www.otzyv.eu

Reserved — отзывы

286 отзывов • Нормально

2: Плохо
1: Ужасно

Жахливий сервіс і якість товарів

Доброго дня, я була постійним клієнтом цієї торгової марки протягом 3-х років, але зараз все стало настільки жахливим, що вирішила написати про це. На розпродаж вони шиють речі вже з поганої тканини с зачіпками, стрілками та ін, це не ті речі, що не продались за більші кошти, це речі пошиті з непотрібу. Сервіс жахливий став, мало того, що додзвонитися, дописатися неможливо, так ще й коли ти дописався до них з приводу браку(якого у них вдосталь), вони не вважають це браком, ваші проблеми. Сервіс ужасний, нічого не знають, ні за що не несуть відповідальності.

5: Отлично

Наразі задоволена, буду ще замовляти

Вчора отримала замовлення, начиталась відгуків і було трохи лячно чи все приїде ціле.
Замовляла накладним платежем, перевірила посилку при отриманні.
Всі речі цілі, розміри співпадають, вигляд як на сайті.
Враховуючи ситуацію на кордоні замовлення приїхало швидко, 7 днів.
Візуально дитячий одяг виглядає якісним, дитині все підійшло)

1: Ужасно

Не повертають кошти

Замовляла одяг на резервед, якість жахлива дві речі повернула, пройшло 2 місяці вони досі кошти не повернули, пишу та телефоную на гар лінію - не відповідають. Не рекомендую у них нічого купляти,якщо не хочете бути обманутими!!!!

1: Ужасно

Ужасна якість

Купила дитині черевики взула 1 раз можна викинути на смітник ( якість жахлива а ціна не маленька

1: Ужасно

teriible service

не можна приміряти пальто за 2к гривень бо вони заборонили, було запаковано жахливо лише паперовий пакет, воно все м'яте як з кгм, дома виявилось вже підкладка рвана в карманах, зато бірка преміум. додзвонити кудись нереально з їх сервісу. я в ауті. не було форми на повернення як написано у них на сайті. але я почитала відгуки і боюсь повертати бо залишусь без грошей. більше ніколи замовляти у них не збираюсь. і не рекомендую

5: Отлично

Все чудово!

Неодноразово замовляла дитині речі, все гарної якості, по знижках доступні ціни.Доставка як коли, в залежності від обставин на кордоні, але зазвичай термін 10-12 роб днів.
Тому вдячна резерв, гарних клієнтів 💗

4: Хорошо

Можливо мені пощастило

Зайшла просто почитати відгуки, і бачу як людям конкретно не щастить з замовленнями. Не мала проблем , крім їх сервісу доставки довгої і платної. Не зручно звісно, що тільки товари повної вартості від 950 грн ідуть безкоштовно.

1: Ужасно

Як "добре" веде себе служба підтримки магазину.

Повернення коштів по замовленню немає! При зверненні повторному і повторному отримала відповідь, що мене блокуватимуть за це... Тобто, якщо недолуго працюють робітники служби підтримки, без належного професіоналізму - це не шанобливо, а не повертати кошти і ігнорувати всі звернення щодо цього питання - то абсолютно нормальна історія для магазину reserved.com!.. Діалог через форму звернення на сайті також, просто переривають, не чекавши (зверніть увагу на час на скріншоті)
Майте на увазі, шановні покупці, що саме ви отримаєте в разі виникнення будь-яких питань зі своїми замовленнями

1: Ужасно

Присвоєні кошти, служба підтримки перестала відповідати

Немає повернення суми досі по замовленню - 100702278328. З 01.02 відповідати ваша служба підтримки перестала! Надіслали листа з повідомлення про перерахування суми 629.00 грн, що не відповідає сумі повернення, а саме – 1259 грн., і на тому "крапка"!..
Посилку з поверненням було отримано 03.01.2024, підтвердження надали по запиту щодо прийняття повернення від 15 січ, 13:50. Потім тільки безглузде листування з вашими недолугими працівниками, що не можуть навіть перевірити дані перш, ніж надсилати невідповідну інформацію.
Покупці повинні знати як магазин reserved.com відноситься до свого споживача: виникнуть питання - просто ігноруватимете звернення.

1: Ужасно

Обман з цінами

Дуже була неприємно здивована,купивши в мережі магазинів речі і побачивши дома,що перебиті акційні ціни,як мінімум на 50 грн.дорожчі.Це,що за акції такі?Шахрайство і обман споживачів!!!