www.otzyv.eu

Busfor.ua — отзывы

5570 отзывов • Нормально

2.5: Нормально
1: Ужасно

Це жахлива поїздка!!! Люди, не замовляйте там квитки, якщо хочете вчасно доїхати до місця призначен.

Буди пересадки, хоча зазначалось що не буде. Водії не хотіла брати в автобус по білету який ми купили на їхньому сайті. Сказали що немає такого прізвища у списку! Довезли з Житомира до Вінниці та просто висадили, та сказали чекати автобус який приїхав через ДВІ години. В тому автобусі було все те саме, такого прізвища в них не було, моє місце зайняте якоюсь іншою людиною. Як таке взагалі можливо? Столи пів автобуса людей. В 3 години зламався автобус, і нас просто висадили, сказали добиратися своїм ходом…

1: Ужасно

БІ-АВТОТРАНС / ТОВ "БІ- АВТОТРАНС"

Придбала квиток онлайн з вказаним місцем посадки, часом відправлення. Нічого з цього не відповідало дійсності. Місце посадки було вказано Міні маркет «Сокіл», зупинка біля 1 автостанції, якого вже не існує багато років, адреса Пр. Миру 94/1- це зовсім інше місце. Час посадки 1:10 на білеті, прочекали пів години, після чого подзвонили водієві, на що він відповів, що поняття не має що там на білеті пише, він раніше ніж після 2:15 не прибуде. Нормально так собі, година різниці. Інформація на квитку недостовірна. Коли вже якийсь порядок буде і відповідальність, нічого не змінюється, як був бардак, так і далі продовжується

1: Ужасно

Кошмарний рейс

Їхав рейсом з Києва до Трускавця
Виїхав о 9.00 мав приїхати о 19.20 але о 19.20 виїхав тільки зі Львова ((
З Києва до Львова був автобус нормальний з кондиціонером, а пересіли у Львові в
І такий маршрут коштує 1100 гр ((
Не рекомендую такий маршрут…

1: Ужасно

ФОП Огурцов - дно!

По-перше, автобус приїхав з запізненням, але незначним. Проте, чи можна на це закривати очі за найвищу ціну на квиток у додатку?!
По-друге, що головне, водій хамло і бидло, наче втік з 90-х! Ми наче в 21 сторіччі живемо, потрібно мати повагу до людей, які платять тобі гроші як мінімум і як максимум тому що ти працюєш у сфері обслуговування!!! Таких і близько не треба підпускати до роботи з людьми! Я потребую зворотнього зв’язку від керівництва, тому що знайти якісь контакти окрім номера самого водія не можу.
Будь-ласка, номер вайбер 0682155971, чекаю зворотнього звʼязку.

1: Ужасно

Жахливий жах цей перевізник, безвіповідальні відморозки

Автобус запізнився більше ніж на годину. Майже на півтори години. Попросила в звязку з таким значним запізненням рейсу підвезти мене хоч трішки ближче до кордону, але водії сказали, що нікуди не поїдуть. Висадили мене о 22:30 в Солотвино за 3км від митниці, де навіть не було вже ніяких таксі, бо ніч навулиці. Бігла серед ночі по тому Солотвино під грозою (дощ як з відра), громом і блискавками по кісточки в калюжах з валізою, ледь не плакала. Добре, що митницю пройшла швидко, бо о 23:30 в мене був потяг з румунського Сигету. Якби я не БІГЛА всю дорогу і була хоча б маленька пауза на митниці, то я б запізнилася на наступний потяг. А цей перевізник Сюткіна навіть не вибачилися, коли я описала ситуацію. Жодної відповіді, просто проситали повідомлення і мовчать. Дай Бог, щоб вони усюди отримували такий "сервіс", який самі надають. Щоб все верталося сторицею їм.

1: Ужасно

Найгірший перевізник - це My Way

Це жахливо!!!
Недоліки:
- Пересадки.
- Водії не ввічливі.
- Неповага до інших.
- Методи "совдепії"...
Взагалі, які критерії підбору персоналу та на яких принципах базується робота цієї фірми???
Плюсів не існує.

5: Отлично

Подяка компанії Busfor?

По-перше хочу подякувати компанії за сервіс та якісне обслуговування.
По-друге поїздка 14.06 Киії-Кишинів, номер автобусу CYZ 888 перевізник GALTRANS-ВАМ ВЕЛИКА ПОДЯКА!!!!
Автобус чудовий,комфортний!ВОДІЇ-ПРОФЕСІОНАЛИ! Вічливі, толерантні!
Дякую Вам!
Та РЕКОМЕНДУЮ🩷

1: Ужасно

Гамняний перевізник і водії

До оператора претензій нема.
Але до водія буса трансферу багато претензій. Хам. Скот. Гамно. Нелюд. Вигнати нафіг. Він не поважає пасажирів. Він хамить всім. Він не зупиняється для потреб пасажирів. Він взагалі насрав на всіх. В тому числі на оператора.
Далі. Пішов автобус. Щецін-Херсон. Скоти-водії. Їм пофіг на всіх. Потреби пасажирів пофіг.
Якщо в цій компанії бачу таке діється. То скажу так. Ця компанія не вартує щоб бути її клієнтом. Не купляйте в них квитки та не замовляйте послуг. Всі водії там скоти. Вони думають що вони працюють в Україні і для свиней, а не в Європі.
Ця компанія не заслуговує на увагу та на замовлення.

1: Ужасно

Рейс Львів-Прага, автобусномер 8934

Купили квиток на сайті з місцями. По факту иісця зайняті. Ледве взагалі знайшдт місце. Водій ситуацвю не контролює. Автобус брудний. Завжди таке з перевезенням на цьому сайті

1: Ужасно

Непорядні власники

17.05.24 мали виїхати о першій ночі в аеропорт Жешува з перевізником Pavluks,але не все так гадалося,як сталося.Автобус запізнився з відправкою на дві години,відповідно і на кордон ми приїхали з запізненням у дві години.Як би ми приїхали на кордон вчасно,то і не було б проблем.А так зависла система,перезмінка і у підсумку запізнилися у аеропорт і не лише ми,майже усі пасажири їхали до аеропортів Жешува,Кракова,Варшави і не лише.Змушені були придбати нові квитки,з аеропорту Варшави вже,відпустка зіпсута,доба в готелі пропала,ще і змушені були оплатити трансфер з аеропорту до готелю.Так як по туристичному пакету вже немали такої можливості.Звернулася до керівництва компанії з проханням повернути хоча б кошти за квитки на літак,але ж хто хоче розтаватися з 15000грн.???Буду звертатися до юристів.До речі,хто постраждав від цього перевізника саме у цей день,прошу зголоситися,автобус Київ-Вроцлав(16.30(,котрий мав відправитися зі Львова 0 1.00,а відправився о3.00.
+380679555659 Віра