www.otzyv.eu

Укрпошта (Укрпочта) — отзывы

14203 отзыва • Плохо

2: Плохо
1: Ужасно

УЖАСНЕЙШАЯ ПОЧТА

Я не понимаю, зачем вообще существует это недопочта ? Вечно какие то проблемы с ней, то сбои на сайте, то они не видят номер трекинга, онлайн ты вообще парализован, если что то не так, ты должен сам тратить свое время и пиздовать на отделение разруливать, горячая линия чисто на бумаге, бесполезная абсолютно!

1: Ужасно

Укрпошта 03505 вкрала частину посилки EU815977179CN

Посилка ЕМS з алі експресс EU815977179CN. Посилка приїхала до кур'єрської служби 03505 16.06.2024, при чому не було ніякого сповіщення про це (ні смс, ні дзвінків, нічого). 17.06.2024 був перший дзвінок на гарячу лінію 0800300545. 18.06.2024 був другий дзвінок на гарячу лінію, був зроблений запит № 14901575 і сказали що вам позвонить чи напиши кур'єр. 19.06.2024 кур'єр подзвонив і сказав, що він буде через 3 хвилини. Як підсумок цю посилку отримала моя жінка, так як я був на роботі. Як оказалось пізніше на цьому пакунку був наклеїн скоч (а під нім розріз, рівнесенький від канцелярського ножа), скоріш за все її відкривали на укрпошті і витягнули частину посилки (дитячу сумку вартістю десь 330 грн). Всі співрабітники робили вигляд, що пакунок не пошкоджений і доставляли його далі до одержувача. І у них це вийшло, так як ми на це одразу не звернули уваги. Як підсумок викрадена частина посилки. В підтримці відповіли так як ви отримали особисто, то вже нічого не зробиш. В цілому сказали, що їм всім все одно. Укрпошта пробила дно. Скарги не приймають. Крадії. Жах.

1: Ужасно

Це не головна пошта країни. це совкова помийка!

Видали покупцю відправлення з наложеним платежем, та забули провести наложку. Посилка вже більше місяця в статусі На шляху до одержувача. Оформили звернення на гарячу лінію - вже 2 тиждня нічого! Написали онлайн рекламацію на повернення коштів - прийшла автоматична відповідь. що прийняли. Розбиратись будуть МІСЯЦЬ!!! А потім ще МІСЯЦЬ очікувати компенсацію! Це при мільйонних зарплатнях у керівницьтва? За що?
Якщо плануєте співпрацю з Укрпоштою - подумайте добре, воно Вам треба?

1: Ужасно

Жахливе обслуговування

https://ali-shop.net/uk/status/terminal-03928-ukrposhta.html Гіршої митниці в Україні просто не існує! Тримали посилку 47 діб, інформація будь яка відсутня. Відношення до людей жахливе, на звернення не реагують.

1: Ужасно

Зіпсували документи і навіть не вибачилися!!!!

При покупці автомобіля, техпаспорт надіслали через Укрпошта,така процедура. Я не могла отримати у відділенні 4 дні,бо постійно величезні черги, робітники повільні... нарешті забрала і відкривши конверт побачила,що він абсолютно мокрий ( перед цим два дні були дощі) всередині, навіть відстала плівка від ламінування від техпаспорту. На упакуванні посилки примітка, що не дозволяється огляд перед отриманням. А працівники відповідають що повернення документів не передбачено. Зіпсували документи,а відповідальність ніхто не понесе за цю ситуацію. Підкажіть,хто розуміє,куди ще звернутися щоб відновити справедливість.

1: Ужасно

почта отстой стала полнейший

Укрпочта превратилась в окончательный анахронизм и атавизм. ни одна почтовая служба в Украине так не издевается над клиентами как эта так называемая почта. мою бандероль уже 10 дней держат необосновано. хотя по трекингу видно же что она прошла таможку и направляется с Киева в Киев в отделение. 10 дней с Киева в Киев не могут доставить бандероль?? это уже на голову не налазит. в прошлый раз вообще месяц так ждал!! жаль нету альтернатив в стране в плане стоимости а иногда и выбора нет когда изза границы отправляют обычной почтой и вынужден связыватся с этой отстойной почтой. в отделнии вообще тетки отказываются порой принимать посылки. 10 лет заказываю и отправляю музыкальные компакт диски. а тут им видители взбрело в голову что компакт диски запрещены к отправке. бред а не почта. на новой почте при этой абсолютно нормально все взяли и отправили. ужесная некомпетентность и издевательства над клиентами.

1: Ужасно

Мошенники.

Опыт общения с АО "Укрпочта" большой, впечатления - самые негативные и стойкие, персонал не квалифицирован, обслуживание хамское. Расскажу о последнем своем опыте взаимодействия с этим "АО Укрпрочта" :
- В интернет магазине купил краску ((ОПЛАТИЛ ЕЕ СТОИМОСТЬ ПОЛНОСТЬЮ ПРИ ПОКУПКЕ)), во время доставки выяснилось, что товар приведен в негодность из - за нарушений требований к его транспортировке, о чем составлен акт. Памятуя что согласно "Гражданского кодекса Украины" с момента оплаты товара - ты становишься его владельцем. И все риски и из возмещение, есть твоим делом, обратился с "Онлайн - рекламацией". На что получил ответ от представителя Укрпочты , о том - что "хозяин товара продавец и рекламацию они приймут только от него и то при наличии фискального чека Укрпочты". Обратился в магазин за таким чеком, оператор ответил что Укрпочта их им не предоставляет (( хотя обязана это делать в электронном виде)). На вопрос к оператору а сколько в неделю, они совершают таких операций через Укрпрчту - ответ "не один деяток".

А ЭТО ТОЛЬКО ОДИН МАГАЗИН, А ПОДУМАЙТЕ О ОБЪЕМЕ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ - ЦИФРЫ ПОЛУЧАЮТСЯ ГИГАНТСКИЕ .

Из чего понятно, что все доходы от такой операции минуя налогообложение, ложаться в карман к руководству этого АО во главе с их "Директором" а в реальности - паханом Смилянским. Подал жалобу в Кабмина Украины, переслали ее в полицию - но зная " неподкупность" наших правоохранителей, уверен не какого дела не будет и близко.

ВЫВОД ОДИН, ДЕРЖИТЕСЬ НАРОД ПОДАЛЬШЕ ОТ СМИЛЯНСКОГО И ЕГО ОПГ "Украочта" - НЕ СПОСОБСТВУЙТЕ ДАЛЬНЕЙШЕМУ ОБОГАЩЕНИЮ ЭТОГО ДЕЛЬЦА.

5: Отлично

Процес відправлення був швидким і без зайвих клопотів

Я нещодавно скористалася послугами Укрпошти і залишилася задоволена. Посилка була доставлена вчасно і в гарному стані. Персонал був ввічливим та допоміг мені з усіма запитаннями. Процес відправлення був швидким і без зайвих клопотів. Дуже задоволена сервісом Укрпошти і можу сміливо рекомендувати їх послуги!

5: Отлично

03039 - лучшие

На алике я уже платиновый покупатель, поэтому буквально каждую субботу прихожу за посылками на отделение 03039. Тёти там милые и хорошие, по крайней мере ко мне.
Очереди — бывают, система — поглюкивает, но сам процесс очень даже норм.
Кроме того, бедняги там пашут без перерыва и выходных. Серьёзно. Их раб.грфик изменился, и теперь по будням они с 9 до 21, а по выхам с 10 до 19. Без перерыва, выходных и праздников. Снимаю шляпу.

1: Ужасно

Є зайві нерви - користуйтесь Укрпоштою

07.06. з відділення 02072 м.Київ ( Бажана 12) відправила 2 листи з врученням. Але терміново потрібно було скасувати відправку. Все зробила та оплатила за алгоритмом дій укрпошти в цьому випадку. Від працівниці відділення та начальниці ( впевнена що вони і забили на мою заяву про повернення) залежало судове важливе рішення за допомогою листування. Тріпала нерви 3 доби собі та всім операторам колл центру, і як вважаєте що було з листами? Сюрприз - один лист був ВРУЧЕНИЙ 😡 Хоча всі запевняли / гарантували, що листи повернуться та скасуються. Операторам колл центру всім пофіг на ваші проблеми. Лише оператор 7434 Олександр просто вирішив моє питання за 10 хв!!!!! Одна людина на сотню. Зверніть увагу, керівництво, на Олександра. Якщо ви взагалі когось хоч поважаєте…