиком!

17.06 в 20.30 ждали автобус в Варне более 2 часов. Он не приехал , еще в 18.38 общалась с оператом,уточняла где остановка,т.е если автобус опаздывал более,чем на 2 часа они должны уже были знать и предупредить. И даже позже 2 часов они не перезвонили.

1: Ужасно

Не раджу! Це жах

Замовила квитки Киів-Бургас, обіцяли прямой рейс. В Києві приіхав старезний автобус, в Одесі мене чекала пересадка на інший покраще. І от дивина на одне місце декілька пасажирів. Але це ще не біда… 08.06.2024 наш автобус разом з пасажирами та водіями - зарештували на Румунському кордоні. Причина: водіі перевозили контрабанду та заборонені речовини! Перевізник годував обіцінками, пасажирів покинув на призволяще!!! Повний автобус людей рейсом до Турціі через Болгарію!!! Люди виплутувались самі, виізджали автостопом! Перевізник ні вибачень, ні компенсацій. Номера автобуса: ВІ 5956 ІС

1: Ужасно

Пьяный рейс

Ехали Одесса-Стамбул 18.08.2023. Красный автобус номер не помню .Один высокий водитель, другой микро-мужик - хитросделанный. Никаких стюардесс не было. Они украли себе домой 80% кофе, чая, сахара, сладостей. Я знаю о чем я говорю, так как ехали серым автобусом номер BI 4928 AA-молодые ребята молодцы. Чай, кофе, вода, сладости. Все в избытке было. Мусор убирали. Все ок. А эта пара водителей -шок. Купили в Румынии виски. Перед Турцией выпил один, низкого роста. Ходил с перегаром. Я была в шоке. И он еще был за рулем. Я думала мы не доедем. Так летел. Мусорки не убирались. С пакетов все падало. На турецкой и румынской границе по 3 часа простоя. Он орал на нас из-за того что все разбрелись, а он паспорта не собрал. Команда была идти в индивидуальном порядке на пропуск. Что с людьми делает алкоголь.wi-fi не работал в 2-ух автобусах. Автобус забит людьми полностью. Один вышел , другой зашел. Люди. Берегите себя и свою жизнь! Выбирайте других перевозчиков . Например турецких, очень хорошие отзывы, но они ездят на Киев 80$.

1: Ужасно

Жахливий перевізник

07.06.24. Їхала з Києва, на кордоні українському водіїв не хотіли пропускати (очікували 6 годин), на кордоні Румунії заарештували водіїв, наклали арешт на автобус через їх контрабанду! Люди без води, їжі під палючим сонцем залишилися без підтримки компанії, з різними обіцянками від диспетчерів. Діставалися до місця призначення хто як міг, поверталися самостійно в Україну. Ніколи не довіряйте цим перевізникам! Компенсації немає, щоразу обіцяють різні варіанти!

5: Отлично

Не розумію звідки ці негативні відгуки

Їздила до Стамбулу і назад цією компанію в цьому та минулому році. Все було чудово. Автобуси комфортні, гарні водії посміхаються, де треба зупинять. Був і інтернет і вода і чай. Доїхали швидко. Мені все сподобалось. Стюардеса Аня дуже мила дівчинка. Піклувалась постійно, та робила все щоб всі були задоволені

1: Ужасно

На границе автобус с экипажем арестовали

Выехали с Киева 07.06.2024, в Одессе нас пересадили в другой автобус. Стояли на Украинской границе 6 часов, сказали водители не выездные. И уже на Румынской 08.06.2024 автобус арестовали, и двух водителей! Причина: крупная контрабанда, при том не в первый раз! Сам перевозчик слился, замену автобусу до Стамбула!!!- не выслал, номера людей - поблокировал, ни компенсаций, ни извенений. Люди уезжали часов 15, кто как мог, попутки, возврат паромом на Украину.

1: Ужасно

Жахлива транспортна компанія

При жодних обставинах не їдьте цією транспортною компанією, якщо не хочете запакостити собі всю поїздку! Для них норма відмінити рейс за два дні до поїздки, хоча я декілька разів уточнювала чи може бути відміна, відповідь була завжди "Ні"!!!