www.otzyv.eu

Эльдорадо — отзывы

4825 отзывов • Плохо

2: Плохо
1: Ужасно

Жахливий сервіс, ціни не відповідають дійсності!

Зробила замовлення на сайті (Номер замовлення: C079-00509157) на товар Вентилятор WETAIR SF-2026 (1 шт) за ціною 649 грн . Замовлення було 15.07 і вказано самовивіз Магазин "Eldorado" (T151), м. Київ, вул. Кільцева дорога (Велика окружна), 4.
Вчора 19.07 зателефонували і сказали , що можна отримати в магазині .
Сьогодні приїхала отримувати своє замовлення.
В підсумку , продавці спочатку сказали , що немає в наявності, потім що ціна 1600 грн . Я залишилася без вентилятора .
Ви або оновлюйте ціни на сайті , або по закону продавайте по зазначеній ціні ! Навіщо я їхала до магазину ?
Персонал особливо жахливий , беріть на работу адекватних працівників.

5: Отлично

Дуже якісний сервіс

Швидко все формули дуже якісний підхід до своєї справи якісне обслуговування клієнтів мені подобається співпрацювати з такими професійними людьми.

1: Ужасно

Не компанія а кіоск

Друзі, не зв'язуйтесь взагалі з цією конторою. Є більш імениті, розвинутіші компанії, які дорожать своїми клієнтами.
Замовив на сайті цей вентилятор, сплатив. Через 24 хвилини мені приходить повернення грошей. Ця контора вирішила змінити ціну на товар вже після того, як я його купив. І просто відмінити мені замовлення. Добре, думаю, завтра ми з вами обов'язково поскандалимо, але потреба є, то замовляю по ціні на 100 грн дорожче. Через майже, УВАГА, 2 ГОДИНИ після оформлення і сплати замовлення з новою ціною мені ПРИХОДИТЬ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ! Ціна поки стара, я не знаю причини. Та я зробив два замовлення - на пошту і в магазин. Завтра буду розносити їх кол центр як дитячий садок.

Абсолютно не рекомендую ЦЕЙ кіоск для покупок. Бо вас не будуть рахувати за людей тут. Ви за замовченням ніхто, і тут не працює "клієнт завжди правий"

1: Ужасно

Позаду усіх торгових мереж.

При купівлі товару стовкнувся з повною некомпетентніст'ю продавців. Порадити більш менш якісний товар не змогли, бо вибирати ні з чого. Замовити зі складу теж не змогли. Навіщо такі магазини.

1: Ужасно

Вмираюча мережа

Після того як відвідав магазин цієї компанії склалося таке враження, що "Ельдорадо" незабаром припине своє існування. Товару обмаль, торговельний зал порожній, декілька продавців вештаються без діла.

1: Ужасно

Жахливий магазин.

Товару обмаль а його якість низька, будь які бренди , які викликають довіру, у продажу майже відсутні, персонал не має фахової підготовки.

5: Отлично

Крутой магазин

Сервис магазина очень радут. Выбор товаров отличный. Все на хорошем уровне. Мне нравится такой профессиональный подход. Супер

5: Отлично

Дуже приємні ціни

Ціни доступні. Все як завжди - передбачевано. Дякую за такий сервіс. Все дуже налагаджено. Це мені подобається. Все на найвищому рівні.

1: Ужасно

Компанія мертва

Працював з 2017 року, до повномасштабної війни було не погано, виплачували вчасно заробітну плату, кожен день поставки товару, відкривались нові магазини… але почалась повномасштабна війна і проросійський власник прийняв рішення збанкрутувати компанію, вивів всі кошти і втік за кордон, компанія залишилась з мільйонними боргами перед постачальниками, новий товар перестав приїзжати, почались затримки по заробітній платі, співробітники почали звільнятись, магазини зачинятись. На даний момент маємо працюючих 9 магазинів (зі 140 до війни) продаються залишки товару які ще не розпродали (новий товар не приїжджає), затримки по заробітній платі 4-6 місяців, люди які звільняються не отримають розрахунок при звільненні (потрібно подавати позов до суду і вимагати виплати).

Висновок один - не купуйте нічого тут, тому що якщо з товаром буде якась проблема вам нікуди буде звернутись по гарантії (магазин вже зачиниться), не влаштовуйтесь сюди на роботу (вам будуть обіцяти зарплату на наступному тижні, потім знову на наступному і так далі, а при звільненні кинуть і не заплатять те що повинні) і розповідайте про це друзям, щоб не наступили на ці граблі.

1: Ужасно

Жахлива компанія

Компанія перетворилася на жахливе посьмиховисько у порівнянні з конкурентами. Звільнення фахових менеджерів, професіоналів та співробітників з досвідом призвело до занепаду "Ельдорадо". Відсутність фінансової стабільності та товарів на полицях, закриття магазинів за несплату оренди, обман співробітників, невиплата заробітної плати та розрахункових коштів при звільненні стали візитною карткою компанії. Багато колишніх співробітників вимушені звертатися до суду, щоб отримати хоча якусь частку заборгованості. Жахливий кінець ТОВ "Ельдорадо"